Medituj, tanči, prožívej sebe v jemnosti, lásce,  
tichu, tmě a sdílej ženskou energii.

Přijď oslavit sebe, ženu a svůj život! Budeme společně tančit,  meditovat, relaxovat, probouzet a sdílet ženskou energii. Objev sebe samu, radost, světlo, celistvost, spokojenost, štěstí, a to vždy přesně tak, jak si v daném okamžiku sama dovolíš. 

 

Večerní setkání probíhají v bezpečném prostředí ženského kruhu, v intimitě a důvěře. Dovol si potkat se hlouběji sama se sebou a vnést do nitra více tichosti, míru a milující laskavosti.

 

"Tato setkání mě velmi ovlivnila, otevřela dveře, dovolila mi nahlížet, ochutnávat sebe samu v pravdivosti. " Vlaďka

"Zito zažila jsem s Tebou věci, které nikdo jiný nebyl schopen mi ukázat v té správné formě a s takovou něhou."  Slávka

"Spojila jsem se se všemi částmi svého těla i duše, se zdrojem svého ženství a sexuální síly, překonala mnoho vnitřních bloků a omezení a naučila se radovat ze života v jeho plnosti a celistvosti. " Eva

Zita  Žurková

Zita Žurková

Miluji ženy a jejich proměny, miluji uvolnění a setkávání ve skupinách žen. Setkávání „JSEM ŽENA“ jsou inspirována dlouholetými prožitky a osobní cestou tantry The Art of Being – Umění být, cestou Sky-Dancing tantry, a dalšími meditačními setkáními. Zároveň, a především jsou setkání mnou provázena na základě zkušeností a osobních prožitků tantrické jógy, a na základě téměř osmi let zkušeností s vedením ženských skupin Mohendžodáro.

Pokud je člověk v napětí, jen velmi těžce se může naladit sám na sebe, natož plně prožívat. Proto považuji za zásadní uvolnění. Uvolňovat se tancem, pohybem, procházkou v přírodě, aktivní meditací. Každý si může najít svůj způsob. A také „dovolit si“.

Cituji americkou lékařku Marlo Morgan: „Život je služba nám samým. Můžeme obohatit vlastní život, dát něco sami sobě a být tvořiví a šťastní jen tehdy, pokud si to sami dovolíme.“

S vděčností děkuji bytostem, díky nimž jsem dnes tam, kde jsem, a nabízím to, co nabízím. Jsou to Marcelka z hor, Naropa, Alan Lowen, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová, Igor Samotný.

 

 

Nejvíc řeknou slova, která o mně napsaly ženy:

"Zita je krásná duše. První žena, která mi otevřela oči po dlouhém spánku. Ukázala mi, že život je především nádherný a i já jsem taková jako můj život. Úžasné ženě a mojí první průvodkyni s láskou děkuji."
Slávka

"Zituška vede své kurzy jemně, citlivě a s láskou. Dokáže vytvořit prostředí, ve kterém se my ženy cítíme uvolněně a bezpečně, kde se cítíme přijímány, neodsuzovány, nehodnoceny, a kde se můžeme cítit krásně žensky a hlavně - samy sebou." 
Eva

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jaké motivace ženy vedou, až je dovedou k Mohendžodáru, nebo jaké změny může tantra jóga pro ženy přinést do partnerského vztahu.

Vyberte si vhodný termín semináře

JSEM ŽENA - V tanci hravá a spontánní

ÚT
 

23.1.2018
18-21 hod.

500 Kč

Přihlásit se

Přijď si zatančit Tanec života, protože nejdůležitější ze všeho je ŽIVOT SAMOTNÝ. Nalaď se na svou ženskou duši a vyslechni ji po čem touží. Večer plný tance, hravosti a uvolnění. Nech odpočinout svou mysl, zapomeň na minulost, budoucnost a rozplyň se v okamžiku přítomnosti. Tanči teď a tady!

Uklidníme svou mysl a naladíme se na hravost, kterou máme každá v sobě, možná i na svou malou vnitřní holčičku. Dej jí prostor. Nechej své tělo a duši vyjádřit se jakýmkoliv pohybem. Dovol si odhodit své představy a vzorce a pomocí tance se propoj se svou ŽENOU.

Během tanečního večera probudíme naši životní energii a rozproudíme ji v celém těle! 

Zapomeň na tu, která tančí, staň se tancem!

 

Budeme tančit samy i společně se ženami, jemně se dotýkat, ponoříme se do hlubin pohledu z očí do očí, možná se budeš smát nebo plakat. Léčivé tóny a vibrace hudby podpoří sílu naší ženské energie. Prožij tanec jako spontánní tvoření v přítomnosti, odevzdej se každičkému okamžiku, rozplyň se v tanci.

Vše co přijde, je součástí daného okamžiku, Tady a Teď.

Večerní setkání bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v intimitě a důvěře.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, náhradní triko, šátek na oči, malý ručník, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Večer s OSHO meditacemi - nejen Kundalini

ST
 

28.2.2018
18-21 hod.

400 Kč

při platbě do 20. 2. Později 500 Kč
Přihlásit se

Přijď se uvolnit a rozhýbat své tělo pomocí OSHO meditací. Nech odpočinout svou mysl a napoj se na své tělo. Budeme se třást, dýchat, tančit a rozproudíme naši životní energii, překonej čas a prostor…pojď se ocitnout v totální přítomnosti.

Meditace je dobrodružství, tajemný výlet do neznáma. Meditace znamená jen být, nic nedělat, o nic neusilovat.

Meditace přináší citlivost, silný pocit, že náležíme ke světu, že jsme součástí existence. Otevírají se nám nová přátelství a napojení – se stromy, zvířaty, rostlinami, horami, řekami i hvězdami…život je najednou bohatší a rozmanitější.

Meditace je cestou do tvého srce, vede k poznání pravého já..meditace je cestou k Lásce.

Slovo meditace má často nesprávný význam jako by šlo o něco vážného, pochmurného, mrtvého. Jako by meditace byla pro lidi, kteří se neumí bavit, radovat, hrát si, oslavovat…Opak je pravdou, skutečně meditativní člověk je hravý, život si nesmírně vychutnává, není vážný, je uvolněný.

Pojď se na chvíli zastavit a prostřednictvím meditačních technik o nic neusilovat.

Vše co přijde, je součástí daného okamžiku...Tady a Teď!

Večer tě čekají dvě OSHO meditace, a následné sdílení prožitků.

Osho je známý jako mistr, který jde přímo a jasně k nejhlubší podstatě. Jeho meditační techniky neboli aktivní meditace vedou člověka ke konečnému poznání, ať už je to Kundalini meditace, Dynamická, Nadabrahma...Osho při meditacích využívá pohyb, smích, pláč, ticho, apod.

„Chci, aby lidé věděli, kým jsou, a nežili podle někoho jiného.    
Ta cesta je dovnitř.“
Osho

Večerní setkání bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v intimitě a důvěře.

Co si vzít s sebou?
Pohodlné oblečení, náhradní triko, šátek na oči, malý ručník, pití v uzavíratelné lahvi.

zavřít

TAJEMSTVÍ TMY - Večer „bez očí“

ÚT
 

27.3.2018
18-21 hod.

400 Kč

při platbě do 20. 3. Později 500 Kč
Přihlásit se

Tma má blahodárné účinky na lidský organismus. Pomůže nám zbavit se stresu, najít sebe samu. Tma regeneruje psychiku a rozvíjí citlivost našich pěti smyslů. Veškeré začátky probíhají ve tmě, semínko začíná svůj život v temnotě půdy, dítě začíná svůj život v temnotě lůna.

Stav, kdy se nacházíme ve tmě je tajemstvím a zárověň jemným a intimním okamžikem. Temnota má svou hloubku a velkou vyživující sílu. Den tě unaví, noc tě obnoví.

V běžném dění bývá nejprve zrození a potom život, ale ve vnitřním světě je to naopak, nejprve smrt ( tma ), potom život ( světlo ).

Tma má velmi blahodárné účinky na lidský organismus, regeneruje psychiku, a zároveň rozvíjí citlivost.

 

 

Máš ráda tmu? Nebo se jí naopak bojíš?

Přijď to prozkoumat a intenzivně se potkat s prožitkem TMY. Setkání sama se sebou, a zároveň ve skupině žen, kde můžeš cítit vyživující a podporující ženskou energii. Rozplyň se v tichu, ve tmě, v pokoře, přijď si odpočinout, nerušeně meditovat, tančit a sdílet.

Vše co přijde, je součástí daného okamžiku, Tady a Teď.

Večerní setkání bude plynout v bezpečném prostředí ženského kruhu, v intimitě a důvěře.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, může být i sukně, šaty, náhradní triko, šátek na oči, malý ručník, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button