Nenechte se již ovládat svými negativními emocemi.
Proměňte je ve své užitečné vnitřní rádce a spojence!

Negativní emoce jsou jako vnitřní "démoni". Jsou něčím nepříjemným, obtěžujícím a hrůzostrašným. Mohou přivodit zkázu, zlobí, svírají, vyčítají, znepříjemňují, souží. Nikdo je nevidí, ale mnohé trápí.

Na kurzu získáte odstup a uvidíte své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Setkáte se s vnitřními bytostmi, najdete klíč k jejich srdcím a ony zkrotnou a podělí se s vámi o svou sílu. Naučte se ztráty přeměnit v přínos!

I když budete pracovat se svými nepříjemnými stránkami, které si mnohdy raději nepřipouštíte, nebudete se cítit bezmocně. Máme pro vás atraktivní přístup, který vše změní v dobrodružnou výpravu.

Staňte se pány svého vnitřního světa. Vezměte si moc svobodně se rozhodnout, kam svou sílu investujete!

Démona nemůžeme porazit, protože vyrůstá z našeho odporu, žije z našeho vnitřního konfliktu.

Místo snahy držet si démona co nejvíc od těla se můžeme odhodlat setkat se s ním a konfrontovat jej. To znamená říct si vnitřně: "Tak pojď, chci tě konečně poznat!"

 Jan Benda a Michal Mynář

Jan Benda a Michal Mynář

Jan Benda

Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád cestuje do Jihovýchodní Asie. Nějakou dobu žil jako buddhistický mnich na Srí Lance. Vědění, které získal díky meditační praxi, aplikuje jak v klinické práci tak i při práci s manažery a ve školeních soft-skills.

Je autorem řady kurzů zaměřených na rozvoj sebepoznání, sebedůvěry a schopností intuice a emoční inteligence. Spravuje facebookovou stránku "mindfulness.cz" zaměřenou na využívání všímavosti v psychoterapii. V rámci doktorandského studia na FF UK v Praze se věnuje výzkumu soucitu se sebou (self-compassion).

Michal Mynář

Michal Mynář je brněnský psychoterapeut, který ve své praxi využívá především přístupy opírající se o všímavost (mindfulness), ale i osobní zkušenost se spirituálními a terapeutickými technikami z tradic původních obyvatel Ameriky, Theravádového buddhismu a sibiřského šamanismu. Absolvoval komunitní psychoterapeutický výcvik v satiterapii a řadu krátkodobých výcviků.

V poradenské oblasti se věnuje individuálnímu i vztahovému poradenství. Kromě toho se dlouhodobě věnuje i doprovázení klientů jejich duchovní zkušeností. V oblasti lektorské se zaměřuje především na lektorování workshopů zaměřených na komunikační dovednosti – aktivní naslouchání a volné vyjadřování.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

KROCENÍ DÉMONŮ V NÁS - Transformujte své stíny a odkryjte svůj potenciál

PÁ-NE
 

26.-28.2.2016
Pá: 18-21, so: 9-18, ne: 9-16 hod.

Když se řekne “krocení démonů”, asociuje to u většiny představu drezůry a vynucování si poslušnosti silou. Problematické a nepříjemné stránky nás samých v nás vyvolávají strach a strach nám instinktivně velí zaútočit nebo utéct. Je tedy pochopitelné, že nás jako první napadne vytáhnout na ně bič a “nepustit si je k tělu”. Je to pochopitelné, ale ne moudré, protože to vede jen k posílení vnitřních rozporů a tlaků.

Pokud máte uspět, potřebujete jiný prostředek, než sílu. Potřebujete alternativu a ambicí tohoto kurzu je vám takovou alternativu nabídnout.

Tou alternativou je porozumění. Naučíme vás, jak opanovat své instinktivní tendence, překonat prvotní strach, získat si odstup, naslouchat bez předsudků a díky tomu uvidět své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Porozumění mění vše - démony ve spojence a bezradnost či strach v osobní moudrost, moc a sílu. Přijďte objevit a prozkoumat tento svůj skrytý potenciál!

Více o kurzu se dočtete v článku "Dokážete se smířit se svými démony?"

Další článek jehož autorem je Michal Mynář vyšel na serveru psychologie.cz:
http://psychologie.cz/krmit-demony-povoleno/

Co s sebou: pohodlné oblečení a spoustu emočních situací

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button