Nenechte se již ovládat svými negativními emocemi.
Proměňte je ve své užitečné vnitřní rádce a spojence!

Negativní emoce jsou jako vnitřní "démoni". Jsou něčím nepříjemným, obtěžujícím a hrůzostrašným. Mohou přivodit zkázu, zlobí, svírají, vyčítají, znepříjemňují, souží. Nikdo je nevidí, ale mnohé trápí.

Na kurzu získáte odstup a uvidíte své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Setkáte se s vnitřními bytostmi, najdete klíč k jejich srdcím a ony zkrotnou a podělí se s vámi o svou sílu. Naučte se ztráty přeměnit v přínos!

I když budete pracovat se svými nepříjemnými stránkami, které si mnohdy raději nepřipouštíte, nebudete se cítit bezmocně. Máme pro vás atraktivní přístup, který vše změní v dobrodružnou výpravu.

Staňte se pány svého vnitřního světa. Vezměte si moc svobodně se rozhodnout, kam svou sílu investujete!

Místo snahy držet si démona co nejvíc od těla se můžeme odhodlat setkat se s ním a konfrontovat jej. To znamená říct si vnitřně: "Tak pojď, chci tě konečně poznat!"

Démona nemůžeme porazit, protože vyrůstá z našeho odporu, žije z našeho vnitřního konfliktu.

 Jan Benda a Michal Mynář

Jan Benda a Michal Mynář

Jan Benda

Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád cestuje do Jihovýchodní Asie. Nějakou dobu žil jako buddhistický mnich na Srí Lance. Vědění, které získal díky meditační praxi, aplikuje jak v klinické práci tak i při práci s manažery a ve školeních soft-skills.

Je autorem řady kurzů zaměřených na rozvoj sebepoznání, sebedůvěry a schopností intuice a emoční inteligence. Spravuje facebookovou stránku "mindfulness.cz" zaměřenou na využívání všímavosti v psychoterapii. V rámci doktorandského studia na FF UK v Praze se věnuje výzkumu soucitu se sebou (self-compassion).

Michal Mynář

Michal Mynář je brněnský psychoterapeut, který ve své praxi využívá především přístupy opírající se o všímavost (mindfulness), ale i osobní zkušenost se spirituálními a terapeutickými technikami z tradic původních obyvatel Ameriky, Theravádového buddhismu a sibiřského šamanismu. Absolvoval komunitní psychoterapeutický výcvik v satiterapii a řadu krátkodobých výcviků.

V poradenské oblasti se věnuje individuálnímu i vztahovému poradenství. Kromě toho se dlouhodobě věnuje i doprovázení klientů jejich duchovní zkušeností. V oblasti lektorské se zaměřuje především na lektorování workshopů zaměřených na komunikační dovednosti – aktivní naslouchání a volné vyjadřování.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

KROCENÍ DÉMONŮ V NÁS - Transformujte své stíny a odkryjte svůj potenciál

PÁ-NE
 

26.-28.2.2016
Pá: 18-21, so: 9-18, ne: 9-16 hod.

Když se řekne “krocení démonů”, asociuje to u většiny představu drezůry a vynucování si poslušnosti silou. Problematické a nepříjemné stránky nás samých v nás vyvolávají strach a strach nám instinktivně velí zaútočit nebo utéct. Je tedy pochopitelné, že nás jako první napadne vytáhnout na ně bič a “nepustit si je k tělu”. Je to pochopitelné, ale ne moudré, protože to vede jen k posílení vnitřních rozporů a tlaků.

Pokud máte uspět, potřebujete jiný prostředek, než sílu. Potřebujete alternativu a ambicí tohoto kurzu je vám takovou alternativu nabídnout.

Tou alternativou je porozumění. Naučíme vás, jak opanovat své instinktivní tendence, překonat prvotní strach, získat si odstup, naslouchat bez předsudků a díky tomu uvidět své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Porozumění mění vše - démony ve spojence a bezradnost či strach v osobní moudrost, moc a sílu. Přijďte objevit a prozkoumat tento svůj skrytý potenciál!

Více o kurzu se dočtete v článku "Dokážete se smířit se svými démony?"

Další článek jehož autorem je Michal Mynář vyšel na serveru psychologie.cz:
http://psychologie.cz/krmit-demony-povoleno/

Co s sebou: pohodlné oblečení a spoustu emočních situací

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button