Najděte své dary a staňte se spolutvůrci svého života!

V tomto skoro až neuvěřitelném a energií nabitém dobrodružství se naučíte schopnosti Aktivního snění, Robertovy originální syntézy původního šamanismu a novodobých snových technik.

Použijte tyto výkonné techniky spojující starodávnou moudrost a moderní vědu a dokážete praktikovat kvantové sny. Stanete se občanem multidimenzionálního vesmíru a budete se účastnit vytváření vašeho světa. 

 

Vaše sny mohou být také záblesky vašeho paralelního života, které vaše paralelní já vede v paralelním světě, ve kterém jste udělali různá rozhodnutí. Fyzik Brian Greene se domnívá, že všichni máme nekonečné množství svých dvojníků, kteří vedou paralelní životy v paralelních vesmírech.

Když rozvinete schopnosti kvantového snění, můžete se naučit přenést dary a ponaučení z paralelního světa do této reality. 

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Techniky Vědomého snění vnesly do mého života vyléčení mých vztahů, energii a jasnost. Jane

Workshop snění s Robertem je jednou z těch událostí, které si budu vždy pamatovat. Nejlepší dárek, jaký si můžete dát. Katy

Robert Moss

Robert Moss
USA

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů.

Robert Moss je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti.  Několik z nich vyšlo i v češtině.

Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Web: www.mossdreams.com

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Vyberte si vhodný termín semináře

KVANTOVÉ SNĚNÍ - Získejte klíče k dosud skrytým dimenzím vašeho života

ČT-NE
 

1.-4.2.2018
Čt: 18-21, pá: 16-21, so: 10-19, ne: 10-16.30 hod.

5 700 Kč

Přihlásit se

V tomto skoro až neuvěřitelném a energií nabitém dobrodružství se naučíte Aktivnímu snění, Robertovy originální syntézy původního šamanismu a novodobých snových technik. Stanete se spolutvůrci vašeho života.

Zjištění moderní fyziky nám přineslo vědecké potvrzení světonázoru starých šamanů, mystiků a snilců, kteří vždycky věděli, že existuje místo mimo běžnou realitu. Místo, kde jsou všechny věci navzájem propojené, kde jsou všechny časy přístupné. Potvrzuje se, že je to naše vědomí, které prožívanou realitu vytváří.

Použijte výkonné techniky Aktivního snění spojující starodávnou moudrost a moderní vědu a dokážete praktikovat kvantové sny. Stanete se občanem multidimenzionálního vesmíru a budete se účastnit vytváření vašeho světa.

Objevíte tajemství cestování v čase. Budete se schopni dostat do možné budoucnosti a hledat tam nové příležitosti. Budete cestovat do minulosti a do paralelních světů. Získáte vlastní prožitek a znalosti o multidimenzionálním vesmíru, které věda jen modeluje, a můžete je využít k léčení a prosperitě ve svém každodenním životě.

Každou noc se vaše snové já vydává na cestu a hledá výzvy a příležitosti, které vás v bdělém stavu teprve čekají. To je součástí našeho vybavení k přežití. Jakmile si uvědomíte, že životní události se vám dějí nejdříve ve vašich snech, můžete začít lépe využívat získaných znalostí a stát se spolutvůrci svého života.

Vaše sny mohou být také záblesky vašeho paralelního života, které vaše paralelní já vede v paralelním světě, ve kterém jste udělali různá rozhodnutí. Fyzik Brian Greene se domnívá, že všichni máme nekonečné množství svých dvojníků, kteří vedou paralelní životy v paralelních vesmírech. Když rozvinete schopnosti kvantového snění, můžete se naučit přenést dary a ponaučení z paralelního světa do této reality. Prostřednictvím těchto výletů získáte osobní mapu skrytých dimenzí a nasbíráte veškeré údaje z první ruky.

Robert Moss pochází z Austrálie. Jedno přísloví tamních domorodých obyvatel, Aboridžinců, říká: Velké příběhy „chytnou“ správné připravené lidi, aby se skrze ně nechaly „vyprávět“ a žít. Jediné, co pro to musíme my, lidé udělat, je být na správném místě, na kterém nás mohou „chytit“. V místě, které je daleko za hranicí konvenčního myšlení a vnímání světa a naší reality.

Během tohoto semináře vás Robert Moss seznámí s funkčními technikami metody Aktivní snění, jehož je autorem. Aktivní snění představuje originální syntézu šamanismu a moderní práce se sny, která nám pomáhá znovu si vzpomenout na náš posvátný úkol, který máme v tomto světě, následovat ho a manifestovat. Tím se mohou udát zásadní změny v naší existenci, které vždy vedou k našemu dobru.

Během semináře se naučíte:

- Udělat si ze svých snů vlastní kreativní studio
- Vytvořit si osobní bránu do míst za běžným časem a prostorem
- Vysnít si lepší verzi vaší budoucnosti
- Cestovat do minulosti, budoucnosti a paralelních světů
- Poznat, jak minulé a souběžné životy ovlivňují ten váš současný
- Rozvíjet pozitivní obrazy k léčení a podporu, kterou můžete nabídnout sobě i ostatním

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

PARALELNÍ SVĚTY - Objevte skryté verze vašeho života

ČT
 

1.2.2018
18-21 hod.

600 Kč

Přihlásit se

Napadlo vás, že právě teď vedete další život v nějakém jiném světě? Můžete si to ověřit tím, že se stanete aktivními snivci. Naučte se přenášet dary a dovednosti z vašeho paralelního života do toho současného a žijte ve větší hojnosti a tvořivosti.

Myšlenka existence paralelních světů ve fyzice nám říká, že je to pravděpodobné - že skutečně žijeme v jednom z mnoha souběžných vesmírů a že mezi nimi probíhá interakce.

Sledujte a zaznamenávejte své sny v průběhu času a pravděpodobně objevíte údaje o jednom nebo vícero vašich souběžných životů. Během technik aktivního snění na tomto workshopu zjistíte, že karma (dobrá nebo špatná) připsaná vašemu paralelnímu já může mít vliv i na váš současný život. Uvidíte, co se děje v životě, v kterém jste udělali jiná rozhodnutí ohledně vašeho partnera, o vaší práci, o vašem poslání apod. Naučíte se přenést dary a dovednosti z paralelního života do vašeho současného života a žijte ve větší hojnosti a tvořivosti.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz/

FB follow button