Najděte své dary a staňte se spolutvůrci svého života!

V tomto skoro až neuvěřitelném a energií nabitém dobrodružství se naučíte schopnosti Aktivního snění, Robertovy originální syntézy původního šamanismu a novodobých snových technik.

Použijte tyto výkonné techniky spojující starodávnou moudrost a moderní vědu a dokážete praktikovat kvantové sny. Stanete se občanem multidimenzionálního vesmíru a budete se účastnit vytváření vašeho světa. 

 

Vaše sny mohou být také záblesky vašeho paralelního života, které vaše paralelní já vede v paralelním světě, ve kterém jste udělali různá rozhodnutí. Fyzik Brian Greene se domnívá, že všichni máme nekonečné množství svých dvojníků, kteří vedou paralelní životy v paralelních vesmírech.

Když rozvinete schopnosti kvantového snění, můžete se naučit přenést dary a ponaučení z paralelního světa do této reality. 

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Workshop snění s Robertem je jednou z těch událostí, které si budu vždy pamatovat. Nejlepší dárek, jaký si můžete dát. Katy

Techniky Vědomého snění vnesly do mého života vyléčení mých vztahů, energii a jasnost. Jane

Robert Moss

Robert Moss
USA

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů.

Robert Moss je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti.  Několik z nich vyšlo i v češtině.

Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Web: www.mossdreams.com

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz/

FB follow button