Dokážete žít vědomě i během svého spánku?
Na tomto semináří se naučíte hned několik triků, jak na to!
A navíc si tím prodloužíte svůj bdělý život.

Lucidní snění je důležitou první dovedností k tibetské tradici jógy snů. Nabízí se vám praktická cesta, jak se naučit tuto prospěšnou dovednost.

Přidejte se ke 24 hodinovému nonstop workshopu lucidního snění! Přes den se budete učit techniky Vědomého snění a spánku, vycházející z knihy Charlieho Morleye „Sny o probuzení“ a „Lucidní snění: Průvodce pro začátečníky“. V noci pak pod odborným vedením převedete své znalosti do reálné praxe.

Skloubením toho nejlepšího z tibetského buddhismu a západních technik práce se sny se vám nabízí unikátní holistický přístup k lucidnímu snění – získáte benefity v psychologickém posunu, práci s myslí a noční duchovní praxí!

Charlie Morley je autorem jedné z nejprodávanějších knih o lucidním snění "Sny o probuzení" (Dreams of Awakening). V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu. 

Charlie se musel už jako učitel narodit, působí tak přirozeně. Dokáže vytvořit bezpečný prostor, v kterém se vaše mysl úplně uvolní. Jeho seminář byl naprosto neuvěřitelný!   Koelle Simpson

Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Christine, London

Za více než 10 let mé spirituální cesty jsem se toho nenaučil tolik jako za tyto 3 dny probuzení s Charliem. Cristoforo G.

Charlie Morley

Charlie Morley

 

Autor jedné z nejprodávanějších knih o lucidním snění "Sny o probuzení" (Dreams of Awakening). V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu.

Odborník na duchovní praxi všímavosti Rob Nairn označil Charlieho Morleye „nejautentičtějším učitelem lucidního snění praktikujícím tibetský buddhismus v Evropě“.

Během posledních pěti let Charlie cestoval po světě, kde pořádal workshopy a retreaty na téma lucidního snění. Je autorem dvou knih, v Asociaci Praxe všímavosti vyučoval práci se sny a jako první v dějinách videokonference TED zde vystoupil se svou „přednáškou“ k tématu lucidního snění. Poslední čtyři roky žil Charlie v londýnském buddhistickém centru Kagyu Samye Dzong.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz/

FB follow button