Dokážete žít vědomě i během svého spánku?
Na tomto semináři se naučíte hned několik triků, jak na to!
A navíc si tím prodloužíte svůj bdělý život.

Lucidní snění je důležitou první dovedností k tibetské tradici jógy snů. Nabízí se vám praktická cesta, jak se naučit tuto prospěšnou dovednost.

Přidejte se ke 24 hodinovému nonstop workshopu lucidního snění! Přes den se budete učit techniky Vědomého snění a spánku, vycházející z knihy Charlieho Morleyho „Sny o probuzení“ a „Lucidní snění: Průvodce pro začátečníky“. V noci pak pod odborným vedením převedete své znalosti do reálné praxe.

Skloubením toho nejlepšího z tibetského buddhismu a západních technik práce se sny se vám nabízí unikátní holistický přístup k lucidnímu snění – získáte benefity v psychologickém posunu, práci s myslí a noční duchovní praxí!

Charlie Morley je autorem jedné z nejprodávanějších knih o lucidním snění "Sny o probuzení" (Dreams of Awakening). V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu. 

Charlie se musel už jako učitel narodit, působí tak přirozeně. Dokáže vytvořit bezpečný prostor, v kterém se vaše mysl úplně uvolní. Jeho seminář byl naprosto neuvěřitelný!   Koelle Simpson

Za více než 10 let mé spirituální cesty jsem se toho nenaučil tolik jako za tyto 3 dny probuzení s Charliem. Cristoforo G.

Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Christine, London

Charlie Morley

Charlie Morley

Autor jedné z nejprodávanějších knih o lucidním snění "Sny o probuzení" (Dreams of Awakening). V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpocheho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu.

Odborník na duchovní praxi všímavosti Rob Nairn označil Charlieho Morleye „nejautentičtějším učitelem lucidního snění praktikujícím tibetský buddhismus v Evropě“.

Je autorem již tří knih. V poslední knize se věnuje práci s vlastním stínem.

Charlie cestuje po světě již 9 let a pořádá workshopy a retreaty na téma lucidního snění a práce se stínem.

V Asociaci Praxe všímavosti vyučoval práci se sny a jako první v dějinách videokonference TED zde vystoupil se svou „přednáškou“ k tématu lucidního snění. Posledních šest let žije Charlie se svou ženou v londýnském buddhistickém centru, jeho žena se věnuje problematice astrálního cestování a mimotělních zážitků.
 

Vyberte si vhodný termín semináře

PŘIJETÍ VLASTNÍHO STÍNU - Jak v sobě probudit spící potenciál

 

23.2.2018
10-18.30 hod.

2 000 Kč

Přihlásit se

Pomocí praktických cvičení z tibetského buddhismu, západní psychologie, z práce s lucidním sněním a meditací nás Charlie Morley vezme na převratnou cestu hluboko do ozařující temnoty duchovní transformace.

Stín je naší součástí. Je tvořen vším, co skrýváme před druhými: náš stud, naše strachy a zranění, ale také náš božský duch, naši oslepující krásu a skryté talenty.

Stín není špatný. Ve skutečnosti je zdrojem naší síly a kreativity. Dokud ho ale nevyneseme na světlo, tak jeho síla zůstane nevyužitá a nedosáhneme našeho plného potenciálu.

Ovládnutím energie a životní síly, která spočívá v temnotě, budeme jako alchymisti, kteří z temnoty vytvoří zlato, a přeneseme se do celistvosti, štěstí a jasné mysli.

Co se na tomto semináři naučíte?

* jak přeměnit stín
* otevřít svůj skrytý potenciál
* práce se stíny v lucidním snění
* psychologická alchymie
* transformace nočních můr
* spřátelení se se strachem & úzkostí
* navýšení své životní energie

Tento workshop vám ukáže jak bez obav a soucitně přijmout svou stinnou stránku, a tím ukázat probuzenou sílu vašeho plného potenciálu.

Použitím hesla „bez bahna není lotosu“ dosáhneme toho, že se přestanete bát vašich stínů. Nahradíte je přijetím a pravostí, která vám dovolí sebejistě vkročit do svého nejlepšího možného já. Teď je čas využít energii stínu. Teď je čas vkročit do oslnivé temnoty vašeho vnitřního světla!

--------------

Seminář bude tlumočen.

zavřít

LUCIDNÍ SNĚNÍ V PRAXI - Kurz vědomého spánku s nočním programem

NE
 

25.2.2018
So až ne: 11-11 hod. (s přespáním a noční praxí)

4 300 Kč

Přihlásit se

Přidejte se k 24 hodinovému nonstop workshopu lucidního snění! Přes den se budete učit techniky Vědomého snění a spánku, vycházející z knihy Charlieho Morleyho „Sny o probuzení“ a „Lucidní snění: Průvodce pro začátečníky“. V noci pak pod odborným vedením převedete své znalosti do reálné praxe. Skloubením toho nejlepšího z tibetského buddhismu a západních technik práce se sny se vám nabízí unikátní holistický přístup k lucidnímu snění – získáte benefity v psychologickém posunu, práci s myslí a noční duchovní praxí! Lucidní snění je důležitou první dovedností k tibetské tradici jógy snů. Nabízí se vám praktická cesta, jak se naučit tuto prospěšnou dovednost.

Co se na tomto semináři naučíte?

- Jak lucidně snít snadno a rychle a jak zdokonalit svou praxi lucidního snění
- Výhody a prospěch lucidního snění
- Jak lucidní snění využít pro léčení nočních můr
- Jak můžeme během snění pracovat s negativními myšlenkami a závislostmi
- Snění jako spirituální praxe
- Praktická cvičení ke zlepšení lucidního snění

Cílem semináře není pouze naučit se „uvědomit si sám sebe“ během snění a jak si odskočit do blaženého světa nekonečné moudrosti naší snící mysli, ale také naučit se, jak se „probudit do života“ a lucidně žít s větší radostí a důvěrou! Na seminář jsou srdečně vítání všichni bez rozdílu věku a schopností!

Přibližný časový harmonogram:

11.00 - 18.00 - Teorie a techniky vědomého spánku a snění
18.00 - 20.00 - Přestávka na večeři
20.00 - 22.00 - Film k tématu
22.00 - 03.00 - Spánek
03.00 - 08.00 - Vedená praxe lucidního snění
08.00 - 9.30 - Přestávka na snídani
9.30 - 11.00 - Sdílení, závěrečné pokyny a dotazy

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz/

FB follow button