Najdi své skryté a zraněné části a otevři jim prostor k léčení.
Opusť zbytečná omezení a žij svobodněji.

Když zavřete oči a zaměříte svou pozornost dovnitř, otevřou se vám dveře do živého prostoru, v kterém žijí bytosti hlubinné imaginace. Tyto bytosti mají své vlastní příběhy, zranění a potřeby. Když jim dovolíte setkání a vzájemné propojení, otevře se prostor pro váš hluboký a léčivý vnitřní růst.

 

Možná, že jako živou bytost potkáte ve svém srdci medvěda. Medvěd vám ukáže, jak se dostat za vzory chování, které vám sloužily jako ochrana, ale teď už se stávají příliš těsnými. Je také tím, kdo vám může ukázat cestu k objevení nových způsobů setkání ve vztazích.

Semináře s Mayanou patří k tomu nejlepšímu, co jsem v letošním roce zažila. Mayana pracuje jemně a citlivě, s velkou láskou a úctou ke všem zúčastněným.  Lenka

Cesty vnitřní imaginace mě dostaly ven z mé nejhlubší krize. Nalezla jsem nádherné poklady a vyléčila staré rány. Tato technika je kouzelná, úžasná a velmi silná. Účastnice semináře ve Vídni

Tato metoda mi pomohla začít přijímat své pocity a umožnit jim proudit, místo toho, abych je odmítala a zahrabávala hluboko v sobě. Účastnice semináře ve Vídni

Raffaella Mayana Romieri

Raffaella Mayana Romieri
Rakousko

Když jsem se v roce 2001 poprvé setkala s metodou hluboké imaginace, netušila jsem ještě, že tak významně změní můj život. Jsem certifikovaným průvodcem hlubinné imaginace a práce s vnitřními zvířaty Osobní Totem (Personal Totem Pole Process), vedu semináře a skupiny převážně ve Vídni.

Mezi mé další zkušnosti patří: Vision Quest a Medicine Wheel s Franzem Redlem a Claudií Pichlovou, Šamanské rituály a hojení skrze Nadaci pro šamanské studia, Micro-psychoanalýza, biodynamika, IBP (Integrative Body Psychotherapy), Hlubinná imaginace a výcvik v Trauma Release Technique.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak nám setkání s našimi totemovými zvířaty změní život nebo kam až se v jejich doprovodu můžeme dostat. A vězte, že daleko... Nejen metaforicky.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button