Protančete se energií silových zvířat
a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti!

Večery plné tance, pohybu a rituálu se vším, co dané silové zvíře symbolizuje. Rituální tanec se silovým zvířetem je plný jemné a láskyplné energie. 

Přijďte si zatančit posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

 

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí. Jana

Děkuji za nádherný let kondora..byl vyživující, posilující a ohromně léčivý... Radka

Byl to úžasný zážitek. Neustále se k tomu vracím a objevuji další roviny. V každém případě se změnil můj vztah k hadům... Už se těším na tanec Kolibříka! Karolína

Míša Petersen

Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA ... až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu.

Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

 

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si rozhovor o cestách do Jižní Ameriky a tanci silových zvířat.

Vyberte si vhodný termín semináře

TANEC NA KŘÍDLECH KOLIBŘÍKA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

24.10.2017
18.30-21.30 hod.

480 Kč

Přihlásit se

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Radost ze života je stav duše a také nejkrásnější dárek, jaký můžeme od kolibříka dostat.

Tento večer se s Tancem kolibříka naladíme na vlnu / let harmonie, radosti a lásky v životě. Je to večer plný tance, pohybu a rituálu...

Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Kolibřík je pozoruhodný tím, že dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran, vydává zvláštní zvuk. Vypadá jako by tančil ve větru z květu na květ…

V tomto tanci, se propojíme s energiemi země a vzduchu a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Stačí přijímat to, co k nám přijde, a žít právě teď a tady…tančit životem…tančit s radostí.

Tančete na křídlech kolibříka!

zavřít

TANEC MEDVĚDA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

21.11.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 11. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Medvěd přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů. Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.

Medvěd nás spojuje s nejhlubšími kořeny předků, se silou a rytmy Země.

Přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů a při jejich dovedení do konce. Pomáhá nám napojit se na sílu svého podvědomí.

„Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.“

Stejně jako medvěd, který každou zimu vstupuje do jeskyně, můžeme i my vstoupit do jeskyně – dělohy a naladit se na energii Věčné Matky a přijmout výživu placenty Velké Prázdnoty. Velká Prázdnota je místem, kde všechna řešení a odpovědi žijí v harmonii s otázkami, které vyplňují naše vidění skutečnosti.

Každá bytost má schopnost uklidnit svou mysl, vstoupit do ticha a vědět.

Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a odevzdejte se mu bez zábran.

Rozproudíte životní energii v celém těle!

zavřít

TANEC KOČKOVITÝCH ŠELEM - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

4.12.2017
15:00-21:30

1 400 Kč

při platbě do 20. 11. Později 1 600 Kč
Přihlásit se

Intenzivní taneční seminář plný pohybu, tance a rituálů se vším, co kočky představují – nezávislost, svobodymilovnost a šestý smysl, ale také nadšení, tvůrčí sílu, vzpouru, vytrvalost a přirozený pohyb.

S lehkostí a silou kočkovitých šelem se protančíme k vlastní vnitřní „kočičí esenci“. Tato síla se v nás může projevovat jako přítulný domácí mazlíček, divoká kočka, silná puma, hbitý jaguár, smyslná tygřice, tajuplný rys či majestátní lvice, která symbolizuje sílu ženské sluneční energie.

Dovolte si být sami sebou, tím, kým opravdu jste. Dostanete se tak do kontaktu nejen s medicínou těchto úžasných tvorů, ale i s vlastní podstatou.

Kočkovité šelmy vás totiž mohou naučit uvědomit si vlastní sílu, rychle se rozhodovat a chopit se všech životních příležitostí.

Rozvíjejí sebedůvěru, pomáhají zvládnout strach a podpoří vás při realizaci snů a vizí.

Překročte své „hranice“ a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte tanec jako tvůrčí proces v celé jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Propojíme se s energiemi země a protančíme se ke své vlastní vnitřní „kočičí esenci“ a síle v nás.

Taneční workshop je určen všem krásným duším – ženám i mužům, mladým i vyzrálým, štíhlým i boubelatým.

Skočte do toho!

Rezervujte si prosím místo včas!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

TANEC PŘÍBĚHŮ A VIZÍ - Tanec posvátných zvířat Peru

PO
 

11.12.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 27. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Zbývá jen 9 vstupenek

Prožijte večer plný tance, pohybu a rituálu. Přijďte si zatančit hluboký tanec příběhů a vizí. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem, probuďte vaši osobní sílu a vydejte se na cestu společně s posvátnými zvířaty And – hadem, pumou, kondorem a kolibříkem.

V tanci a pohybu, prožijete příběhy a vize, které jsou na mnoha místech v Jižní Americe ale i na celé Zemi vytesány do kamenů a skalních bloků, předávají se v písních, jsou vidět a cítit všude kolem vás.

Pocítíte svět živých energií a moudrost původních obyvatel.

Budou vás doprovázet léčivé tóny a vibrace hudby. Budeme tančit na frekvencích otevírajících srdce, povzbuzujících ducha.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button