Protančete se energií silových zvířat
a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti!

Večery plné tance, pohybu a rituálu se vším, co dané silové zvíře symbolizuje. Rituální tanec se silovým zvířetem je plný jemné a láskyplné energie. 

Přijďte si zatančit posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

 

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Byl to úžasný zážitek. Neustále se k tomu vracím a objevuji další roviny. V každém případě se změnil můj vztah k hadům... Už se těším na tanec Kolibříka! Karolína

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí. Jana

Děkuji za nádherný let kondora..byl vyživující, posilující a ohromně léčivý... Radka

Míša Petersen

Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA ... až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu.

Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

 

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si rozhovor o cestách do Jižní Ameriky a tanci silových zvířat.

Vyberte si vhodný termín semináře

TANEC SOVY - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

3.4.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 27. 3. Později 480 Kč
Přihlásit se

Protančete se energií sovy a její schopností vidět věci skryté, ovládat tajná vědění a odhalit tajemství. Tento večer bude plný tance, pohybu a rituálu se vším, co sova symbolizuje. Tančete své spojení s Lunou!

Z cesty po Peru jsem se vrátila s nádherným darem ... na břehu jezera Titicana, na posvátném místě Inků zvaném Willka Uta, mě sova obdarovala svými pery a zavolala k tanci.

Pojďme si tedy zatančit se Sovou, na její počest. Propojíme se sami se sebou a s lehkostí sov se protančíme k jejich velmi silné esenci, budeme naslouchat skryté moudrosti v nás. Obnovíme spojení, které s ní hluboko uvnitř máme.

Sova říká: "Vidím skrze temnotu, vím, jednám z pozice své nejvyšší moudrosti".

Žádní jiní ptáci nejsou opředeni tolika mýty jako právě sovy. Jsou očima noci, úzce spojeni s Lunou a vidí i to, co je jiným skryté. Ovládají tajné vědění, o něž se s námi mohou podělit. Jejich magická síla nám pomůže odhalit tajemství, jak v našem nitru tak i v souvislostech vnějších…

Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka.

Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Tento taneční večer je naprosto pro všechny krásné duše, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté.

zavřít

TANEC VELRYB A DELFÍNŮ - Protančete se energií silových zvířat

ST
 

24.5.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 14. 5. Později 480 Kč
Přihlásit se

Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co velryby a delfíni symbolizují. Voda je podstatou života tak jako dech. Delfíni i Velryby jsou symbolem síly dechu a zvuku. Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

V mnoha mýtech se připomíná, že život začínal v prapůvodních mořích. Voda je symbolem stvoření, je základem všeho živého, symbolem nových dimenzí a nových sil. Voda je podstatou života tak jako dech. Delfíni i Velryby jsou symbolem síly dechu a zvuku a hovoří s námi o dechu života.

Velrybo ...
tajemství věků je slyšet ve tvém hlasu.
Nauč mě, jak slyšet tvá slova ...

Delfíne ...
dýchej se mnou
dech božské many
vesmíru v jednotě ...

Delfín je opatrovníkem posvátného dechu života, učí nás, jak uvolňovat emoce delfíním dechem. V dechu se setkáváme s rytmem energie, kterou vyzařuje veškerý život. Delfíni nám tyto dimenze otevírají ve velkém.

Velryba představuje paměť, je nositelkou pradávného vědění. Jejím symbolem je nekonečnost moře, Měsíc i Matka Země. Medicína velryby nás učí používat zvuky, pradávný tón, které harmonizují a uzdravují, navracejí celistvost. Probouzí v nás zdroje tvůrčí inspirace a dodává barvu a světlo našemu pozemskému životu. Tím ho činí ještě krásnějším.

Rituální tanec s těmito silovými zvířaty je plný jemné a láskyplné energie. Ztělesňuje hravost, porozumění, uvědomění a moudrost. Zatančete si s nimi, napojte se na záznamy a nechte si zpívat.... Najděte svůj vlastní zvuk, zpěv, tanec života, spojte se s pradávným tónem a rozpoznejte svůj cíl.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.
Dovolte si být sami sebou, tím kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Tento večer je naprosto pro všechny krásné duše, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté. Přijďte si zatančit s velrybami a delfíny!

zavřít

TANEC NA KŘÍDLECH KOLIBŘÍKA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

24.10.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 14. 10. Později 480 Kč
Přihlásit se

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Radost ze života je stav duše a také nejkrásnější dárek, jaký můžeme od kolibříka dostat.

Tento večer se s Tancem kolibříka naladíme na vlnu / let harmonie, radosti a lásky v životě. Je to večer plný tance, pohybu a rituálu...

Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Kolibřík je pozoruhodný tím, že dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran, vydává zvláštní zvuk. Vypadá jako by tančil ve větru z květu na květ…

V tomto tanci, se propojíme s energiemi země a vzduchu a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Stačí přijímat to, co k nám přijde, a žít právě teď a tady…tančit životem…tančit s radostí.

Tančete na křídlech kolibříka!

zavřít

TANEC KOČKOVITÝCH ŠELEM - Protančete se energií silových zvířat

ČT
 

16.11.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 6. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Zharmonizujeme se a s lehkostí a silou kočkovitých šelem se protančíme ke své vlastní vnitřní „kočičí esenci“ – síle v nás! Ať už je to přítulná kočička, hbitý jaguár, smyslná tygřice nebo tajuplný rys...

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat - Tanec kočkovitých šelem. Propojíme se s energiemi země a protančíme se ke své vlastní vnitřní „kočičí esenci“ a síle v nás. Ať už je to přítulná kočička, hbitý jaguár, smyslná tygřice nebo tajuplný rys.

Princip: uvědomění si vlastní síly. Šelma vás může naučit rychlému rozhodování. Ukáže vám, jak odkrýt vlastní sílu a využívat ji po celý život ...

Tuto sílu se naučíte efektivněji využívat, stejně jako příležitosti, které se vám v životě nabídnou. Je načase, abyste poznali svou sílu!

Podporuje cílevědomé činy.
Dává silnou oporu pro realizaci vlastních snů a vizí.
Podporuje nás, abychom zůstali pravdiví vůči sobě samým.
Dává schopnost stát si za svými slovy.
Pomáhá zvládnout strachy a rozvíjí sebedůvěru.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

zavřít

TANEC MEDVĚDA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

21.11.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 11. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Medvěd přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů. Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.

Medvěd nás spojuje s nejhlubšími kořeny předků, se silou a rytmy Země.

Přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů a při jejich dovedení do konce. Pomáhá nám napojit se na sílu svého podvědomí.

„Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.“

Stejně jako medvěd, který každou zimu vstupuje do jeskyně, můžeme i my vstoupit do jeskyně – dělohy a naladit se na energii Věčné Matky a přijmout výživu placenty Velké Prázdnoty. Velká Prázdnota je místem, kde všechna řešení a odpovědi žijí v harmonii s otázkami, které vyplňují naše vidění skutečnosti.

Každá bytost má schopnost uklidnit svou mysl, vstoupit do ticha a vědět.

Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a odevzdejte se mu bez zábran.

Rozproudíte životní energii v celém těle!

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button