Protančete se energií silových zvířat
a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti!

Večery plné tance, pohybu a rituálu se vším, co dané silové zvíře symbolizuje. Rituální tanec se silovým zvířetem je plný jemné a láskyplné energie. 

Přijďte si zatančit posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

 

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Byl to úžasný zážitek. Neustále se k tomu vracím a objevuji další roviny. V každém případě se změnil můj vztah k hadům... Už se těším na tanec Kolibříka! Karolína

Ahoj Míšo ze srdce děkuji za nádhernou pavoučí medicínu, bylo a je to pro mne hodně silné ;o) ...dějí se uvnitř mne veliké změny. Míšo děkuji Ti za Tvou laskavou náruč a hojivou energii přijetí. Děkuji za to, co děláš ;o) Zorka

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí. Jana

Míša Petersen

Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA ... až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu.

Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

 

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si rozhovor o cestách do Jižní Ameriky a tanci silových zvířat.

Vyberte si vhodný termín semináře

TANEC LVA a LVICE - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

31.7.2018
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 24. 7. Později 500 Kč
Přihlásit se

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Tancem a esencí lva a lvice rozvinete svou autoritu a duchovní síly. Posílíte svou vnitřní spokojenost a sílu a podpoříte svou odvahu a sebedůvěru.

Lev - odvaha, "řekni si o to, co chceš" - hrdost, vznešenost, důstojnost, důraznost ... ušlechtilost a věrnost... ale i princip síly ženské sluneční energie, ženský element...

Skrze lvici, která musí ve smečce plnit mnoho úkolů, působí ženské energie, které mohou být také symbolizované Sluncem. Slunce totiž nebylo vždy symbolem mužským. Prostřednictvím slunce se rodí nový den a slunce dává rovněž vznik životu. Proto se jeho prostřednictvím mohou projevovat ženské energie, zdroje nového života a nové životní síly.

Tancem a esencí lva a lvice může pomoc rozvinout osobní autoritu a duchovní síly. Posiluje smysl pro to mít se dobře a mít sílu, podporuje nás v propojení s vnitřními archetypy Krále a Královny.

Pomáhá nám rozvíjet odvahu a čelit svým strachům. Vyživuje a zlepšuje sebedůvěru. Podporuje vůdcovství, schopnost dosahovat cílů a být úspěšný. Přijdte si zatančit tanec Lva a Lvice!

Tento večer bude plný tance, pohybu a rituálu se vším, co Lvy, Lvice a další kočkovité šelmy symbolizují.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, odevzdejte se mu bez zábran.

Tvůrčí proces je potravou pro vaše srdce i duši. Vrhněte se do toho!
Rozproudíte životní energii v celém těle! Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí...

Taneční workshop je určen všem - ženám i mužům, mladým i vyzrálým, štíhlým i boubelatým.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

 

zavřít

TANEC MOTÝLŮ - Protančete se energií silových zvířat

ČT
 

23.8.2018
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 9. 8. Později 500 Kč
Přihlásit se

Přijďte si zatančit harmonizující Tanec motýlů. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Motýli přinášejí do našeho života barvu a radost, jsou symbolem transformace. Podporují nás v dobách emocionální a duchovní změny.

Motýli podporují pocit lehkosti, elegance a jemného plynutí v procesu dávání a přijímání. „Vyživují“ harmonickou rovnováhu mezi zranitelností a vnitřní silou.

Motýli nad květinami doslova tančí. Jejich pohyb nám připomíná, že bychom neměli brát věci tak vážně. Probouzejí v nás smysl pro lehkost a radost. Snaží se nám naznačit, že život je tanec, tanec který má magickou sílu a zároveň nám přináší potěšení.

Jen se zvednout a zatančit si s nimi!

Protančíte se k harmonii, nabijeme se krásnou a radostnou energií. Můžete být sami sebou, tím kým jste. Roztáhnout svá nádherně barevná křídla a radostně tancovat životem.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, odevzdejte se mu bez zábran.

Tanec je potravou pro vaše srdce i duši. Vrhněte se do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Dostanete se do kontaktu se svou podstatou a vlastní esencí.

Taneční workshop je určen všem - ženám i mužům, mladým i vyzrálým, štíhlým i boubelatým.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

TANEC DUHOVÉHO HADA - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

10.9.2018
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 27. 8. Později 500 Kč
Přihlásit se

Večer plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co had symbolizuje. Přijetím všech aspektů svého života můžeme uskutečnit přeměnu medicíny ohně. Tato energie ohně je na hmotné úrovni zdrojem vášně, touhy, plodnosti a tělesné vitality.

Medicína hada nás na osobní úrovni učí, že jsme univerzální bytosti.

Na emocionální úrovni se stává ctižádostí, tvorbou, odhodláním a sny. Na mentální úrovni je to intelekt, síla, charisma a vůdcovství. Když energie hada dosáhne duchovní úrovně, stává se moudrostí, pochopením, celistvostí a spojením s Velkým Duchem.

Ve svlékání hadí kůže můžeme symbolicky spatřit přeměnu cyklu život-smrt-znovuzrození. Je to energie celistvosti, kosmického vědomí a schopnosti prožívat cokoli ochotně a bez odporu. Je to poznání, že z hlediska stvoření jsou si všechny věci rovny, a že to, co je považováno za jed, lze sníst, strávit a přeměnit, má-li člověk správný stav mysli.

Thóth, Atlanťan, který se později vrátil jako Hermés a byl otcem alchymie, používal symbolu dvou hadů obtočených kolem meče k vyjádření uzdravení. Úplné pochopení a přijetí mužského a ženského aspektu v každém organismu vytváří splynutí obou v jedno, a tedy i vytvoření božské energie. Než si had začne svlékat kůži, jeho oči se zamlží a potáhnou blánou, jako by přicházel do transu. Jakmile však začne kůži svlékat, jeho zrak se vyjasní, jako by viděl nový svět… Alchymisté věřili, že moudrost a nové vědění mohou vést ke smrti a znovuzrození, takže člověk pak vidí svět z jiné, úplně nové perspektivy.

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí. Rozproudíte životní energii v celém těle!

Tento taneční večer je naprosto pro všechny krásné bytosti, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

TANEC VLKŮ S VLČATY - Hravý tanec pro rodiče s dětmi

PO
 

17.9.2018
17-19 hod.

250 Kč

při platbě do 10. 9. Později 350 Kč
Přihlásit se

Přijďte si zatančit, zadovádět, uvolnit své tělo a mysl a zároveň strávit plnohodnotný čas se svými dětmi. Užijte si společné chvíle plné hravého tance, pohybu a komunikace se zvířecím světem. Obohaťte svůj život o vzácné momenty, kdy se budete vzájemně vnímat, zkoumat a naslouchat jeden druhému.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další vynikají svou odvahou, silou a mnohá nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nabízí velký potenciál, který může obohatit naše životy. K tomu je však dobré nejprve porozumět jejich řeči, což můžeme dokázat prostřednictvím tance.

Tentokrát si zatančíme tanec s vlky.

Vlci jsou přátelští, společenští, loajální a velmi inteligentní, mají silně vyvinutý smysl pro rodinu. Jsou ztělesněním ducha divočiny. Přinášejí silný pocit věrnosti, vnitřní sily a intuice. Vlk nás učí poznat sebe samé, rozvíjet naši sílu, sebedůvěru a jistotu tak, abychom neměli potřebu to dokazovat druhým.

Taneční večer je určen dětem od 8 let a jejich rodičům, prarodičům, tetám i strýcům – zkrátka všem, kteří si chtějí zatančit společně s dětmi – vlčaty. Přijďte se na chvíli vžít do hravých sil přírody a předat svým dětem životní moudrost pomocí tance.     

Pojďme si užít společnou RADOST!

Jedna dospělá osoba může přijít tančit s max. 4 vlčaty :)

Co s sebou: pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

TANEC TVOŘIVÉ SÍLY PAVOUKA - Umění tkaní vlastního života

PO
 

8.10.2018
17-21.30 hod.

750 Kč

Přihlásit se

Intenzivní večer plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co pavouk symbolizuje. Pro Kelty byla pavučina symbolem spojení mezi vším, co existuje. U původních kmenů Severní i Jižní Ameriky patří pavoučí žena a pavoučí muž k posvátným bytostem, jež učí člověka tkát, léčit a jít za svým snem.

Pavoučí žena je úžasná učitelka, která umí pozorovat, vyčkávat, vytvářet, budovat, učí nás vnitřnímu propojení, integraci i spojení s nejhlubší moudrostí.

Medicína Pavouka je výborná pro ty, kdo chtějí integrovat různé aspekty svého vnitřního i vnějšího života, pro ty kdo pracují na projektech, které vyžadují propojení různorodých součástí... a hlavně pro vás, kteří chcete umět tkát a tvořit svůj vlastní život. Jestliže se tyto schopnosti probudí ve vhodnou chvíli, dodají vám velkou sílu, kterou můžete uplatnit ve svém životě.

Mezi dary, jež přináší pavouk, patří i tvořivost a rovnováha - mezi minulostí a budoucností, fyzickým a duchovním, ženským a mužským. Pavouk vládne sílou jemnosti, jeho tělo ve tvaru čísla 8 a jeho 8 nohou symbolizují neomezené možnosti tvoření. Osm nohou představuje čtyři větry změny a čtyři směry léčivého kola (medicine wheel).

Zachytil-li vás pavouk do své sítě, zaměřte se do svého nitra a podívejte se kolem sebe. Jakou síť ve svém životě tkáte? Jste s ní spokojení? Jestliže ano, skvělé! Zamyslete se nad postoji a volbami, jež vás dovedly tam, kde dnes stojíte. Tvořte pozitivně laděné situace a pokračujte! Nacházíte-li se však v bodě, ve kterém se necítíte dobře a přejete si zlepšit svou situaci, ujasněte si jaké postoje a volby mají podíl na vytvoření vaší současné situace.

Jako tkadlec vlastní sítě jste tvůrcem své reality. Jakmile za to převezmete zodpovědnost, vaše situace se začne zlepšovat. Vy sami máte sílu stvořit si pozitivní a šťastný život, takový jaký si přejete.

Utkejte si vlastní síť, spirálu života. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvořivý proces v celé jeho hloubce.

Taneční seminář pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.

Rezervujte si místo včas!!!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

TANEC ČERNÉHO PANTERA - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

17.12.2018
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 3. 12. Později 500 Kč
Přihlásit se

Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co černý panter symbolizuje. Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc. Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně. 

Černý Panter přináší silnou medicínu. Tento „šamanský“ lék učí muže i ženy o kráse energie a o jejím harmonickém používání. Prostřednictvím našich pohybů, tance a snů nám černý panter ukazuje neprobádaná území a učí nás, jak se v nich pohybovat a s odvahou čelit neznámému, vidět cestu i ve zdánlivém chaosu.

Pomáhá nám rozpoznat, kdy je ten pravý čas vydat se sám po stopě vlastních snů, skočit....

Splyň s tajemnem s bezpodmínečnou důvěru, BÝT teď a tady, přijímat léčení a nalézt odpovědi, které si neseme ve svém nitru.

Dovolte si být sami sebou, tím kým opravdu jste, ale zároveň se pro tento den proměňte v Černého Pantera a jemným pohybem vklouzněte do řeky života. Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka...Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button