Protančete se energií silových zvířat
a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti!

Večery plné tance, pohybu a rituálu se vším, co dané silové zvíře symbolizuje. Rituální tanec se silovým zvířetem je plný jemné a láskyplné energie. 

Přijďte si zatančit posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

 

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Skočte do toho! Rozproudíte životní energii v celém těle!

Děkuji za nádherný let kondora..byl vyživující, posilující a ohromně léčivý... Radka

Byl to úžasný zážitek. Neustále se k tomu vracím a objevuji další roviny. V každém případě se změnil můj vztah k hadům... Už se těším na tanec Kolibříka! Karolína

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí. Jana

Míša Petersen

Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA ... až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu.

Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

 

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si rozhovor o cestách do Jižní Ameriky a tanci silových zvířat.

Vyberte si vhodný termín semináře

TANEC DUHOVÉHO HADA - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

25.9.2017
18.30-21.30 hod.

480 Kč

Vyprodáno

Večer plný tance, pohybu, komunikace a rituálu se vším, co had symbolizuje. Přijetím všech aspektů svého života můžeme uskutečnit přeměnu medicíny ohně. Tato energie ohně je na hmotné úrovni zdrojem vášně, touhy, plodnosti a tělesné vitality.

Medicína hada nás na osobní úrovni učí, že jsme univerzální bytostí. Na emocionální úrovni se stává ctižádostí, tvorbou, odhodláním a sny. Na mentální úrovni je to intelekt, síla, charisma a vůdcovství. Když energie hada dosáhne duchovní úrovně, stává se moudrostí, pochopením, celistvostí a spojením s Velkým Duchem.

Ve svlékání hadí kůže můžeme symbolicky spatřit přeměnu cyklu život-smrt-znovuzrození. Je to energie celistvosti, kosmického vědomí a schopnosti prožívat cokoli ochotně a bez odporu. Je to poznání, že z hlediska stvoření jsou si všechny věci rovny, a že to, co je považováno za jed, lze sníst, strávit a přeměnit, má-li člověk správný stav mysli.

Thóth, Atlanťan, který se později vrátil jako Hermes a byl otcem alchymie, používal symbolu dvou hadů obtočených kolem meče k vyjádření uzdravení. Úplné pochopení a přijetí mužského a ženského aspektu v každém organismu vytváří splynutí obou v jedno, a tedy i vytvoření božské energie. Než si had začne svlékat kůži, jeho oči se zamlží a potáhnou blánou, jako by přicházel do transu. Jakmile však začne kůži svlékat, jeho zrak se vyjasní, jako by viděl nový svět… Alchymisté věřili, že moudrost a nové vědění mohou vést ke smrti a znovuzrození, takže člověk pak vidí svět z jiné, úplně nové perspektivy.

Dovolte si být sami sebou, tím kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esenci.. Rozproudíte životní energii v celém těle! 
Tento taneční večer je naprosto pro všechny krásné duše, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté.

zavřít

TANEC NA KŘÍDLECH KOLIBŘÍKA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

24.10.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 14. 10. Později 480 Kč
Přihlásit se

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Radost ze života je stav duše a také nejkrásnější dárek, jaký můžeme od kolibříka dostat.

Tento večer se s Tancem kolibříka naladíme na vlnu / let harmonie, radosti a lásky v životě. Je to večer plný tance, pohybu a rituálu...

Kolibřík nás učí o radosti ze života a síle zvuku a vibrací. Přináší odvahu v situacích, kdy čelíme emocionálním výzvám, pomáhá v čase fyzického cestování (cesty, změna domova či práce atd.) a je také považován za symbol završení něčeho, co je pokládáno za nemožné.

Indiáni považují kolibříka za magického tvora, který přivolává lásku a probouzí květy. Posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Kolibřík je pozoruhodný tím, že dokáže létat nejen dopředu, ale i dozadu a do stran, vydává zvláštní zvuk. Vypadá jako by tančil ve větru z květu na květ…

V tomto tanci, se propojíme s energiemi země a vzduchu a s lehkostí a radostí kolibříka se protančíme k harmonii. Překročte své hranice a prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Stačí přijímat to, co k nám přijde, a žít právě teď a tady…tančit životem…tančit s radostí.

Tančete na křídlech kolibříka!

zavřít

TANEC MEDVĚDA - Protančete se energií silových zvířat

ÚT
 

21.11.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 11. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Medvěd přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů. Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.

Medvěd nás spojuje s nejhlubšími kořeny předků, se silou a rytmy Země.

Přináší sílu přítomnosti. Učí nastolit rovnováhu mezi činností a odpočinkem. Podporuje nás při vzniku idejí, plánů a snů a při jejich dovedení do konce. Pomáhá nám napojit se na sílu svého podvědomí.

„Našlapuj lehce s medvědem, používej svou sílu a intuici k tomu, abys nalezl svou správnou cestu.“

Stejně jako medvěd, který každou zimu vstupuje do jeskyně, můžeme i my vstoupit do jeskyně – dělohy a naladit se na energii Věčné Matky a přijmout výživu placenty Velké Prázdnoty. Velká Prázdnota je místem, kde všechna řešení a odpovědi žijí v harmonii s otázkami, které vyplňují naše vidění skutečnosti.

Každá bytost má schopnost uklidnit svou mysl, vstoupit do ticha a vědět.

Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a odevzdejte se mu bez zábran.

Rozproudíte životní energii v celém těle!

zavřít

TANEC KOČKOVITÝCH ŠELEM - Protančete se energií silových zvířat

PO
 

4.12.2017
15:00-21:30

1 400 Kč

při platbě do 20. 11. Později 1 600 Kč
Přihlásit se

Zharmonizujeme se a s lehkostí a silou kočkovitých šelem se protančíme ke své vlastní vnitřní „kočičí esenci“ – síle v nás! Ať už je to přítulná kočička, hbitý jaguár, smyslná tygřice nebo tajuplný rys...

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat - Tanec kočkovitých šelem. Propojíme se s energiemi země a protančíme se ke své vlastní vnitřní „kočičí esenci“ a síle v nás. Ať už je to přítulná kočička, hbitý jaguár, smyslná tygřice nebo tajuplný rys.

Princip: Uvědomění si vlastní síly.

Šelma vás může naučit rychlému rozhodování. Ukáže vám, jak odkrýt vlastní sílu a využívat ji po celý život ...

Tuto sílu se naučíte efektivněji využívat, stejně jako příležitosti, které se vám v životě nabídnou. Je načase, abyste poznali svou sílu!

  • Podporuje cílevědomé činy.
  • Dává silnou oporu pro realizaci vlastních snů a vizí.
  • Podporuje nás, abychom zůstali pravdiví vůči sobě samým.
  • Dává schopnost stát si za svými slovy.
  • Pomáhá zvládnout strachy a rozvíjí sebedůvěru.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

zavřít

TANEC PŘÍBĚHŮ A VIZÍ - Tanec posvátných zvířat Peru

PO
 

11.12.2017
18.30-21.30 hod.

400 Kč

při platbě do 27. 11. Později 480 Kč
Přihlásit se

Prožijte večer plný tance, pohybu a rituálu. Přijďte si zatančit hluboký tanec příběhů a vizí. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem, probuďte vaši osobní sílu a vydejte se na cestu společně s posvátnými zvířaty And – hadem, pumou, kondorem a kolibříkem.

V tanci a pohybu, prožijete příběhy a vize, které jsou na mnoha místech v Jižní Americe ale i na celé Zemi vytesány do kamenů a skalních bloků, předávají se v písních, jsou vidět a cítit všude kolem vás.

Pocítíte svět živých energií a moudrost původních obyvatel.

Budou vás doprovázet léčivé tóny a vibrace hudby. Budeme tančit na frekvencích otevírajících srdce, povzbuzujících ducha.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button