Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení.
Velice příznivě ovlivní tvé zdraví, vitalitu a krásu!

Unavená zaměstnankyně, přetížená manažerka, nestíhající matka – které z žen by nebyl tento obraz znám? Jak zvládnout všechny povinnosti, které na nás klade současná hektická doba v zaměstnání a nekonečné povinnosti v rodině? Je možné si přitom ještě najít čas na sebe?

Možná by poslední otázka měla znít jinak. Co se stane, když si ho na sebe neuděláme? Zdánlivě nic, protože naše společnost, silně orientovaná na výkon a konkurenční boj, jistě ocení „superženu“, která vše zvládne.

Ovšem co na to říká ženská duše a ženské tělo? Ty už tak spokojené nejsou a nejprve tiše a později hlasitě protestují. 

 

Jejich řeč neslyšíme, a přece k nám mluví jasně – pocitem smutku, prázdnoty, vyčerpání, nedostatkem energie a elánu, chuti do života, bolestmi hlavy.....Výčet by mohl být nekonečný – co žena, to jiná řeč těla i duše.

A tak se spolu vydáme skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro zpět k moudrosti svého těla i duše. Posílíme své ženství, načerpáme svou ženskou sílu i energii. Odpočineme si od stresu i napětí. Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět tuto energii do celého těla. Uvolníme se ve svém spontánním tanci. Podpoříme své srdce - centrum naší lásky a svou schopnost intuice. Otevřeme se hravosti a kreativitě.  

Každé setkání nám přinese přesně to, co v daný okamžik pro sebe potřebujeme.

Děkuji ti za tvé průvodcovství na cestě sama k sobě. Slova nedokážou vyjádřit, co vše jsem si prožila a jak moc to pro mne bylo důležité.   Jana H.

Učím se uvolnit, naladit se na sebe, pocítit radost jen tak. Jsou to krásné, inspirativní úterní dopoledne!                      Zuzana

Cítím velikou radost a vděčnost, že jsem mohla prožívat nádherné úterní dopoledne s Olívii plné tance, meditací a sdílení ve společnosti žen. Úžasná a inspirativní setkání, která mne jako ženu nesmírně obohacují. Moc děkuji!                              Petra

Olivie Pospíšilová

Olivie Pospíšilová

Jsem lektorkou ženských kruhů a průvodkyni žen na jejich cestě. Devátým rokem vedu ženské skupiny na pravidelných docházkových kurzech tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro v Praze a na celodenních prožitkových seminářích v Praze, Příbrami a Plzni. S Karolínou Rutovou tvořím speciální víkendy pro ženy, na daná aktuální témata.

Mým darem je inspirovat ženy na jejich cestě k sobě samé, ke své ženskosti, sebelásce a sebeúctě.Ve své práci vycházím z tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro, ze svých vlastních zkušeností a prožitků.

Na mé cestě mě doprovázeli Komala (Brazílie), Pavla Holubová a Eva Korbelová, Kateřina Karaimi Motyčková, Miranda Gray, Monika Fillová, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová,Igor Samotný.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, proč je i ve cvičení důležitý čas a vývoj a co všechno mohou ženy v sobě objevit skrze tento posvátný "tanec" vycházející z tradic dálného východu.

Vyberte si vhodný termín semináře

Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy - Dopolední ochutnávka

ÚT
 

26.9.2017
10-12.30 hod

290 Kč

Přihlásit se

Milá ženo, máš zájem rozvíjet své ženství? Potřebuješ se uvolnit ve svém těle? Chtěla bys mít chvíli čas jen sama pro sebe, vnímat sebe, vážit si a mít ráda samu sebe? Přijď si vyzkoušet některou z ukázkových hodin a pak se sama rozhodneš, chceš-li jít touto cestou dál. Na setkání s tebou se těší Olivie.

Prostřednictvím svého dechu, spontánního tance, sdílení, aktivní pohybové meditace se uvolníš do svého těla a do své ženské energie. Spojíš se sama se sebou, se svou vnitřní ženou, srdcem, životní sílou i moudrostí.

S sebou: pohodlné oblečení, možno i delší sukni, šátek na oči.

Program: spontánní tanec, pohybová Osho meditace, práce s energii v pánvi, uvolnění a posílení sebe v kruhu žen.

------------------------------------------------------------------------------------

Na ukázkové dopoledne navazuje 15-dílný cyklus pravidelných úterních setkání od 3.10.2017 - 30.1.2018.

zavřít

Mohendžodáro, tantra jóga pro ženy - 15 setkání v léčivém ženském kruhu

ÚT
 

3.10.2017-30.1.2018
10-12.30 hod.

4 400 Kč

při platbě do 27. 9. Později 5 100 Kč
Přihlásit se

Zbývá jen 13 vstupenek

Máte chuť posílit své ženství ? Objevit a načerpat svou ženskou sílu a energii? Uvolnit se ve svém těle a odpočinout si od stresu či napětí? Pak si dovolte zastavit se v pracovním týdnu, dát si čas a prostor pro sebe a občerstvit se v ženské energii.

Prostřednictvím svého dechu i spontánního tance, sdílení, aktivních i tichých meditací, čtyř ásan ze sestavy Mohendžodáro se uvolníme do svého těla, do své ženské energie.

Spojíme se samy se sebou, se svou vnitřní ženou, se svým srdcem, vnitřní silou i moudrostí. Přijmeme své emoce i samu sebe ve všech svých podobách i aspektech.

Otevřeme se svým vnitřním prožitkům, své ženské cestě a vnitřní kráse. Vrátíme se k sobě samé, ke své sebelásce, sebedůvěře.

Každé z nás přinese setkání přesně to, co v daný okamžik potřebujeme.

 

 • Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět tuto energii do celého těla.
 • Uvolníme se ve svém spontánním tanci.
 • Otevřeme a naplníme své srdce láskou.
 • Podpoříme svou ženskost, vášeň, tvořivost i intuici.
 • Otevřeme se hravosti, radosti a kreativitě.
 • Ponoříme se do meditace a do hlubin své duše.
 • Naučíme se Mateřský okruh ze cviční Mohendžodáro.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě tepla či chladu), možno i delší sukni, šátek na oči.

--------------------------------------------------------------------------------------

15 dopoledních setkání, 1krát týdně - 2,5 hodiny v termínu od 3.10.2017 do 30.1.2018.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

 • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

 • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

 • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

 • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

 • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button