Tělo ti ukáže, co se skrývá ve tvých vztazích a jak je zlepšit!

Každý z nás je tanečníkem - nezáleží na věku, fyzických předpokladech nebo zkušenostech – v každém těle je část, která se touží pohybovat a ví, jak.

Tanec 5Rytmů nemá určené kroky či pohyby, je možné se tančit způsobem, jakým si tělo vybere – není zde žádné dobře či špatně.

Rytmus hudby nás provádí vlnou z mateřského plynutí přes rytmické staccato do nepředvídatelného chaosu a zpátky přes lehkost lyriky do klidu našeho středu.

Skrze rytmy se pohybujeme ve vztazích – jak být sám, s někým druhým anebo ve společnosti lidí. Umíš být v klidu sám se sebou, nebo potřebuješ pozornost někoho jiného?  Jak najdeš své místo a naplníš svou roli? Víš, jak změnit věci, když chceš?

Pohybuj se, dýchej, věnuj pozornost a buď otevřený tomu se učit.

Věci se mohou změnit.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Workshop s Adamem byl pro mne požehnáním, jeho neuvěřitelná celistvost a integrita nám umožnila, abychom se dostali i my hlouběji do svého těla. Opravdu úžasné, smekám!   Katya

Tančit v prostoru s Adamem byla jedna z nejsilnějších věcí, které jsem kdy zažila! Lisa

Adam Barley

Adam Barley
Velká Británie

Miluji tuto techniku, zcela změnila můj život. Jsem vděčný i hrdý, že ji mohu vyučovat. S 5 rytmy jsem se poprvé setkal v roce 1988 po sedmi letech studia meditace a mnoha jiných technik osobního růstu. V roce 1994 jsem prošel základním výcvikem, abych mohl 5 rytmů vyučovat, a poté jsem pět let tančil a prohluboval své zkušenosti pod vedením Gabrielly Roth (zakladatelky metody), abych mohl vyučovat i další úrovně. Nemáme moc co učit, pokud nadále také nezůstáváme i studenty, takže si stále nechávám prostor i pro svá studia.

Můj styl výuky je jasný, plný energie a doufám, že inspirující. Nevěřím, že bychom měli plýtvat časem předstíráním, že se něco děje, pokud tomu tak není, nebo naopak. Sám jsem si prošel často pocity vystrašenosti, zuřivosti nebo sklíčenosti a to mi umožňuje být s tím, co se objeví při tanci. Uvědomuji si, jak vzácné je užívat si života. Lidé často říkají, že jsem vlídnější, než očekávali.

Vyberte si vhodný termín semináře

NA VLNÁCH VZTAHŮ - Intenzivní seminář s tancem 5Rytmů

PÁ-NE
 

10.-12.11.2017
Pá: 18.30-21.30, So: 11-18, Ne: 10-16 hod.

3 900 Kč

při platbě do 10. 10. Později 4 700 Kč
Přihlásit se

Každý z nás je tanečníkem - nezáleží na věku, fyzických předpokladech nebo zkušenostech – v každém těle je část, která se touží pohybovat a ví, jak.

Skrze rytmy se pohybujeme ve vztazích – když jsme sami, s někým druhým, anebo ve společnosti lidí.

Umíš být v klidu a sám se sebou, nebo potřebuješ pozornost někoho jiného? Když jsi s někým jiným, obvykle přejímáš vedení, následuješ ostatní nebo improvizuješ? Dokážeš být sám sebou, nebo jsi hodný a poslušní a necháš ostatní, aby nad tebou měli kontrolu? Důvěřuješ sám sobě natolik, že se dokážeš otevřít ve své zranitelnosti? Když se nacházíš ve společnosti ostatních, skrýváš se nebo jsi středem pozornosti? Jak najdeš své místo a naplníš svou roli? Víš, jak změnit věci, když chceš?

Tanec 5 rytmů je cesta k lásce, z lásky a s láskou. Naše tělo je schopné nám ukázat pravdu o tom, co se v nás skrývá. Být fyzicky ve svém těle je velmi efektivní způsob, jak nechat věci plynout, posouvat se dál a objevovat nové cesty. A nejúžasnější na tom je, že nad tím téměř vůbec nemusíš přemýšlet.

Pohybuj se, dýchej, věnuj pozornost a buď otevřený tomu se učit. Věci se mohou změnit!

 

Adam Barley povede v ČR již svůj pátý seminář. Tentokrát to bude poprvé na téma Na vlnách vztahů - You, Me and Us.  

Připravte se na intenzivní a transformující zážitek!

Co mít s sebou:

pohodlné volné oblečení, nejlépe ve vrstvách, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci
láhev s vodou
zápisník a tužku
tančíme bosí či v taneční obuvi

Není nutná předchozí taneční zkušenost.

----------------------------------------------------

Tento workshop je založen na tanci 5Rytmů Gabrielly Roth; na meditaci vibrujících pohybů, která vás dostane z hlavy do těla, srdce a vědomí; na spirituální praxi, která vychází z tance. Nezáleží na tom, zda máte rádi hip-hop, Beethovena, Buddhu nebo počítačové hry - 5Rytmů jsou mapou Vašeho vlastního já a vyjádřením, jakým se Vaše energie pohybuje a zcela přirozeně projevuje.

Workshop bude tlumočen do češtiny.

zavřít

NA VLNÁCH VZTAHŮ - Otevřený taneční večer s tancem 5Rytmů

 

10.11.2017
18:30 -21:30 hod.

450 Kč

při platbě do 10. 10. Později 590 Kč
Přihlásit se

Pohyb je jednoduchý a mocný nástroj, jak kreativně objevit svou hlubokou, divokou a fascinující přirozenost. Mapa 5Rytmů tě zavede do živého a posvátného místa uvnitř sebe a pomůže ti se přirozeně projevovat.

Každý z nás je tanečníkem - nezáleží na věku, fyzických předpokladech nebo zkušenostech – v každém těle je část, která se touží pohybovat a ví, jak. Skrze rytmy se pohybujeme ve vztazích – když jsme sami, s někým druhým anebo ve společnosti lidí.

Tanec 5Rytmů nemá určené kroky či pohyby, je možné se pohybovat způsobem, jakým si tělo vybere – není zde žádné dobře či špatně. Rytmus hudby nás provádí vlnou z mateřského plynutí přes rytmické staccato do nepředvídatelného chaosu a zpátky přes lehkost lyriky do klidu našeho středu.

Tanec může být hravý, vyživující, lehký; můžeme tančit sami či s partnerem, propojit se se skupinou či celým světem. 

Adam Barley povede v ČR již svůj pátý seminář. Tentokrát to bude poprvé na téma Na vlnách vztahů - You, Me and Us. 

Připravte se na intenzivní a transformující zážitek.

 

Co mít s sebou:

pohodlné volné oblečení, nejlépe ve vrstvách, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci
láhev s vodou
zápisník a tužku
tančíme bosí či v taneční obuvi

Páteční večer je možné navštívit samostatně, nebo jako součást intenzivního semináře Na vlnách vztahů. Není nutná předchozí taneční zkušenost.

-------------------------------------------------------------------------------

Tento workshop je založen na tanci 5Rytmů Gabrielly Roth; na meditaci vibrujících pohybů, která vás dostane z hlavy do těla, srdce a vědomí; na spirituální praxi, která vychází z tance. Nezáleží na tom, zda máte rádi hip-hop, Beethovena, Buddhu nebo počítačové hry - 5Rytmů jsou mapou Vašeho vlastního já a vyjádřením, jakým se vaše energie pohybuje a zcela přirozeně projevuje.

 

Workshop bude tlumočen - angličtina/čeština.

zavřít

Místo konání

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a, Praha

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button