Tělo ti ukáže, co se skrývá ve tvých vztazích a jak je zlepšit!

Každý z nás je tanečníkem - nezáleží na věku, fyzických předpokladech nebo zkušenostech – v každém těle je část, která se touží pohybovat a ví, jak.

Tanec 5Rytmů nemá určené kroky či pohyby, je možné se tančit způsobem, jakým si tělo vybere – není zde žádné dobře či špatně.

Rytmus hudby nás provádí vlnou z mateřského plynutí přes rytmické staccato do nepředvídatelného chaosu a zpátky přes lehkost lyriky do klidu našeho středu.

Skrze rytmy se pohybujeme ve vztazích – jak být sám, s někým druhým anebo ve společnosti lidí. Umíš být v klidu sám se sebou, nebo potřebuješ pozornost někoho jiného?  Jak najdeš své místo a naplníš svou roli? Víš, jak změnit věci, když chceš?

Pohybuj se, dýchej, věnuj pozornost a buď otevřený tomu se učit.

Věci se mohou změnit.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Tančit v prostoru s Adamem byla jedna z nejsilnějších věcí, které jsem kdy zažila! Lisa

Workshop s Adamem byl pro mne požehnáním, jeho neuvěřitelná celistvost a integrita nám umožnila, abychom se dostali i my hlouběji do svého těla. Opravdu úžasné, smekám!   Katya

Adam Barley

Adam Barley
Velká Británie

Miluji tuto techniku, zcela změnila můj život. Jsem vděčný i hrdý, že ji mohu vyučovat. S 5 rytmy jsem se poprvé setkal v roce 1988 po sedmi letech studia meditace a mnoha jiných technik osobního růstu. V roce 1994 jsem prošel základním výcvikem, abych mohl 5 rytmů vyučovat, a poté jsem pět let tančil a prohluboval své zkušenosti pod vedením Gabrielly Roth (zakladatelky metody), abych mohl vyučovat i další úrovně. Nemáme moc co učit, pokud nadále také nezůstáváme i studenty, takže si stále nechávám prostor i pro svá studia.

Můj styl výuky je jasný, plný energie a doufám, že inspirující. Nevěřím, že bychom měli plýtvat časem předstíráním, že se něco děje, pokud tomu tak není, nebo naopak. Sám jsem si prošel často pocity vystrašenosti, zuřivosti nebo sklíčenosti a to mi umožňuje být s tím, co se objeví při tanci. Uvědomuji si, jak vzácné je užívat si života. Lidé často říkají, že jsem vlídnější, než očekávali.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a, Praha

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button