Potkejte své vnitřní rádce a spojte se tak se svou vnitřní moudrostí.
Podpořte své talenty a jedinečnost!

Projdete léčivým a transformačním procesem pomocí hlubinné imaginace a práce s životní energií v čakrách. Seznámíte se s původní šamanskou prací severoamerických indiánů. Najdete své vnitřní rádce a spojíte se tak se svou vnitřní moudrostí.

Vydejte se na cestu hluboké imaginace, abyste se dostali do míst, kde se ukrývá vaše vnitřní moudrost a talenty. Potkejte se tam se svými vnitřními průvodci a nechte se přivést do nových, nyní možná ještě netušených, možností.

Zjistěte, proč to jsou nejčastěji zvířata, která nám radí, a jak se s nimi můžete spojit i vy. Vydejte se na dobrodružnou vnitřní cestu a obnovte v sobě dávný způsob poznávání a léčení.

Proces osobního totemu (The Personal Totem Pole Process©) je unikátní systém a metoda vycházející z aktivní imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento systém propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich napojení se na silová zvířata.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Přestože je Stevovi Gallegosovi již přes osmdesát, má v sobě neuvěřitelnou energii a radost dítěte.

Když jsem se podíval Stevovi do očí, spatřil jsem ty nejhlubší dimenze, které jsem kdy u člověka viděl.

Na svá zvířata jsem už od té doby nikdy nezapomněl, provází mne nadále a pomáhají v těžkých chvílích.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D.
USA

Po studiu na amerických univerzitách a získání doktorátu z psychologie působil řadu let jako vedoucí katedry psychologie na Mercerské univerzitě v Gruzii. Poté se vrátil do USA a působil několik let jako psychoterapeut. Řadu let také provázel lidi procesem hledání vize (tzv. Vision Quest).

Objevil Proces osobního totemu (Personal Totem Pole Process) a v současnoti vede na různých místech světa workshopy pro veřejnost i výcviky pro terapeuty.

Je čestným ředitelem mezinárodnícho institutu pro výzkum vizualizace (International Institute for Visualization Research) a čestným členem dánské společnosti klinické hypnózy a společnosti pro výzkum psychiky. Založil nakladatelství Moon Bear Press a spoluzaložil Institut návratu k Zemi (Returning to Earth Institute). Je autorem většího počtu knih a odborných článků. Jednu z jeho knih, OSOBNÍ TOTEM, vydalo nakladatelství MAITREA.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak má každý z nás uvnitř sebe vlastní totemová zvířata sídlící v jednotlivých energetických centrech v těle. Co se nám snaží říct? A proč s nimi vůbec komunikovat?

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button