Chcete žít už konečně lehce, svobodně a šťastně?
Nalezněte sami sebe, začněte žít nový - vědomý život!

Přijďte se osvobodit od představ, kterými si komplikujete život.

Nalezněte své opravdové Já, které je za myšlenkami a strachy. Ponořte se do zdroje těla, mysli i duše. Nalezněte sami sebe, začnete žít nový - vědomý život.

Není nic, co by vás ještě někdo musel naučit. Ale přesto existuje něco, co byste mohli sami v sobě objevit, abyste mohli změnit svůj život.

Intenzivní 5denní kurz se skládá ze 4 tematických částí. Na jednotlivé části kurzu se lze přihlásit i samostatně. Cena celého intenzivního kurzu je pro vás výhodnější, protože ušetříte 1 400 Kč.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny. 

Jasnost a ostrost odpovědí Sorena. Jednoduchost a účelnost, bez zbytečné omáčky. Pohled, jaký mi zatím nikdo nebyl schopný ukázat. David

Úžas nad způsobem, kterým Soren pracuje: bezprostřednost, hluboký klid, lehkost, hravost. Od prvního okamžiku jsem cítila, že jsem pozvána a vtažena na cestu k uskutečnění "skoku", který jsem udělala. Milada

Janu Søren Ventegodt

Janu Søren Ventegodt
Dánsko

Søren pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s životní filozofií a vlastními poznatky o tom, jak naše mysl snadno ovlivňuje zdraví, štěstí a kvalitu života vůbec. Jeho pohled na terapii a význam psychofarmatik považují někteří za kontroverzní.

Ve své práci kombinuje práci s tělem spolu s klasickou psychoterapií, své místo si mezi používanými metodami nacházejí také metody řeckých lékařů, jihoamerických indiánů-šamanů nebo z asijských kultur.

V jeho práci se snoubí teoretické znalosti s poznatky z vlastní praxe a zkušenostmi, které Janu nasbíral během svých cest po světě. Jeho velkou vášní je umožňovat lidem, aby nalezli sami sebe, své pravé Já. Odtud pak může jejich život plynout svobodně, lehce a stává se životem šťastným a naplněným. 

S jeho pomocí se lidé v mnoha zemích světa odvážili ztratit své staré já plné omezujících myšlenkových vzorů a znovu nalezli sami sebe. Jeho přístup by se dal popsat jako „svěží a bezprostřední“ spíš než „scholastický a těžkopádný“. Janu je oddaným studentem Osha, Sathya Sai Baby a Moojiho.

WEB LEKTORA: www.qualityoflife.dk

Vyberte si vhodný termín semináře

ODVAHA ŽÍT SVŮJ ŽIVOT! - Poznej své dary a životní poslání

ST-NE
 

31.5.-4.6.2017
St, čt, pá, so, ne: 9.30-17.00 hod.

5 500 Kč

při platbě do 10. 5. Později 6 500 Kč
Přihlásit se

Dostaň se ze sevření svých bolestných omezení. Vykroč do života lásky a radosti daleko za hranicí svých představ. Objev své talenty, svou inteligenci, svůj vnitřní zdroj léčení a nastartuj nový život - šťastný, zdravý a svobodný!

Tento kurz je určen pro každého, kdo chce být šťastný. Nepotřebujete žádné předpoklady a kvalifikace – kromě lásky k životu, opravdovosti a odvahy sdílet svůj příběh s druhými. A také vůli ponořit se do hlubin vašeho Já – tak můžete přijít k pochopení a realizaci sama sebe!

Můžete nalézt a poznat své skutečné Já a když to uděláte, stane se zázrak: Vykročíte do života lásky a radosti daleko za hranicí vašich představ.

Na počátku našeho života jsme si vybrali, jaký dar přinese světu. Často se to ve spirituální filozofii nazývá účelem života nebo životní misí a přetaví se do našeho ústředního, velkého talentu…Tento talent je zpravidla sociální, protože sociální aspekt je v nás hluboce zakořeněný, jsme bytostmi lásky. Paradoxem je, že na tento svůj zásadní talent zapomínáme. Když jej znovu v dospělosti najdeme, ohromně nás to posílí.

Naše osobnost je tou jedinou limitací, která nás brzdí. Omezení se skládá ze všech negativních přesvědčení, ze kterých jsme si seskládali skutečný život. Naše mysl, složená z přesvědčení a vzorců, nad námi totálně dominuje a utlačuje a maže naši skutečnou úžasnou povahu a talent. Máte možnost pochopit a vystoupit ze své omezující osobnosti. To je jedním ze středobodů domorodé americké šamanské teorie osobnosti, kterou budeme na tomto kurzu objevovat.

Abychom pochopili, jakou roli hraje univerzální životní energie pro náš charakter, budeme zkoumat enneagramový systém Georgije Ivanoviče Gurdžijeva. Budeme hravě přistupovat ke staroindickému čakrovému systému sedmi inteligencí umístěných podél páteře a studovat starý mystický systém sedmi paprsků na fyzické úrovni.

Středa – neděle (5 dní), 9.30-17.00 hod

1.den: Objev svou osobnost – a odvaž se jít “za”: realizuj svou skutečnou podstatu!
2.den: Láska a sexualita – dva základní zdroje našeho života
3.den: Tvůj charakter
4.den: Tvůj největší talent a poslání tvého života
5.den: Dostat se “za” – splyň se svou božskou podstatou, staň se láskou a radostí, buď vědomým. Je čas stát se tím, kým se chceš stát.

Poznámka:
Na tomto kurzu budeme používat nezbytné metody a techniky mající vliv na duševní stav a vědomí, jako je holotropní dýchání, terapie časové osy, práci s tělem (bodywork), intenzivní psychodynamickou psychoterapii. Pokud máte závažné mentální problémy či nemoci, nebo pokud užíváte nějaká psychofarmaka, potřebujeme to vědět před začátkem kurzu. V tomto případě si vyžádáme souhlas vašeho lékaře s účastí na našem kurzu.

Metody, které používáme, nevyvolávají vedlejší účinky, ale mohou zesílit životní krizi. Buďte si prosím vědomi své zranitelnosti a dejte nám vědět v případě, že máte speciální potřeby, abychom se o vás mohli patřičně postarat.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6/1064, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button