Svěží závan do vašeho intimního života!
Začněte prožívat mnohem větší radost, lehkost a štěstí ve svém partnerství! 

Učení milování podle nagualské tradice Quodoushka

Amara Charlesová, dlouholetá a zkušená lektorka na poli vědomé sexuality, přijíždí do Čech, aby nás zasvětila do tajemství sexuálních praktik z nagualské tradice Quodoushka a představila nám Kruh typů milenců.

Řada šamanských cvičení a rituálů nás zavedou hlouběji k sobě samým: podrobněji se budeme věnovat učení o sexuálních anatomických typech a také společně objevíme, jaké výzvy a naopak benefity nám přináší, když víme, jaký typ milence/milenky jsme.

Povíme si základní informace o sexuální anatomii našich míst rozkoše, seznámíme se s řadou praktických cvičení z nagualské tradice a přijmeme některá učení této tradice.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může zvýšit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Styděl jsem se přijít se svou partnerkou, ale nakonec jsme si to užili v legraci a naučili jsme se o sobě více než jsme čekali.  Skip

Amaro, děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a nahlédnout do svého nitra, uvidět svou krásu a jemnost a zároveň toto vše sdílet s mým partnerem. Myslela jsem, si, že jsem hodně otevřená, ale toto setkání mi ukázalo nové obzory a možnosti. Kateřina

Po setkání s Amarou mám pocit, že jsem konečně našla to, co jsem dlouhá léta hledala. Spojení se svými nejhlubšími kořeny a se svým ženstvím. S partnerem jsme teď schopni prožívat společné chvíle v mnohem větší hloubce a intimitě a zároveň si dovolujeme nechat vstoupit hravost a lehkost do našeho intimního života. Děkujeme! Michaela

Amara Charles

Amara Charles
USA

V oblasti vědomé sexuality a intimity je Amara Charles v dnešní době už téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému. Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry sexuality a intimity vůbec.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, které však nijak neubírají jejím hlubokým vhledům, které dokáže do nastalých situací vnést. Tím vším posluchače inspiruje k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě a tím je jemně provádí cestou léčení partnerských vztahů.

Amara je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody) a Aching to Open(Bolestí k otevření). Její zatím nejnovější kniha Sexuální praktiky Quodoushka – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea, 2014) vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení a léčivou sexuální praxi nagualské tradice.

Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Vyberte si vhodný termín semináře

SEXUÁLNÍ DOHODY VE VZTAZÍCH - Probuzení vášně v partnerství

SO
 

10.3.2018
10-17 hod.

1 400 Kč

při platbě do 22. 2. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

Jak otevřeně mluvit o sexuálním temperamentu a potřebách? Pokud se začneme ptát, sdílet pocity, vyjadřovat naše nejhlubší strachy, stanou se naše vztahy hravější a srdce otevřenější. Vytvářením vědomých dohod v partnerském vztahu otevíráme bránu k láskyplné intimitě, po které všichni tolik toužíme.

I přesto, že vyjádření sexuálních pocitů mezi partnery se může zprvu zdát náročné a nepohodlné, najít odvahu vyjádřit a vyslechnout si pravdu stojí za to. Mnoho pocitů neuspokojení, rozmrzelosti a zklamání ve vztazích pochází z opomíjení jasné komunikace o sexu.

Jaká - velmi často nevědomá – intimní pravidla a dohody již se svým partnerem dodržujete? 

Pokud mezi partnery existuje sexuální harmonie, tedy pocit štěstí, živosti a míru, jsou spolu schopni vytvořit a ustát cokoliv. Pokud je sexuální komunikace nejasná a zamlžená, vše od financí po výchovu dětí je nevyřčeným ovlivněno. Ve výsledku trpí samotný vztah, partneři mají pocit, že se musí spokojit s mnohem méně, než v co původně doufali.

Mnoho z nás bylo vychováno v rodinném prostředí, kde se o sexuálních tématech nikdy nemluvilo. Sexuální frustrace byly zameteny pod koberec nebo tiše zděděny od předchozích generací. S dlouhotrvajícími pocity odporu, zlosti nebo zklamání naši rodiče a prarodiče často vydrželi po celý život. Tolik naší životní energie je promarněno zmatkem nebo pochybnostmi, které si neseme ohledně sexu. Pravidla či dohody týkající se sexu často zůstávají nevyjádřená nebo vágní. Není divu, že tak málo lidí žije zdravé sexuálně naplňující vztahy.

Málo z nás má zkušenost s otevřeným, příjemným a uspokojujícím vyjadřováním intimních pocitů, které přirozeně existují či vznikají během partnerských vztahů. Pokud se ukáže nějaké intenzivní téma, většinou se uzavřeme. Někteří z nás dokonce věří, že když budeme o sexu mluvit, zkazíme si veškerou pohodu a spontánnost. Nic nemůže být dále od pravdy.

Ve chvíli, kdy spolu navzájem začneme tvořit osobní dohody, které naplňují naše specifické potřeby a touhy - připravueme půdu pro nové formy našich vztahů, dáváme a přijímáme větší prostor pro intimní objevování sebe samých. Náhledneme též do tajů učení Quodoushky.

Seminář je určen pro jednotlivce i páry a bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

CENA PRO JEDNOTLIVCE  
1 400 Kč do 22.2.2018 (později 1 800 Kč).

SPECIÁLNÍ CENA PRO PÁR / DVOJICE 
2 500 Kč do 22.2.2018 (později 2 900 Kč).

Při přihlašování prosím uveďte do poznámky, zda se účastníte jako jednotlivec nebo pár.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

SMYSLNÝ DOTEK - Objevování rozkoše v těle (pro páry)

SO
 

10.3.2018
19-22.30 hod.

1 700 Kč

při platbě do 22. 2. Později 2 100 Kč
Přihlásit se

Pokud vnímáš, že potřebuješ prožít více blízkosti s ostatními, nebo závan čerstvého vzduchu v tvém milostném životě, tento večer tě navede, jak vytvořit bezpečnou a přitom vzrušující atmosféru pro objevování nového. Budeme vzájemně roztávat skrze dávání a přijímání doteku.

SMYSLNÝ DOTEK je o proživání naší intimity na základě pocitu důvěry a citlivosti. Budeme objevovat, jak hluboce můžeme být vyživeni dotekem a jak snadné je vytvořit hranice, které nám dají větší pocit vnitřní svobody.

Za citlivého vedení Amary Charles se necháme inspirovat v oblasti důvěrného doteku a učení milostného kontaktu a intimity. Ve spojení se srdci a těly našich milovaných, v partnerské masáži skrze dotek vody, větru, země a ohně, vstoupíme na šamanskou cestu potěšení a požehnání.

„Toto je posvátná přiležitost pro páry, aby si prožily sebe sama jako citlivější a kreativnější milence v bezpečném, respektujícím a důvěrném prostoru. Oba z dvojice se budou střídat ve vyjadřování svých nejniternějších přání a prožijí nádheru daru dávání a přijímání.“
Amara

Pro ni – prožij smyslnost doteku tvého partnera vycházejícího přímo ze srdce. Prociťuj, jak se tvé tělo probouzí díky nádhernému doteku, který se pomalu vystupňuje do symfonie hravosti, touhy a vášně.

Pro něj – následuj citlivé vedení Amary ve škádlení, probouzení a rozmazlování tvé milenky. Nauč se, jak otevřít její srdce a probudit její tělo skrze hluboce naplňující rozkoš. Nech se inspirovat a poskytni jí dotek, který chce, aniž bys o tom musel přemýšlet.

„Po 20 letech s jedním partnerem určité věci mezi námi tak trochu zevšedněly. Co se mi nejvíce líbilo na tomto večeru, byla novost toho všeho, potěšení ze smyslného doteku a větší hravosti mého partnera.“
Amy Khendouri

„Moc se mi líbilo, že jsem pod vedením Amary nemusel přemýšlet nebo se rozhodovat, jaký další krok by měl následovat. Právě s Amy začínáme objevovat posvátnou sexualitu a tantru a není úplně snadné v tom být sami nebo následovat návody v knihách. To, že nás někdo slovem provázel, bylo cenné a ve stejné chvíli příjemné.“ 
Franklyn Khendouri (partner Amy)

Večer je určen pouze pro dvojice (ne jednotlivce), kteří mohou, ale nemusí mít dřívější zkušenost s tantrou. Můžeš přijít jak s partnerem tak i s jinou blízkou osobou (kamarádkou, kamarádem).

Co s sebou: Přineste si malý dárek, který darujete svému partnerovi jako vyjádření láskyplné vděčnosti. Prosím, nijak je nebalte. Přijďte oblečení v něčem pohodlném, jako byste se chystali na schůzku s vaším milým. Spodní prádlo vyberte tak, abyste se cítili příjemně a sexy.

Tento intimní večer je určen pro malou skupinu, cca 10 párů.

CENA ZA PÁR/DVOJICI  1 700 Kč do 22.2.2018 / 2 100 Kč později

Seminář je tlumočen z angličtiny do češtiny.

zavřít

TOUHA MILOVAT - Důvěrná setkání

NE-PO
 

11.-12.3.2018
90 min, přesný čas sezení bude plánován individuálně

2 000 Kč

Přihlásit se

Využijte jedinečné příležitosti individuálního sezení s Amarou Charles, učitelkou QUODOUSHKY a proslulou lektorkou v oblasti vědomé sexuality.

Amara nabízí sezení pro páry i jednotlivce, kdy máte možnost v důvěrném a bezpečném prostředí sdílet, objevovat a nacházet odpovědi na vaše otázky či výzvy v intimní oblasti.

Amara již po mnoho let provází muže a ženy k dosažení jejich nejvyššího potenciálu. Během individuálních setkání se zaměřuje na téma intimity a konkrétních otázek týkajících se sexuality.

„Sama ze své zkušenosti vím, jaký rozdíl v životě dělá zdravý intimní vztah. Přes dvacet let naslouchám lidem, kteří se chtějí sexuálně uvolnit, důvěřovat, plně se odevzdat, ale mají pocit, že jim v tom něco brání. Mou vášní je nacítění se na to, co „stojí v cestě“, pomoci jim najít způsob, jak se otevřít a vyjádřit lásku, kterou každý z nás touží dát. Mentoruji a provázím v oblasti posílení intimního svazku, specializuji se na integraci důvěrných sexuálních praktik s cílem většího vědomí a potěšení. Mým posláním je pomáhat druhým najít v jejich intimním životě mír, vášeň a záměr, se kterým na tento svět přišli. Během mé práce se nesnažím pouze dávat nástroje k vyčištění bloků, ale přináším inspiraci, náhled do učení, praktická cvičení, nejrůznější techniky zahrnující např. obřady, kreativní úkoly, hluboké rozmluvy o vašich snech."
Amara Charles

Toto je posvátná příležitost pro páry i jednotlivce, aby se otevřeli a důvěrně sdíleli své nejniternější pocity a touhy.

CENA PRO JEDNOTLIVCE  
2 000 Kč / 90 minut

SPECIÁLNÍ CENA PRO PÁR / DVOJICE 
3000 Kč / 90 minut

Při přihlašování prosím uveďte do poznámky, zda se účastníte jako jednotlivec nebo pár.

OMEZENÝ POČET SEZENÍ - POUZE 4 ZA DEN!!!! 

Setkání probíhají v angličtině, pokud potřebujete, můžeme vám zajistit profesionální tlumočení (600 Kč / sezení) a nebo si můžete s sebou přivést vlastního tlumočníka.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

obchůdek (knihy, filmy, aromaterapie, šperky,...)

možnost platit poukazy RelaxPax

občerstvení (káva, čaj, zdravé mlsání)

vegetariánskou
restauraci

FB follow button