Svěží závan do vašeho intimního života!
Začněte prožívat mnohem větší radost, lehkost a štěstí ve svém partnerství! 

Učení milování podle nagualské tradice Quodoushka

Amara Charlesová, dlouholetá a zkušená lektorka na poli vědomé sexuality, přijíždí do Čech, aby nás zasvětila do tajemství sexuálních praktik z nagualské tradice Quodoushka a představila nám Kruh typů milenců.

Řada šamanských cvičení a rituálů nás zavedou hlouběji k sobě samým: podrobněji se budeme věnovat učení o sexuálních anatomických typech a také společně objevíme, jaké výzvy a naopak benefity nám přináší, když víme, jaký typ milence/milenky jsme.

Povíme si základní informace o sexuální anatomii našich míst rozkoše, seznámíme se s řadou praktických cvičení z nagualské tradice a přijmeme některá učení této tradice.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může zvýšit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Amaro, děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a nahlédnout do svého nitra, uvidět svou krásu a jemnost a zároveň toto vše sdílet s mým partnerem. Myslela jsem, si, že jsem hodně otevřená, ale toto setkání mi ukázalo nové obzory a možnosti. Kateřina

Styděl jsem se přijít se svou partnerkou, ale nakonec jsme si to užili v legraci a naučili jsme se o sobě více než jsme čekali.  Skip

Po setkání s Amarou mám pocit, že jsem konečně našla to, co jsem dlouhá léta hledala. Spojení se svými nejhlubšími kořeny a se svým ženstvím. S partnerem jsme teď schopni prožívat společné chvíle v mnohem větší hloubce a intimitě a zároveň si dovolujeme nechat vstoupit hravost a lehkost do našeho intimního života. Děkujeme! Michaela

Amara Charles

Amara Charles
USA

V oblasti vědomé sexuality a intimity je Amara Charles v dnešní době už téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému. Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry sexuality a intimity vůbec.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, které však nijak neubírají jejím hlubokým vhledům, které dokáže do nastalých situací vnést. Tím vším posluchače inspiruje k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě a tím je jemně provádí cestou léčení partnerských vztahů.

Amara je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody) a Aching to Open(Bolestí k otevření). Její zatím nejnovější kniha Sexuální praktiky Quodoushka – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea, 2014) vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení a léčivou sexuální praxi nagualské tradice.

Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

obchůdek (knihy, filmy, aromaterapie, šperky,...)

možnost platit poukazy RelaxPax

občerstvení (káva, čaj, zdravé mlsání)

vegetariánskou
restauraci

FB follow button