Osvojte si se zkušenou lektorkou základy cvičení Qi Gong a posilte tak svou tělesnou a duševní kondici, imunitu i koncentraci!

Toto "Umění práce s životní energií" podporuje fyzické a emoční zdraví. Pomalé, plynulé, uvolněné pohyby a protažení těla stimulují dráhy zvané meridiány, jejichž hustou sítí v těle životní energie "Qi" protéká, a dostává se tak rovnoměrně ke všem orgánům. 

Qigong tak posiluje imunitní systém, napomáhá pohyblivosti a podporuje všeobecný zdravotní stav. Zároveň procvičuje klouby, šlachy a svaly, ale nepřetěžuje je. 

Pravidelným cvičením po dobu delšího časového období se učíme kontrolovat svůj dech, prohlubuje se vnitřní klid, ubývá stresu a narůstá koncentrace mysli. Jemné na energii bohaté pohyby nás dovedou do meditativního stavu, ve kterém nalezneme uvolnění od problému všedních dnů a získáme zdravou stabilitu těla i mysli.

QI GONG  je pro mě Návrat. Návrat zpět k sobě skrze vědomý pohyb mého těla. Krása v pohybu otevírající zapomenuté komnaty Duše. Lehkost, uvolněnost, rovnováha a zdraví. Martina D.

Markéta Hrdá

Markéta Hrdá

Vyučuje a předává Daoyin Yangscheng Gong, styl, který vytvořil profesor Zhang Guangde z Pekingské sportovní univerzity. Jeho systém spojuje tradiční principy s poznatky moderní sportovní medicíny, je pověstný mimořádným účinkem.

 

Cvičení Qigong začala praktikovat, když po letech vrcholové sportovní činnosti hledala cestu, jak se vrátit k vlastní síle, rovnováze, tělesnému a duševnímu zdraví. Poté jej studovala nejdříve v Německu a potom na Sportovní univerzitě v Pekingu přímo u prof. Zhanga.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

Qi Gong: Posílení životní energie - 12 dílný kurz pro začátečníky

12 x ST
 

27.9.-13.12.2017
11-12hod.

3 100 Kč

Přihlásit se

"Umění práce s životní energií", jak je "Qi Gong" možné přeložit, podporuje fyzické a emoční zdraví. Pomalé, plynulé, uvolněné pohyby a protažení těla stimulují dráhy zvané meridiány, jejichž hustou sítí v těle životní energie "Qi" protéká, a dostává se tak rovnoměrně ke všem orgánům.

Qi Gong je cesta tělesného i duševního zdraví. Dobrodružství objevování často potlačených energetických možností těla znali už staří Číňané, kteří ve starověku vytvořili soubor nenáročných cvičení nazvaný Qi Gong [Čchi-kung].


Volnému toku energie napomáhá i správné držení těla, hluboké dýchání a s tím související koncentrace mysli. Jemné na energii bohaté pohyby nás dovedou do meditativního stavu, ve kterém nalezneme uvolnění a vnitřní klid.

Určeno všem bez ohledu na předchozí zkušenosti.

V tomto kurzu se seznámíte se základním postavením a základními kroky, energetickou sprchou a vstupem do formy "Osm kusů brokátu".

Co mi může Qi Gong přinést?

- tělesnou a duševní kondici
- posílení imunitního systému
- příjemný pocit uvolnění
- zdravotní prevenci a podporu při léčbě
- vnitřní klid
- zlepšení koordinace a koncentrace
- větší pohyblivost
- vytrvalost a pevnou vůli

 

Jednotlivé lekce kurzu:
Každou středu 11-12 hod.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

htttp://www.maitrea.cz

FB follow button