Šamanská cvičení a rituály transformující sexuální energii. Cesta k prožívání hlubokého souznění a radosti ze života. 

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!     

Řada šamanských cvičení a rituálů Vás zavedou hlouběji k sobě samým: podrobněji se budeme věnovat učení o sexuálních anatomických typech a také společně objevíme, jaké výzvy a naopak benefity nám přináší, když víme, jaký typ milence/milenky jsme.

Povíme si základní informace o sexuální anatomii našich míst rozkoše, seznámíte se s řadou praktických cvičení z nagualské tradice a přijmeme některá učení této tradice.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může zvýšit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

Často kladené odpovědi ke stažení zde.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

S Quodoushkou se u mě zahájila úplně nová rovina léčení a transformace. Věděl jsem, že se to stane, přesto mě však ohromilo, s jakou intenzitou. S týmem byla legrace, byli s námi naplno a nádherně se jim podařilo vytvořit atmosféru, že jsme milovaní, vítaní a že je pro nás zcela bezpečné přesahovat své limity.  Ray

Jsem certifikovaná sexuální terapeutka a učitelka SkyDancing Tantry. Tento seminář vřele doporučuji každému, kdo chce růst sexuálně i spirituálně, psychicky i emocionálně, ve vztazích i skrze vztahy. Je to neuvěřitelně hluboká, hravá a obohacující zkušenost.  Diana Owens

Děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a cítit, jak se dokáži otevřít sobě i skupině.  Kathy

Amara Charles a  Åsa Kullberg

Amara Charles a Åsa Kullberg
USA, Švédsko

Amara Charles

V oblasti vědomé sexuality a intimity je Amara Charles v dnešní době už téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry sexuality a intimity vůbec.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, které však nijak neubírají jejím hlubokým vhledům, které dokáže do nastalých situací vnést. Tím vším posluchače inspiruje k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě a tím je jemně provádí cestou léčení partnerských vztahů.

Amara je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody, nakl. Maitrea) a Aching to Open(Bolestí k otevření). Její zatím nejnovější kniha Sexuální praktiky Quodoushka – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea) vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení a léčivou sexuální praxi nagualské tradice.

Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Åsa Kullberg

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Zaměřuje se na duchovní rozvoj, stala se body-terapeutkou a terapeutkou pracující metodou rebirthingu.

Åsa již 9 let vede svou vlastní praxi a je zakladatelkou taneční formy Osvobozujícího tance (Frigörande dans) kde vede i učitelský výcvik. Již několik let také vede výcvik pro ženy - Probuzení Bohyně “Livsdansen”.

V roce 1990 nachází v této Medicíně cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, dávají Åse jedinečné kvality.

V roce 1998 přivedla do Švédska metodu Shamanic Dearmoring (rozpouštění tělového pancíře). Vášnivě reflektuje potenciál medicínských kruhů s velkou dávkou humoru a ostrou přesností. Åsa je učitelkou jógy, učí dynamickou jógu a jejím učitelem byl Godfrey Devereux.

Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a na duši a nabízejí nám možnost uvidět sami sebe a ostatní pravdivě.

Je zakladatelkou a ředitelkou švédské šamanské lóže Swedish Rainbow Dragon Lodge (Lóže Duhového Draka) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes. Åsa Kullberg je již 28 let žákyní tradice Laskavé Medicíny Slunečního tance. Je učitelkou učení Quodoushka a nabízí většinu obřadních retreatů v rodném Švédsku.

”Je pro mě ctí přijet do Prahy, která má pověst nejkrásnějšího města.“

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Rezidenční pobyt, Pardubický kraj
Adresa konání: jen pro přihlášené 1, ČR

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button