Šamanská cvičení a rituály transformující sexuální energii. Cesta k prožívání hlubokého souznění a radosti ze života. 

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!     

Řada šamanských cvičení a rituálů Vás zavedou hlouběji k sobě samým: podrobněji se budeme věnovat učení o sexuálních anatomických typech a také společně objevíme, jaké výzvy a naopak benefity nám přináší, když víme, jaký typ milence/milenky jsme.

Povíme si základní informace o sexuální anatomii našich míst rozkoše, seznámíte se s řadou praktických cvičení z nagualské tradice a přijmeme některá učení této tradice.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může zvýšit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

Často kladené odpovědi ke stažení zde.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

S Quodoushkou se u mě zahájila úplně nová rovina léčení a transformace. Věděl jsem, že se to stane, přesto mě však ohromilo, s jakou intenzitou. S týmem byla legrace, byli s námi naplno a nádherně se jim podařilo vytvořit atmosféru, že jsme milovaní, vítaní a že je pro nás zcela bezpečné přesahovat své limity.  Ray

Jsem certifikovaná sexuální terapeutka a učitelka SkyDancing Tantry. Tento seminář vřele doporučuji každému, kdo chce růst sexuálně i spirituálně, psychicky i emocionálně, ve vztazích i skrze vztahy. Je to neuvěřitelně hluboká, hravá a obohacující zkušenost.  Diana Owens

Děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a cítit, jak se dokáži otevřít sobě i skupině.  Kathy

Amara Charles a Åsa Kullberg

Amara Charles a Åsa Kullberg
USA, Švédsko

Amara Charles

V oblasti vědomé sexuality a intimity je Amara Charles v dnešní době už téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry sexuality a intimity vůbec.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, které však nijak neubírají jejím hlubokým vhledům, které dokáže do nastalých situací vnést. Tím vším posluchače inspiruje k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě a tím je jemně provádí cestou léčení partnerských vztahů.

Amara je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody, nakl. Maitrea) a Aching to Open(Bolestí k otevření). Její zatím nejnovější kniha Sexuální praktiky Quodoushka – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea) vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení a léčivou sexuální praxi nagualské tradice.

Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Åsa Kullberg

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Zaměřuje se na duchovní rozvoj, stala se body-terapeutkou a terapeutkou pracující metodou rebirthingu.

Åsa již 9 let vede svou vlastní praxi a je zakladatelkou taneční formy Osvobozujícího tance (Frigörande dans) kde vede i učitelský výcvik. Již několik let také vede výcvik pro ženy - Probuzení Bohyně “Livsdansen”.

V roce 1990 nachází v této Medicíně cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, dávají Åse jedinečné kvality.

V roce 1998 přivedla do Švédska metodu Shamanic Dearmoring (rozpouštění tělového pancíře). Vášnivě reflektuje potenciál medicínských kruhů s velkou dávkou humoru a ostrou přesností. Åsa je učitelkou jógy, učí dynamickou jógu a jejím učitelem byl Godfrey Devereux.

Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a na duši a nabízejí nám možnost uvidět sami sebe a ostatní pravdivě.

Je zakladatelkou a ředitelkou švédské šamanské lóže Swedish Rainbow Dragon Lodge (Lóže Duhového Draka) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes. Åsa Kullberg je již 28 let žákyní tradice Laskavé Medicíny Slunečního tance. Je učitelkou učení Quodoushka a nabízí většinu obřadních retreatů v rodném Švédsku.

Vyberte si vhodný termín semináře

QUODOUSHKA 1: Cesta posvátné sexuality - jednotlivec

ST-NE
 

14.-18.3.2018
St: od 17, Čt: 9-24, Pá: 9-24, So: 9-24, Ne: 9-15

12 500 Kč

při platbě do 30. 11. Později 15 500 Kč
Přihlásit se

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!!!

Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltézského učení, se zcela změní váš pohled na sex a sexualitu. Pomůže vám přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vaším vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě, prožitku, po splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání v užívání si naplno vaší intimity, sexu a lásky.

Seminář Q1 vám ukáže praktická cvičení pro dosažení vyšších úrovní orgasmu, vnese energii pro obnovení vztahů a objevení léčivé síly sexu:

 • Naučí vás cvičení pro zvětšení sexuálního potěšení a orgasmické intenzity.
 • Vysvětlí, jak mocně energeticky léčit sexualitu za pomocí čaker a světelného těla.
 • Odhalí učení, jak identifikovat a nejlépe potěšit devět mužských a ženských genitálních anatomických typů.
 • Pracuje s léčivou silou sexuální jednoty a orgasmu a nabízí cestu k uzdravení emočních zranění a sexuální nejistoty, oživení monotónních vztahů a objevení laskavé medicíny sexu.
 • Pomáhá mužům i ženám spojit se s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Seminář Quodoushky je hlubokým a intenzivním prožitkem, je praktický a velice přínosný pro běžný život a jak se účastníci shodují, je i zábavný. Některé cvičení budete provádět sami, jiná budete sdílet s různými partnery. Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Seminářem Quodoushka, Vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým.

Amara i Åsa jsou učitelky Quodoushky a žačky učitele jménem Thunder Strikes Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path).

Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a vytváří bezpečné intimní prostředí, v němž vás provedou různými prožitky k prohloubení vašeho pochopení sexuální energie.

Cena workshopu:

Cena pro jednotlivce: 12 500 Kč do 30.11.2017, 15 500 Kč do 30.1.2017, později 19 500 Kč.

Cena pro pár/dvojici: 19 500 Kč do 30.11.2017 /  25 500 Kč do 30.1.2017, později 29 500 Kč  Při platbě pro páry ušetříte 5 500 Kč.

Ubytování a strava: 315 Kč/osobu/noc (vícelůžkový pokoj) + Strava: 350 Kč/osobu/den (vegetarianská bio strava)

Více informací k tomuto intenzivnímu semináři obdržíte po přihlášení a uhrazení platby.

zavřít

QUODOUSHKA 1: Cesta posvátné sexuality - pár

ST-NE
 

14.-18.3.2018
St: od 17, Čt: 9-24, Pá: 9-24, So: 9-24, Ne: 9-15

19 500 Kč

při platbě do 30. 11. Později 25 500 Kč
Přihlásit se

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!!! Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltézského učení, se zcela změní váš pohled na sex a sexualitu. Pomůže vám přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vaším vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě prožitku, po splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání v užívání si naplno vaší intimity, sexu a lásky.

Seminář Q1 vám ukáže praktická cvičení pro dosažení vyšších úrovní orgasmu, vnese energii pro obnovení vztahů a objevení léčivé síly sexu:

 • Naučí vás cvičení pro zvětšení sexuálního potěšení a orgasmické intenzity.
 • Vysvětlí, jak mocně energeticky léčit sexualitu za pomocí čaker a světelného těla.
 • Odhalí učení, jak identifikovat a nejlépe potěšit devět mužských a ženských genitálních anatomických typů.
 • Pracuje s léčivou silou sexuální jednoty a orgasmu a nabízí cestu k uzdravení emočních zranění a sexuální nejistoty, oživení monotónních vztahů a objevení laskavé medicíny sexu.
 • Pomáhá mužům i ženám spojit se s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Seminář Quodoushky je hlubokým a intenzivním prožitkem, je praktický a velice přínosný pro běžný život a jak se účastníci shodují, je i zábavný. Některé cvičení budete provádět sami, jiná budete sdílet s různými partnery. Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Seminářem Quodoushka, Vás provede Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým.

Amara i Åsa jsou učitelky Quodoushky a žačky učitele jménem Thunder Strikes Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path).

Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a vytváří bezpečné intimní prostředí, v němž vás provedou různými prožitky k prohloubení vašeho pochopení sexuální energie.

Cena workshopu:

Cena pro jednotlivce: 12 500 Kč do 30.11.2017, 15 500 Kč do 30.1.2017, později 19 500 Kč.

Cena pro pár/dvojici: 19 500 Kč do 30.11.2017 /  25 500 Kč do 30.1.2017, později 29 500 Kč  Při platbě pro páry ušetříte 5 500 Kč.

Ubytování a strava: 315 Kč/osobu/noc (vícelůžkový pokoj) + Strava: 350 Kč/osobu/den (vegetarianská bio strava)

Více informací k tomuto intenzivnímu semináři obdržíte po přihlášení a uhrazení platby.

zavřít

Místo konání

Rezidenční pobyt, Pardubický kraj
Adresa konání: jen pro přihlášené, ČR

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button