Šamanská cvičení a rituály transformující sexuální energii. Cesta k prožívání hlubokého souznění a radosti ze života. 

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!     

Řada šamanských cvičení a rituálů Vás zavedou hlouběji k sobě samým: podrobněji se budeme věnovat učení o sexuálních anatomických typech a také společně objevíme, jaké výzvy a naopak benefity nám přináší, když víme, jaký typ milence/milenky jsme.

Povíme si základní informace o sexuální anatomii našich míst rozkoše, seznámíte se s řadou praktických cvičení z nagualské tradice a přijmeme některá učení této tradice.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může zvýšit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

Často kladené odpovědi ke stažení zde.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a cítit, jak se dokáži otevřít sobě i skupině.  Kathy

S Quodoushkou se u mě zahájila úplně nová rovina léčení a transformace. Věděl jsem, že se to stane, přesto mě však ohromilo, s jakou intenzitou. S týmem byla legrace, byli s námi naplno a nádherně se jim podařilo vytvořit atmosféru, že jsme milovaní, vítaní a že je pro nás zcela bezpečné přesahovat své limity.  Ray

Jsem certifikovaná sexuální terapeutka a učitelka SkyDancing Tantry. Tento seminář vřele doporučuji každému, kdo chce růst sexuálně i spirituálně, psychicky i emocionálně, ve vztazích i skrze vztahy. Je to neuvěřitelně hluboká, hravá a obohacující zkušenost.  Diana Owens

Amara Charles a Åsa Kullberg

Amara Charles a Åsa Kullberg
USA, Švédsko

Amara Charles

V oblasti vědomé sexuality a intimity je Amara Charles v dnešní době už téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry sexuality a intimity vůbec.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, které však nijak neubírají jejím hlubokým vhledům, které dokáže do nastalých situací vnést. Tím vším posluchače inspiruje k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě a tím je jemně provádí cestou léčení partnerských vztahů.

Amara je autorkou knih Sexual Agreements (Sexuální dohody, nakl. Maitrea) a Aching to Open(Bolestí k otevření). Její zatím nejnovější kniha Sexuální praktiky Quodoushka – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea) vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení a léčivou sexuální praxi nagualské tradice.

Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Åsa Kullberg

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Zaměřuje se na duchovní rozvoj, stala se body-terapeutkou a terapeutkou pracující metodou rebirthingu.

Åsa již 9 let vede svou vlastní praxi a je zakladatelkou taneční formy Osvobozujícího tance (Frigörande dans) kde vede i učitelský výcvik. Již několik let také vede výcvik pro ženy - Probuzení Bohyně “Livsdansen”.

V roce 1990 nachází v této Medicíně cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, dávají Åse jedinečné kvality.

V roce 1998 přivedla do Švédska metodu Shamanic Dearmoring (rozpouštění tělového pancíře). Vášnivě reflektuje potenciál medicínských kruhů s velkou dávkou humoru a ostrou přesností. Åsa je učitelkou jógy, učí dynamickou jógu a jejím učitelem byl Godfrey Devereux.

Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a na duši a nabízejí nám možnost uvidět sami sebe a ostatní pravdivě.

Je zakladatelkou a ředitelkou švédské šamanské lóže Swedish Rainbow Dragon Lodge (Lóže Duhového Draka) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes. Åsa Kullberg je již 28 let žákyní tradice Laskavé Medicíny Slunečního tance. Je učitelkou učení Quodoushka a nabízí většinu obřadních retreatů v rodném Švédsku.

Vyberte si vhodný termín semináře

QUODOUSHKA 1: Cesta posvátné sexuality - jednotlivec

ST-NE
 

14.-18.3.2018
St: od 17, Čt: 9-24, Pá: 9-24, So: 9-24, Ne: 9-15

15 500 Kč

při platbě do 30. 1. Později 19 500 Kč
Přihlásit se

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!!!

Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltézského učení, se zcela změní váš pohled na sex a sexualitu. Pomůže vám přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vaším vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě, prožitku, po splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání v užívání si naplno vaší intimity, sexu a lásky.

Seminář Q1 vám ukáže praktická cvičení pro dosažení vyšších úrovní orgasmu, vnese energii pro obnovení vztahů a objevení léčivé síly sexu:

 • Naučí vás cvičení pro zvětšení sexuálního potěšení a orgasmické intenzity.
 • Vysvětlí, jak mocně energeticky léčit sexualitu za pomocí čaker a světelného těla.
 • Odhalí učení, jak identifikovat a nejlépe potěšit devět mužských a ženských genitálních anatomických typů.
 • Pracuje s léčivou silou sexuální jednoty a orgasmu a nabízí cestu k uzdravení emočních zranění a sexuální nejistoty, oživení monotónních vztahů a objevení laskavé medicíny sexu.
 • Pomáhá mužům i ženám spojit se s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Seminář Quodoushky je hlubokým a intenzivním prožitkem, je praktický a velice přínosný pro běžný život a jak se účastníci shodují, je i zábavný. Některé cvičení budete provádět sami, jiná budete sdílet s různými partnery. Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Seminářem Quodoushka, Vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým.

Amara i Åsa jsou učitelky Quodoushky a žačky učitele jménem Thunder Strikes Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path).

Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a vytváří bezpečné intimní prostředí, v němž vás provedou různými prožitky k prohloubení vašeho pochopení sexuální energie.

Cena workshopu:

Cena pro jednotlivce: 15 500 Kč do 30.1.2017, později 19 500 Kč.

Cena pro pár/dvojici: 25 500 Kč do 30.1.2017, později 29 500 Kč  Při platbě pro páry ušetříte 5 500 Kč.

Ubytování a strava: Spaní na matraci v meditační místnosti 250 Kč/osobu/noc ( ubytovací kapacita v pokojích již obsazena) + Strava: 350 Kč/osobu/den (vegetarianská bio strava)

Více informací k tomuto intenzivnímu semináři obdržíte po přihlášení a uhrazení platby.

zavřít

QUODOUSHKA 1: Cesta posvátné sexuality - pár

ST-NE
 

14.-18.3.2018
St: od 17, Čt: 9-24, Pá: 9-24, So: 9-24, Ne: 9-15

25 500 Kč

při platbě do 30. 1. Později 29 500 Kč
Přihlásit se

Pokud chcete cítit veškerou krásu a sílu energie vaší životní síly, intimně potěšit sebe i svého partnera a udělat hluboké změny ve svém milostném životě - potom jste připraveni na Quodoushku!!! Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltézského učení, se zcela změní váš pohled na sex a sexualitu. Pomůže vám přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vaším vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě prožitku, po splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání v užívání si naplno vaší intimity, sexu a lásky.

Seminář Q1 vám ukáže praktická cvičení pro dosažení vyšších úrovní orgasmu, vnese energii pro obnovení vztahů a objevení léčivé síly sexu:

 • Naučí vás cvičení pro zvětšení sexuálního potěšení a orgasmické intenzity.
 • Vysvětlí, jak mocně energeticky léčit sexualitu za pomocí čaker a světelného těla.
 • Odhalí učení, jak identifikovat a nejlépe potěšit devět mužských a ženských genitálních anatomických typů.
 • Pracuje s léčivou silou sexuální jednoty a orgasmu a nabízí cestu k uzdravení emočních zranění a sexuální nejistoty, oživení monotónních vztahů a objevení laskavé medicíny sexu.
 • Pomáhá mužům i ženám spojit se s jejich vášní a schopností znovu si vzít zpátky svou sexuální energii, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Seminář Quodoushky je hlubokým a intenzivním prožitkem, je praktický a velice přínosný pro běžný život a jak se účastníci shodují, je i zábavný. Některé cvičení budete provádět sami, jiná budete sdílet s různými partnery. Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Seminářem Quodoushka, Vás provede Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým.

Amara i Åsa jsou učitelky Quodoushky a žačky učitele jménem Thunder Strikes Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path).

Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a vytváří bezpečné intimní prostředí, v němž vás provedou různými prožitky k prohloubení vašeho pochopení sexuální energie.

Cena workshopu:

Cena pro jednotlivce: 15 500 Kč do 30.1.2017, později 19 500 Kč.

Cena pro pár/dvojici: 25 500 Kč do 30.1.2017, později 29 500 Kč  Při platbě pro páry ušetříte 5 500 Kč.

Ubytování a strava: Spaní na matraci v meditační místnosti 250 Kč/osobu/noc ( ubytovací kapacita v pokojích již obsazena) + Strava: 350 Kč/osobu/den (vegetarianská bio strava)

Více informací k tomuto intenzivnímu semináři obdržíte po přihlášení a uhrazení platby.

zavřít

Místo konání

Rezidenční pobyt, Pardubický kraj
Adresa konání: jen pro přihlášené, ČR

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button