Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení.
Velice příznivě ovlivní tvé zdraví, vitalitu a krásu!

Unavená zaměstnankyně, přetížená manažerka, nestíhající matka – které z žen by nebyl tento obraz znám? Jak zvládnout všechny povinnosti, které na nás klade současná hektická doba v zaměstnání a nekonečné povinnosti v rodině? Je možné si přitom ještě najít čas na sebe?

Možná by poslední otázka měla znít jinak. Co se stane, když si ho na sebe neuděláme? Zdánlivě nic, protože naše společnost, silně orientovaná na výkon a konkurenční boj, jistě ocení „superženu“, která vše zvládne.

Ovšem co na to říká ženská duše a ženské tělo? Ty už tak spokojené nejsou a nejprve tiše a později hlasitě protestují. 

 

Jejich řeč neslyšíme, a přece k nám mluví jasně – pocitem smutku, prázdnoty, vyčerpání, nedostatkem energie a elánu, chuti do života, bolestmi hlavy.....Výčet by mohl být nekonečný – co žena, to jiná řeč těla i duše.

A tak se spolu vydáme skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro zpět k moudrosti svého těla i duše. Posílíme své ženství, načerpáme svou ženskou sílu i energii. Odpočineme si od stresu i napětí. Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět tuto energii do celého těla. Uvolníme se ve svém spontánním tanci. Podpoříme své srdce - centrum naší lásky a svou schopnost intuice. Otevřeme se hravosti a kreativitě.  

Každé setkání nám přinese přesně to, co v daný okamžik pro sebe potřebujeme.

Učím se uvolnit, naladit se na sebe, pocítit radost jen tak. Jsou to krásné, inspirativní úterní dopoledne!                      Zuzana

Cítím velikou radost a vděčnost, že jsem mohla prožívat nádherné úterní dopoledne s Olívii plné tance, meditací a sdílení ve společnosti žen. Úžasná a inspirativní setkání, která mne jako ženu nesmírně obohacují. Moc děkuji!                              Petra

Děkuji ti za tvé průvodcovství na cestě sama k sobě. Slova nedokážou vyjádřit, co vše jsem si prožila a jak moc to pro mne bylo důležité.   Jana H.

Olivie Pospíšilová

Olivie Pospíšilová

Jsem lektorkou ženských kruhů a průvodkyni žen na jejich cestě. Devátým rokem vedu ženské skupiny na pravidelných docházkových kurzech tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro v Praze a na celodenních prožitkových seminářích v Praze, Příbrami a Plzni. Na daná aktuální témata tvořím speciální víkendy pro ženy.

Mým darem je inspirovat ženy na jejich cestě k sobě samé, ke své ženskosti, sebelásce a sebeúctě.Ve své práci vycházím z tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro, ze svých vlastních zkušeností a prožitků.

Na mé cestě mě doprovázeli Komala (Brazílie), Pavla Holubová a Eva Korbelová, Kateřina Karaimi Motyčková, Miranda Gray, Monika Fillová, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová,Igor Samotný.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, proč je i ve cvičení důležitý čas a vývoj a co všechno mohou ženy v sobě objevit skrze tento posvátný "tanec" vycházející z tradic dálného východu.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button