Otevři dveře změnám, po kterých toužíš.
Najdi klidný střed ve vichřici prožívání!

Prožijte intenzivní a hluboké ponoření se do svého duchovního Srdce. Otevřete dveře změnám, po kterých toužíte. Najdeme a změníme vzorce z minula, abyste v přítomnosti mohli žít radostně a bez zbytečných obav.

Ego nám dává jen povrchní a falešný smysl pro životní stabilitu. Cokoli, co děláme na podporu a stabilizaci našeho ega, je vždy ze strachu a v pochybnostech. Žít skutečný život, znamená žít z našeho Srdce - z našeho přirozeného stavu.

Přirozeného stavu je dosaženo tím, že zažíváme "kdo jsem."
Kdo jsem, je dosaženo ve chvíli, kdy nepřemýšlíme, je to záležitost Srdce!

Znamená to uvolnit se zpět do zdroje, z kterého vznikají všechny pocity a myšlenky. Uvolnit se do lásky a jasnosti a z tohoto prostoru žít svůj život.

1. Budeme pracovat s tím, jak a s čím jsme do tohoto života vstoupili.
2. Změníme hluboké otisky, které vytvořily již nefunkční způsoby našich životů.
3. Uvědomíme si, kdo jsme a kdo žije nyní.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Mimořádné spojení psychoterapie a tradiční advaity... unikátní způsob, kterým lze přetnout "začarovaný kruh" mnohdy nekonečného hledání a poznat, kdo/co skutečně jsme... Larisa

Na týdenním kurzu s Nukunu jsem v sobě objevil moře klidu, láskyplnou hloubku, která mne nadále životem provází i v těch nejtěžších chvílích. Pro mne je Nukunu takovým dánským Eduardem Tomášem. Martin

 Nukunu

Nukunu
Dánsko

Nukunu se narodil v Dánsku v roce 1947. Vystudoval filosofii a psychologii. Pracoval 30 let jako psychoterapeut a přednášel o Gestalt psychologii, psychodramatu, primární terapii, NLP a meditaci.

Během této doby byl studentem velkých učitelů jako je Osho, Papaji a a učitelů z linie Sacha. 

Po zkušenosti radikálního probuzení v březnu 1995 se jeho práce změnila. Nyní se soustředí na předávání své zkušenosti formou satsangu a intenzivních kurzů.

Základní učení Nukunu je "být tím, co je, tak jak to je." Díky tomuto jednoduchému pochopení mysl přestane bojovat sama se sebou a pravda se projeví sama ve své jednoduchosti a čistotě. Je to odpověď beze slov, která umlčí mysli navždy.

Rozhovor v našem magazínu

„Je to, jako když hledáte brýle a najednou si všimnete, že je máte celou dobu na nose. Probuzení je náhlé rozpoznání – určitý posun a skutečné „probuzení“ do skutečnosti, že máte brýle na nose, kde také byly celou dobu, co jste je hledali všude kolem,“ říká o realizaci sebe sama Nukunu Larsen, dánský duchovní učitel a terapeut...

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

možnost platit poukazy RelaxPax

FB follow button