Osvoboďte se od napětí mysli a těla.
Zažijte uvolnění a zjistěte, jak jednoduché je prožívání klidu a lásky.

Dovolte přijít prožitku míru, spokojenosti a uvolnění napětí. Spočíváním v tomto stavu umožníte rychlému léčení vašeho nervového systému či podvědomých vazeb.

Během setkání s Gaiou uvidíte, jak jednoduché je prožívání klidu a lásky, protože zjistíte, že je máte k dispozici neustále. A není k tomu zapotřebí žádné těžké učení či tvrdá disciplína. Naopak naučíte se, jak spočinout a ukončit své hledání klidu a svobody bez přebytečné snahy a úsilí.

Gaia vás povede jasně a jednoduše k tomu, že dokážete prožívat svobodu, po které tak dlouho toužíte. Uvědomíte si, že k spokojenému bytí nepotřebujete něco dalšího. Vaše hledání je u konce. Usazené trauma a napětí se uvolňuje i díky metodě "Somatické prožívání", kterou Gaia ve své práci používá.

Poznejte, že léčivá Esence vám nikdy nechybí; je vždy k dispozici jako váš zdroj léčení. Když najdete přítomný a vědomý přístup, budete se cítit naplněni, plní síly a klidu. Esence má kapacitu být přítomná v každé manifestaci. Je to zdroj síly, který nikdy nevysychá.

Semináře budou probíhat formou satsangu, tzn. "přednášky" na dané téma, otázek a odpovědí, řešení problému s těmi, kteří se o pomoc přihlásí a vedené meditace pro spočinutí "tady a teď". Během nedělního setkání navíc projdete také Esenciálním léčením.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Gaia na mne působí jako obyčejný člověk, nehraje si na důležitého a nestaví sám sebe na piedestal. Odpovídá na otázky hledajících jasně, ale jemně, se smyslem pro humor.  Eliška

Děkuji za ten úžasný pocit štěstí v mém srdci, přetékající láskou k tomu, co tu právě je, a k tomu co jsem. Cítím, že jsem VŠÍM. Angelika

Gaia Michael Zipf

Gaia Michael Zipf
Německo

V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době léčil mou partnerku, a poznal jsem, že svět je jiný, než jsem si do té doby myslel.

Avšak pět let poté jsem se dozvěděl, že mám rakovinu. Díky  jednomu německému léčiteli jsem si uvědomil, že nemoci jsou způsobeny tím, jak k sobě přistupujeme. Postupně jsem začal docházet na satsangy a podnikal cesty do Indie.

V roce 1996 jsem měl to štěstí potkat svého učitele Isaaca Shapiru (tradice učení Ramana Mahárišiho a Papadžího). Strávil jsem s ním čtyři roky na cestách a s jeho požehnáním jsem uspořádal i svůj první veřejný satsang. Psal se rok 2000, deset let poté, co mi zdiagnostikovali rakovinu.

Prošel jsem spousty kurzů a technik. Jsem shiatsu terapeut a Mistr Reiki, ovládám i další léčivé a masážní techniky.


 

Po  zlomovému zážitku z jednoho workshopu jsem v roce 2000  mohl tyto všechny naučené techniky opustit a nechat vše působit spontánně a přirozeně. Od té doby tomu, co "dělám", říkám Esenciální léčení, které k mé radosti již vyléčilo i těžké nemoci jako je rakovina, astma i různé psychózy. (Samozřejmě, že v některých případech k uzdravení nedojde, i to se stává.)

Prošel jsem terapeutickým výcvikem metody "Somatické prožívání" a začlenil jsem tuto formu práce s traumaty do svých setkání.

WEB: www.gaia-satsang.com

Vyberte si vhodný termín semináře

SVOBODA BYTÍ - Uvolnění traumat a napětí

NE
 

23.9.2018
10-17 hod. (s přestávkou na oběd)

1 800 Kč

Přihlásit se

Může uvědomění toho, kdo skutečně jsi, léčit tvé trauma? Trauma je uloženo v našem nervovém systému. Pokud vidíš jasně, je snadnější své trauma uvolnit. V Tady a Teď nalezneš vše potřebné k léčení. Zjistíš, že ve svém Středu žádné trauma není. Pak dokážeš i přes trauma prožívat klid a mír.

Lidé mohou na setkání prožít přímou zkušenost svobodného bytí. Poznávají, že tuto svobodu a volnost mají neustále k dispozici. Přichází prožitek míru, spokojenosti a uvolnění napětí. Spočíváním v tomto stavu dochází k rychlému léčení nervového systému či podvědomých vazeb.

Během tohoto setkání poznáte, že sebepoznání nebo osvobození lze zažít tady a teď bez nutnosti učit se složitým technikám a filozofiím. Gaia Vás povede jasně a jednoduše k tomu, že dokážete prožívat svobodu, po které tak dlouho toužíte. Uvědomíte si, že k spokojenému bytí nepotřebujete něco dalšího. Vaše hledání je u konce. Usazené trauma a napětí se uvolňuje i díky metodě "Somatické prožívání", kterou Gaia ve své práci používá.

Skrze schopnost "čtení" v lidech a schopnost cítit je ve svém nervovém systému vede Gaia pozornost přítomných lehce a přirozeně k jejich skutečnému jáství (bytí).

4dílný satsang "SVOBODA BYTÍ" se skládá z následujících částí, na které se můžete přihlásit i samostatně. Při přihlášení na celý program budete moci jít více do hloubky a získáte také výhodnější cenu.

Čtvrtek 20. září / 18.30-21 hod. - Prožívání přítomného okamžiku
Pátek 21. září / 18.30-21 hod. - Vnitřní štěstí
Sobota 22. září / 18.30-21 hod. - Nalezení klidu v Srdci
Neděle 23. září / 10-17 hod. - Uvolnění traumat a napětí (Tento den bude obohacen o prožitek Esenciálního léčení.)

Individuální konzultace: sobota 22. září během dne

V sobotu bude Gaia k dispozici pro individuální setkání pro ty, kteří nechtějí mluvit o svých záležitostech před ostatními ze skupiny, nebo pro ty, kteří se prostě stydí.

Setkání budou tlumočena.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button