Spoj se se svými kořeny, zhluboka se nadechni a vykroč na svou cestu! 

Každý z nás je tanečníkem - nezáleží na věku, fyzických předpokladech nebo zkušenostech – v každém těle je část, která se touží pohybovat a ví, jak. Položili jsme jednu nohu před druhou a udělali krok. Nalézt svůj vlastní tanec je jako nalézt svou vlastní cestu.

I přesto, že 5Rytmů v sobě skrývá neuvěřitelně bohatou rozmanitost prožitku, na tanečním parketě se vlastně děje pouze jediná věc. Jediná základní věc, která je tak jednoduchá, že ji nelze pojmenovat ani uchopit, přestože její existenci cítíme.

Tanec 5Rytmů nemá určené kroky či pohyby, je možné se pohybovat způsobem, jakým si tělo vybere – není zde žádné dobře či špatně. Rytmus hudby nás provádí vlnou z mateřského plynutí přes rytmické staccato do nepředvídatelného chaosu a zpátky přes lehkost lyriky do klidu našeho středu.

 

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Workshop s Adamem byl pro mne požehnáním, jeho neuvěřitelná celistvost a integrita nám umožnila, abychom se dostali i my hlouběji do svého těla. Opravdu úžasné, smekám!   Katya

Tančit v prostoru s Adamem byla jedna z nejsilnějších věcí, které jsem kdy zažila! Lisa

Adam Barley

Adam Barley
Velká Británie

Adam studuje léčení a meditaci od počátku 80. let a tanec 5Rytmů vyučuje již od roku 1993.

"Mám víru v naše bytí a s vášnivostí sobě vlastní jsem se rozhodl, že se chci podílet na evolučním skoku, který právě probíhá.
Jsem odhodlaný pomoci rozvinout mimořádný potenciál tance 5Rytmů, který spočívá v probouzení lidí, a jehož jsme se zatím sotva dotkli.

Jsem rebelující mnich milující hloubku, jasnost a upřímnost s nekompromisním stylem učení.”

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum
Klášterní 1, Broumov

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button