Objev svobodu a radost skrze vědomý pohyb svého těla!

Taneční workshop plný inspirace, sdílení a hravosti, kdy vám pružnost, pohyblivost a síla vašeho těla umožní aktivovat váš vrozený životní potenciál. 

S Erikem máte jedinečnou šanci zkoumat váš tanec nejen pohledem intuitivního tanečníka, ale i zkušeného terapeuta pro práci s tělem. Jako nadšený student AnatomyTrains vám napomůže povšimnout si vašich obvyklých vzorců pohybu a vytvoří prostor pro jejich změnu.

Budete objevovat a tančit 5 rytmů jako praxi vědomého pohybu, která pomocí tance podněcuje kreativitu, inspiruje osobní potenciál a iniciuje hluboké léčení.

“Erik je vynikající, citlivý, erudovaný a inspirovaný léčitel. Jeho ruce umí hluboce naslouchat a tělo vidí s láskyplnou, něžnou pravdou." Gabrielle Roth

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

"Pracovat s Erikovou jedinečnou kombinací pohybu, bdělosti a dechu bylo transformující a opravdu mi to pomohlo pojmenovat vzorce v mém těle a znovu nastolit rovnováhu mého postoje, mé pozice při chůzi a mého dechu. Začal jsem být schopen čerpat ze síly v mém nitru - nejdříve ji cítit, poté ji vyjádřit a nakonec ji použít pro podnícení činností v mém životě. Jsem vděčný i za emoční uvolnění, která přichází přirozeně, když jsem veden k tomu, abych jemně, hravě a láskyplně věnoval pozornost vzorcům, bolestem a potřebám svého těla."   S.M.B. Artist

Erik Iversen

Erik Iversen
Kanada

Erik je moudrý, kreativní průvodce praxí přítomnosti a hry ukotvené v těle.

Je mezinárodně uznávaným učitelem pohybové meditační praxe Tance 5 rytmů. Svůj výcvik v Tanci 5 rytmů dokončil u jeho zakladatelky Gabrielle Roth v prvním výcviku v roce 1988, na jeho založení se i podílel. Od té doby vede skupiny a dílny po celém světě.

Byl členem učitelského týmu posledních dvou výcviků pro učitele 5Rytmů. Učí lidi všech věků a skupin - od vedoucích pracovníků přes mladistvé delikventy až po žáky čtvrté třídy.

Zároveň má soukromou praxi jako terapeut strukturální integrace dle Hellera (Hellerwork Structural Integration). Během své třicetileté praxe ošetřil doslova tisíce individuálních klientů. V nedávné době ukončil dvouletý program Hendricksova Institutu ve schopnosti transformačně vést (Transformational Leadership) a nabízí nyní programy, které kombinují jeho znalosti těla a pohybu s klíčovými praktikami ve vedení.

Erik sám je talentovaný tanečník a atlet a do svého učení vnáší svoji jedinečnou vřelost, nadšení a hravého ducha. Je mistrem ve vytvoření bezpečného a radostného prostoru pro prozkoumávání, objevování a lehkost učení.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

TANČÍM VE SVÉM TĚLE - Intenzivní seminář s tancem 5Rytmů

PÁ-NE
 

2.-4.3.2018
Pá: 18.30-21.30, so: 11-18, ne:11-17 hod.

3 900 Kč

při platbě do 5. 2. Později 4 500 Kč
Přihlásit se

Víkend plný tance, inspirace, sdílení a hravosti, kdy nám pružnost, pohyblivost a síla našeho těla umožní aktivovat náš vrozený životní potenciál. Objev svobodu a radost skrze vědomý pohyb svého těla !!!

Mapa 5 rytmů vychází z nádechu. Při dýchání prožíváme sami sebe a prostor ve svém nitru. Dechem tvarujeme proud naší životní síly. S rozpínáním našeho vědomí cítíme energii a materii svého těla. Cítíme gravitaci, přitažlivost, to, jak nás táhne k zemi. Cítíme energii země, jak se vrací do našich chodidel. Odtud vycházíme a tančíme určitý rytmus.

Život je pohyb.

Pokud se rozhodneme být přítomní ve svém těle, se svými myšlenkami, v prostředí ve kterém žijeme, je to naše volba, volba která volá po každodenní praxi. Často ale žijeme podle vzorců myšlení a chování, pod taktovkou společnosti, tak jak jsme zvyklí a jak jsme se to doposud naučili.

Odhalením a uvědoměním si našich návyků, zjistíme jak snadné a zábavné jsou i jiné možnosti. Pokud jim dovolíme vstoupit do našeho života, začneme být více hraví, přítomní a otevření. Ve chvíli, kdy jsme plně přítomni ve svém těle, jsme schopni spojit se sami se sebou i s ostatními.

Cvičení, které jsou součástí tohoto tanečního semináře, jsou navržena tak, aby rozvíjela naši citlivost a uvědomění si hmoty, energie a prostoru.

Přijďte si zatančit a dotknout se svého JÁ!

S Erikem máme jedinečnou šanci zkoumat náš tanec nejen pohledem intuitivního tanečníka, ale i zkušeného terapeuta pro práci s tělem. Jako nadšený student AnatomyTrains nám napomůže povšimnout si našich obvyklých vzorců pohybu a vytvoří prostor pro jejich změnu.

Co mít sebou:
• pohodlné volné oblečení, nejlépe ve vrstvách, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci
• láhev s vodou
• zápisník a tužku
• tančíme bosí či v taneční obuvi

Seminář je tlumočen z angličtiny do češtiny.

“Pracovat s Erikovou jedinečnou kombinací pohybu, bdělosti a dechu bylo transformující a opravdu mi to pomohlo pojmenovat vzorce v mém těle a znovu nastolit rovnováhu mého postoje, mé pozice při chůzi a mého dechu. Začal jsem být schopen čerpat ze síly v mém nitru - nejdříve ji cítit, poté ji vyjádřit a nakonec ji použít pro podnícení činností v mém životě. Jsem vděčný i za emoční uvolnění, která přichází přirozeně, když jsem veden k tomu, abych jemně, hravě a láskyplně věnoval pozornost vzorcům, bolestem a potřebám svého těla."
S.M.B. Artist

“Erik je vynikající, citlivý, erudovaný a inspirovaný léčitel. Jeho ruce umí hluboce naslouchat a tělo vidí s láskyplnou, něžnou pravdou."
Gabrielle Roth

zavřít

TANČÍM VE SVÉM TĚLE - Otevřený taneční večer s tancem 5Rytmů

 

2.3.2018
18.30-21.30 hod.

450 Kč

při platbě do 15. 1. Později 550 Kč
Přihlásit se

PROTANČÍME SPOLEČNĚ VEČER ! Nezáleží na našich tanečních zkušenostech, věku, tvaru těla, fyzické kondici a schopnosti se pohybovat. Ve chvíli, kdy se oddáme rytmu našeho těla a dechu – přichází magický okamžik.

Neexistují žádné kroky, které je třeba se učit, naše tělo je již dávno zná. Potřebujeme se jen propojit s naším tělem a najít důvěru jej následovat.

Život je pohyb. Pokud se rozhodneme být přítomní ve svém těle, se svými myšlenkami, v prostředí ve kterém žijeme, je to naše volba, volba která volá po každodenní praxi. Často ale žijeme podle vzorců myšlení a chování, pod taktovkou společnosti, tak jak jsme zvyklí a jak jsme se to doposud naučili.

Každý z nás se bude svým unikátně osobitým způsobem pohybovat skrze jednotlivé rytmy. Budeme objevovat 5 rytmů jako praxi vědomého pohybu, která pomocí tance podněcuje naši kreativitu, inspiruje osobní potenciál a iniciuje hluboké léčení.

Co mít sebou:
• pohodlné volné oblečení, nejlépe ve vrstvách, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci
• láhev s vodou
• zápisník a tužku
• tančíme bosí či v taneční obuvi

Páteční večer je možné navštívit samostatně, nebo jako součást víkendového intenzivního semináře TANČÍM VE SVÉM TĚLE s mezinárodním učitelem Erikem Iversenem.

zavřít

Místo konání

DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 17a, Praha

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button