Získej větší kontakt se svým tělem a jeho zanedbávanými částmi.
Obnov svou sílu a vylaď své emoční cítění. 

Na tomto unikátním kurzu se na hluboké úrovni naučíte naslouchat a respektovat své tělo, skrze kontakt s vnitřními orgány jej vnímat a tak nalézt spontánnost a potěšení ve chvílích pohybu i klidu. Zjistíte,že si umíte poskytnout hřejivou náruč, že v sobě máte více, než je na první pohled zřejmé.

Kurz nabízí nikoliv návrat do období prenatálu, ale přítomný a vědomý prožitek momentu, kdy ve vašem životě došlo k největšímu vývoji. Budete v sobě budovat důvěru ve vlastní regenerační sílu, porozumění, jak vaše tělo funguje.

V jednotlivých setkáních si projdete slovem a prožitkem částmi těla tak, jak během 9 měsíců vznikaly.

Intuitivní pohyb a fluidní pohyb je něco, co má obrovský regenerační potenciál pro naše tělo i duši. Tímto pohybem se uvolňují jednotlivé tkáně do hloubky, vibrací hlasu se dostaneme do míst, kam se těžko dostáváme pohybem, pulsace našich orgánů ovlivňují to, jak se cítíme, jaký máme v životě postoj a naše emoční cítění.

O lidském těle toho moc nevím, nevím, jak co přesně funguje. Díky Míše ale už vím – cítím, jak funguje to moje. Napětí z těla mizí a já jsem zase svobodná a uvolněná. Už mě nebolí v kříži, necítím křečové žíly i čelisti jsou bez napětí.  Martina

Míšo, jsi pro mě velmi citlivá a jemná žena, která s lehkostí předává úžasné možnosti, jak nejen své tělo nacítit, ale hlavně tímto cvičením lze projít obrovskou vnitřní změnou - přiblížením se k sobě a pochopení života. Děkuji Ti ze srdce. Pavla

Je těžké uchopit do slov pocity bezpečí, láskyplné vedení a hluboké prožitky v Míšiných kurzech. Stále mě nepřestává udivovat moudrost těla a jemnost technik, které jsou zázračně léčivé.  Katka

Michaela Olivie Cusanová

Michaela Olivie Cusanová

Lektorka se již více než 15 let věnuje ženské spiritualitě, taoismu, tantrickým cvičením a józe. Na své cestě se nechala inspirovat svou první učitelkou Ernestinou Velechovskou a Maitreyi Piontek se svým ženským Tao, z jehož pokladnice dodnes čerpá a tvoří. Ve své práci sbírá inspiraci nejen ze zdrojů jógové tradice, ale také taoismu, tantry a ženské spirituality.

Za ta léta do sebe vstřebala učení a energii mnoha učitelů, zejména pak učitelky bihárské školy jógy Ivany Knaislové, učitelů jógové terapie: dr. Ganesh Mohan a dr. Mukund Bhole, dále Olivie Crooks, Mistr Tao Mantak Chia, Liz Koch, na začátku její cesty ji doprovázeli mimo jinými John Hawken, Helena Unmani, Katka Kramolišová, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík.

Míša dnes zkoumá možnosti minimálního terapeutického a fluidního pohybu a pracuje s hlubokými strukturami v těle a jejich promítnutím do intuitivního pohybu. Její inspirací je studium s Liz Koch a Continuum Movement zakladatelky a pionýrky pohybu Emilie Conrad.

Vede kurzy a semináře, kde se naplňuje esence původního zaměstnání zdravotní sestry, věnuje se své rodině, studiu homeopatie, psaní svých webových stránek, kdy slovo terapie oživuje svůj prapůvodní význam řeckého therapeo, tedy uctívání a respektování.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak osud přivedl Míšu k tomu, aby předávala informace o nejhlubším svale v těle – o velkém svalu bederním (musculus psoas major). A důvody mohou mnohé překvapit.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button