Uvolni svou obrovskou vnitřní sílu.
Dovol si být nespoutaná! 

Temné bohyně, bojovné a děsivé ženy jsou nositelkami života i smrti. Cení si své svobody, obratnosti a umění být nepředvídatelné a neuchopitelné. Jejich energie je bohužel v dnešních dnech potlačovaná a proto ji potřebujeme v sobě znovu probudit.

Co se můžete od porážek a vítězství temných bohyň naučit? O co přicházíte, když v sobě potlačujete jejich energii? Vydejte se na dobrodružnou cestu prostřednictvím hlubinné imaginace a získejte cenná ponaučení a naberte sílu, po které ve svém životě toužíte. 

Fascinuje mne, jakým způsobem Mary používá mýty a imaginaci. Dokáži se nyní dostat ke své vlastní moudrosti uvnitř mne samotné. Co víc si mohu přát? Nancy

Práce s Mary je vždy velmi zábavná a silná. Miluju její nadšení, její vhled a její vášeň. Dokáže ve mne otevřít bránu ke své vlastní vášni a vhledu a učí mne důvěřovat mé cestě. Kate

Miluji tento přístup. Mary je tak pečující, ale silná. Díky, díky. Mao

Mary Diggin

Mary Diggin

Mary Diggin Ph.D je expertkou na mytologie, certifikovanou trenérkou Mezinárodního institutu pro výzkum imaginace a průvodkyní Hlubinné imaginace.

Pochází z Irska, žije se svým manželem Stevem Galegosem v blízkosti Rio Grande, v Novém Mexiku. Společně poskytují semináře a individuální sezení pomocí Hlubinné imaginace.

Mary mimo jiné absolvovala také výcvik u apačského léčitele Felipa Ortegy, u kterého se naučila vést indiánské obřadní sauny (sweatlodge) a poznala další léčivé postupy původní indiánské tradice.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

TEMNÉ BOHYNĚ - Příběhy a mýty divých žen

PÁ-NE
 

15.-17.6.2018
Pá: 18-21, so: 10-18, ne: 10-16 hod.

3 700 Kč

při platbě do 30. 4. Později 4 700 Kč
Přihlásit se

Temné bohyně, bojovné a děsivé ženy jsou nositelkami života i smrti. Cení si své svobody, obratnosti a umění být nepředvídatelné a neuchopitelné. Jejich energie je bohužel v dnešních dnech potlačovaná a proto ji potřebujeme v sobě znovu probudit.

Mytologie je plná zlých a děsivých žen: řecká Medusa, babylonská Tiámat, irská Morrígan, mezopotámská Ereškigal nebo indická Kálí.

Temné ženy jsou zobrazovány jako silné bohyně, které prožívají tajemné příběhy života a smrti. Nejčastěji se objevují v roli válečnice a královny, stvořitelky a ničitelky či milenky a matky.

Bohyně často a rády mění své chování, tvar a záměry, tak, aby nakonec dosáhly svého. Cení si své svobody, obratnosti a umění být pro ostatní nepředvídatelné, temné a děsivé.

Hrdina příběhu vystupuje jakožto protivník bohyně. Ať už je to válečník či nositel světla, staví se k bohyni do opozice. Často je to pak ten, kdo ji porazí nebo zneuctí. Znásilnění nebo zabití bohyně je pak ostatními, bohužel pro ženy, náležitě poctěno.

Dokonce i dnes si západní kultura cení více hrdiny a jeho hrdinských činů více než toho, co dělají bohyně. Zvláště ty bohyně, které se zdají být temné.

V tolika oblastech je prioritou hrdina válečník, zabiják bohyně. Ve firemních a vládních místnostech, ve školách i na ulici vidíme obrazy hrdinů, kteří jsou vzorem toho, kdo porazil svého nepřítele. Zlé ženy a bohyně jsou z veřejných prostor vyhoštěny. Výsledkem je umlčení bohyně a potlačení její energie.

Seminář Temné bohyně je 2,5 denním procesem, který posílí vaši energii.Vstoupíte do několika mýtů a zjistíte, jak vás mohou i dnes hluboce inspirovat. Co se můžete od porážek a vítězství temných bohyň naučit? O co přicházíte, když v sobě potlačujete jejich energii? Vydejte se na dobrodružnou cestu prostřednictvím hlubinné imaginace a získejte cenná ponaučení a naberte sílu, po které ve svém životě toužíte.

Seminář bude tlumočen. Seminář je určen pouze pro ženy.

zavřít

DAFNÉ A APOLLÓN – Láska a moc ve vztahu ženy a muže

 

15.6.2018
18-21 hod.

400 Kč

při platbě do 30. 4. Později 500 Kč
Přihlásit se

Tento příběh vám pomůže lépe porozumět tématu moci a bezmocnosti ve vztazích mezi mužem a ženou. Má být žena za každou cenu laskavá? Jak vidí ženu muž hrdina a co může žena udělat, aby jí muž naslouchal?

Divé ženy, temné bohyně, vystupují v mýtech často jako narušitelky zaběhnutého řádu. Řád zastupuje mužský hrdina, který s bohyní bojuje, a když ji porazí, je za to náležitě vychvalován. Bohyně je obviňována za to, že v hrdinovi podněcuje hněv a proto si zaslouží porážku, smrt nebo znásilnění. Je prostě příliš divoká, zlá a temná a nepřizpůsobivá ideálům světa či hrdiny.

Bylo by snad lepší volbou pro ženy, kdyby následovaly mýty o ženách, v kterých ženy vystupují jako milé, sladké a laskavé? Nezískají si tím lépe přízeň a uznání od mužských hrdinů?

Je to právě nevinná a sladká Dafné, která volí místo konfrontace s Apollónem raději útěk a skrývání se. Snaží se sama sebe ospravedlnit. Zaplatí za to však vysokou cenou.

Tento příběh nám pomůže lépe porozumět tématu moci a bezmocnosti ve vztazích mezi mužem a ženou. Jak vidí ženu muž hrdina a co může žena udělat, aby jí muž naslouchal?

Seminář bude tlumočen. Seminář je určen pouze pro ženy.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz