Potkejte své vnitřní rádce a spojte se tak se svou vnitřní moudrostí.
Podpořte své talenty a jedinečnost!

Projdete léčivým a transformačním procesem pomocí hlubinné imaginace a práce s životní energií v čakrách. Seznámíte se s původní šamanskou prací severoamerických indiánů. Najdete své vnitřní rádce a spojíte se tak se svou vnitřní moudrostí.

Vydejte se na cestu hluboké imaginace, abyste se dostali do míst, kde se ukrývá vaše vnitřní moudrost a talenty. Potkejte se tam se svými vnitřními průvodci a nechte se přivést do nových, nyní možná ještě netušených, možností.

Zjistěte, proč to jsou nejčastěji zvířata, která nám radí, a jak se s nimi můžete spojit i vy. Vydejte se na dobrodružnou vnitřní cestu a obnovte v sobě dávný způsob poznávání a léčení.

Proces osobního totemu (The Personal Totem Pole Process©) je unikátní systém a metoda vycházející z aktivní imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento systém propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich napojení se na silová zvířata.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Když jsem se podíval Stevovi do očí, spatřil jsem ty nejhlubší dimenze, které jsem kdy u člověka viděl.

Na svá zvířata jsem už od té doby nikdy nezapomněl, provází mne nadále a pomáhají v těžkých chvílích.

Přestože je Stevovi Gallegosovi již přes osmdesát, má v sobě neuvěřitelnou energii a radost dítěte.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D.
USA

Po studiu na amerických univerzitách a získání doktorátu z psychologie působil řadu let jako vedoucí katedry psychologie na Mercerské univerzitě. Poté působil několik let jako psychoterapeut. Mimojiné také řadu let provázel lidi procesem hledání vize (tzv. Vision Quest).

Objevil Proces osobního totemu (Personal Totem Pole Process) a v současnoti vede na různých místech světa workshopy pro veřejnost i výcviky pro terapeuty.

Je čestným ředitelem mezinárodnícho institutu pro výzkum vizualizace (International Institute for Visualization Research) a čestným členem dánské společnosti klinické hypnózy a společnosti pro výzkum psychiky. Založil nakladatelství Moon Bear Press a spoluzaložil Institut návratu k Zemi (Returning to Earth Institute). Je autorem většího počtu knih a odborných článků. Jednu z jeho knih, OSOBNÍ TOTEM, vydalo nakladatelství MAITREA.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak má každý z nás uvnitř sebe vlastní totemová zvířata sídlící v jednotlivých energetických centrech v těle. Co se nám snaží říct? A proč s nimi vůbec komunikovat?

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button