Osvoboďte své emoce a začněte prožívat život s vášní v celé jeho kráse!

Prozkoumejte svou schopnost vnímat a vyjádřit život skrze pohyb, tanec, dotek, dech, vůni, zvuk i ticho. Rozpusťte limity, které vás brzdí v plném prožití přítomného okamžiku. Naladíte se na přirozený projev svého těla, srdce a duše. 

Díky vědomé intenzivní práci s tělem i myslí budete schopni lépe vnímat vnitřní signály, které vás povedou i v každodenním životě. Seznámíte se základy ájurvédy a nahlédnete do energetické dynamiky vztahů skrze pět elementů.

Posílíte svou schopnost rozpoznat a vznítit životní sílu zvenčí a aktivujete tak svou sexuální sílu, která spojuje a prohlubuje zemskou přirozenost s duchovním vědomím.

Seminář je pro muže i ženy, můžete přijít jako jednotlivec nebo jako pár. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, jen vaše vůle ponořit se do vlastního nitra.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Komala mi pomohla změnit můj pohled na oblast sexu a intimity v životě. Ocenil jsem především její neposuzující osobní přístup, s pozorností ke každému účastníku skupiny. Michael

Po víkendu s Komalou se cítím uvolněnější, spontánnější a v hlubším kontaktu se svými potřebami. Snadněji navazuji vztahy s lidmi ze svého okolí. Katya

Komala Lyra

Komala Lyra
Brazílie

Jedinečná léčitelka, tanečnice a inspirující lektorka, která přes 30 let spojuje dary Ájurvédy, Jógy a Tantry v jednu stezku, a vnímá tak jednotu těla, mysli a ducha.

Komala vytvořila koncept profesionálního vzdělávacího programu AYURVEDA MANDALA, aby mohla přenést tuto starodávnou vědu do kontextu dnešního moderního života.

Propojuje tak vědu s intuicí, učí s jedinečnou hloubkou srdce a jasnosti. Její motivující přístup podporuje v druhých odvahu jít hlouběji do sebe, aby mohli poslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše.

Vydala několik knih o Ájurvédě a léčení. Komala Lyra koordinuje tým jedinečných praktikantů Ájurvédy, a nabízí tak možnost zažívat Ájurvédu v každodenním životě skrze osobní setkání a vzdělávací programy.

Jedinečnost práce Komaly spočívá i ve velkém rozsahu léčivých umění, která zahrnují vzdělání v Ájurvédě, energetickou práci s tělem, tanec, terapii barev, aromaterapii, herbologii a meditaci. Její formální vzdělání je na poli umění, designu a architektury.

Komala Lyra je také lektorkou Panchakarmy - Ájurvédské očisty, která funguje na buněčné úrovni.

Je certifikovaná v Ájurvédském institutu v Albuquerque (Nové Mexiko, USA), také programem Dr. Vasanta Lada v Pune, Indii.

Komala již od svého mládí vedla po mnoho let skupiny v meditující komunitě indického mystika Bhagwana Shree Rajneeshe známého jako Osho.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

obchůdek (knihy, filmy, aromaterapie, šperky,...)

možnost platit poukazy RelaxPax

občerstvení (káva, čaj, zdravé mlsání)

vegetariánskou
restauraci

FB follow button