Osvoboďte své emoce a začněte prožívat život s vášní v celé jeho kráse!

Prozkoumejte svou schopnost vnímat a vyjádřit život skrze pohyb, tanec, dotek, dech, vůni, zvuk i ticho. Rozpusťte limity, které vás brzdí v plném prožití přítomného okamžiku. Naladíte se na přirozený projev svého těla, srdce a duše. 

Díky vědomé intenzivní práci s tělem i myslí budete schopni lépe vnímat vnitřní signály, které vás povedou i v každodenním životě. Seznámíte se základy ájurvédy a nahlédnete do energetické dynamiky vztahů skrze pět elementů.

Posílíte svou schopnost rozpoznat a vznítit životní sílu zvenčí a aktivujete tak svou sexuální sílu, která spojuje a prohlubuje zemskou přirozenost s duchovním vědomím.

Seminář je pro muže i ženy, můžete přijít jako jednotlivec nebo jako pár. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, jen vaše vůle ponořit se do vlastního nitra.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Komala mi pomohla změnit můj pohled na oblast sexu a intimity v životě. Ocenil jsem především její neposuzující osobní přístup, s pozorností ke každému účastníku skupiny. Michael

Po víkendu s Komalou se cítím uvolněnější, spontánnější a v hlubším kontaktu se svými potřebami. Snadněji navazuji vztahy s lidmi ze svého okolí. Katya

Komala Lyra

Komala Lyra
Brazílie

Jedinečná léčitelka, tanečnice a inspirující lektorka, která přes 30 let spojuje dary Ájurvédy, Jógy a Tantry v jednu stezku, a vnímá tak jednotu těla, mysli a ducha.

Komala vytvořila koncept profesionálního vzdělávacího programu AYURVEDA MANDALA, aby mohla přenést tuto starodávnou vědu do kontextu dnešního moderního života.

Propojuje tak vědu s intuicí, učí s jedinečnou hloubkou srdce a jasnosti. Její motivující přístup podporuje v druhých odvahu jít hlouběji do sebe, aby mohli poslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše.

Vydala několik knih o Ájurvédě a léčení. Komala Lyra koordinuje tým jedinečných praktikantů Ájurvédy, a nabízí tak možnost zažívat Ájurvédu v každodenním životě skrze osobní setkání a vzdělávací programy.

Jedinečnost práce Komaly spočívá i ve velkém rozsahu léčivých umění, která zahrnují vzdělání v Ájurvédě, energetickou práci s tělem, tanec, terapii barev, aromaterapii, herbologii a meditaci. Její formální vzdělání je na poli umění, designu a architektury.

Komala Lyra je také lektorkou Panchakarmy - Ájurvédské očisty, která funguje na buněčné úrovni.

Je certifikovaná v Ájurvédském institutu v Albuquerque (Nové Mexiko, USA), také programem Dr. Vasanta Lada v Pune, Indii.

Komala již od svého mládí vedla po mnoho let skupiny v meditující komunitě indického mystika Bhagwana Shree Rajneeshe známého jako Osho.

 

Vyberte si vhodný termín semináře

VÁŠEŇ V TĚLE

PÁ-NE
 

15.-17.9.2017
Pá: 16-21, So: 10-19, Ne: 10-17 hod.

3 900 Kč

při platbě do 14. 8. Později 4 700 Kč
Přihlásit se

Osvoboďte své emoce a začněte prožívat život s vášní v celé jeho kráse! Prozkoumejte svou schopnost vnímat a vyjádřit život skrze pohyb, tanec, dotek, dech, vůni, zvuk i ticho. Rozpusťte limity, které vás brzdí v plném prožití přítomného okamžiku.

Co vás čeká během víkendu s Komalou?

Seznámíte se základy ájurvédy a nahlédnete do energetické dynamiky vztahů skrze pět elementů. Dozvíte se, jaké jsou vaše základní emoční a duševní vzorce, které mohou být příčinou únavy, frustrace a problémů ve vztazích.

Těšte se na prodloužený víkend plný inspirace, objevování, tantrické meditace a pohybu prostřednictvím tance, doteků a hlubokého otevřeného sdílení.

A jaké jsou benefity, které tento workshop přináší?

Ájurvéda - pomůže vám spojit se se zemí, znovu objevit životní sílu a přijmout celistvost bytí. Naladíte se na přirozený projev svého těla, srdce a duše. Díky vědomé intenzivní práci s tělem i myslí budete schopni lépe vnímat vnitřní signály, které vás povedou i v každodenním životě - skrze jídlo, zvuk, dotek, vůně a vize.

Intimita - propojíte se vědomě se svým energetickým systémem. Intimita je sama o sobě klíčem k objevování a sdílení.

Vztahy - ponoříte se do hloubky a dovolíte si vnímat dary a výzvy jiných jako odraz svého vnitřního světa. Na této nové úrovni citlivosti se vzájemné vztahy výrazně proměňují: od vnějšího hledání až po sdílení a splynutí.

Sexuální energie - představuje kořeny naší živosti a živočišnosti. Posilte svou schopnost rozpoznat a vznítit svou životní sílu zvenčí a aktivujte tak svou sexuální sílu, která spojuje a prohlubuje zemskou přirozenost s duchovním vědomím.

Vše, co se na semináři naučíte, vám může přinést zlepšení kvality každodenního života.

Seminář je pro muže i ženy, můžete přijít jako jednotlivec nebo jako pár. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, jen vaše vůle ponořit se do vlastního nitra a přinést více pravdivosti, vášně, spontánnosti a odvahy do svého života!

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

obchůdek (knihy, filmy, aromaterapie, šperky,...)

možnost platit poukazy RelaxPax

občerstvení (káva, čaj, zdravé mlsání)

vegetariánskou
restauraci

FB follow button