Získej hluboké propojení se svým tělem
a poznej moudrost intimity a sexuality.

Esencí kurzu je dotek s vlastním vnitřním oceánem, matkou nás všech, skrze jemnou práci s tělem, pohybem, zvukem, hlasem, myslí a pocity. Budeme poskytovat prostor a bezpečí, naslouchat a komunikovat. Větší roli, než samotné techniky, pak vytváří náš vlastní autentický, spontánní prožitek, v intimním prostoru svého těla, neboť i náš život je tvořen naší vlastní zkušeností a prožitkem.

Voda nám pomůže rozpomínat a probouzet v našem těle to, co tam již dávno je, oživovat a měknout, nořit se do hlubin, nacházet důvěru, ve vlastním autentickém vyjádření i v řízených technikách.

Tekutiny, vlny a spirály, dech, pohyb, hlas, dotek budou našimi pomocníky na cestě za vlastní moudrostí, ke spojení intimity těla a duše.

Ženská intimita je nejen o hloubce, ale také pochopení skrytého, blízkosti, naslouchání, poznání a přijetí, něžném vztahu k sobě samé. Skrze ni se otevíráme životu v mnoha rovinách a získáváme hlubokou důvěru, která se pak zrcadlí i ve vnějším světě. Intimita nám dává nahlédnout do zákoutí naší duše skrze tělo, sbližuje a sjednocuje to, co je odděleno.

Budeme si hrát s tělem jako živoucím organismem, který už dávno vše ví a zná, i proto je kurz vhodný pro "začátečnice", neboť náš čas v těle se pohybuje jiným tempem.

Načerpej láskyplný vztah k sobě samé! 

Když jsem četla , jaká témata zpracováváš, silně jsem cítila, že tudy mne to vede a dává mi to smysl. A tak se stále učím sama na sobě a zároveň obohacuji svou vlastní práci s klienty o nové pohledy. Jak něco tak jemného má tak velkou sílu je nejlepší prožít sama na sobě. Drahomíra

Chci Ti říct, že se mi Tvoje cvičení hrozně líbí a cítím to jemně a v tom je asi ta síla, jak emoce a pocity jdou do hloubky a z ní napovrch. Cítím a vnitřně vidím, jak mi jde had (kobra) navrch a myslím, že jsem vnitřně zažila orgasmus sama se sebou. Je to tak jemný a v tom tak silný, že jsem to nikdy nezažila Eva

Michaela Olivie Cusanová

Michaela Olivie Cusanová

Lektorka se již více než 15 let věnuje ženské spiritualitě, taoismu, tantrickým cvičením a józe. Na své cestě se nechala inspirovat svou první učitelkou Ernestinou Velechovskou a Maitreyi Piontek se svým ženským Tao, z jehož pokladnice dodnes čerpá a tvoří. Ve své práci sbírá inspiraci nejen ze zdrojů jógové tradice, ale také taoismu, tantry a ženské spirituality.

Za ta léta do sebe vstřebala učení a energii mnoha učitelů, zejména pak učitelky bihárské školy jógy Ivany Knaislové, učitelů jógové terapie: dr. Ganesh Mohan a dr. Mukund Bhole, dále Olivie Crooks, Mistr Tao Mantak Chia, Liz Koch, na začátku její cesty ji doprovázeli mimo jinými John Hawken, Helena Unmani, Katka Kramolišová, Denisa Říha Palečková, Richard Vojík.

Míša dnes zkoumá možnosti minimálního terapeutického a fluidního pohybu a pracuje s hlubokými strukturami v těle a jejich promítnutím do intuitivního pohybu. Její inspirací je studium s Liz Koch a Continuum Movement zakladatelky a pionýrky pohybu Emilie Conrad.

Vede kurzy a semináře, kde se naplňuje esence původního zaměstnání zdravotní sestry, věnuje se své rodině, studiu homeopatie, psaní svých webových stránek, kdy slovo terapie oživuje svůj prapůvodní význam řeckého therapeo, tedy uctívání a respektování.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak osud přivedl Míšu k tomu, aby předávala informace o nejhlubším svale v těle – o velkém svalu bederním (musculus psoas major). A důvody mohou mnohé překvapit.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button