Otevřete se své sexuální energii a prohlubte vztah se svým tělem.
Zažehněte svůj vnitřní oheň prožívání. 

Objevíte moudrost šamanské cesty Sweet Medicine Sundance. Tato tradice obsahuje vědění, které se shromažďovalo přes tisíce let a patří mezi ně znalosti energetických zákonů, obřadní alchymie, komunikace s přírodou, znalosti o lidském energetickém těle, léčivé techniky, duchovní sexualita a vědomé snění.

Nalezení vnitřního plamene je proces sloužící k znovunavázání, prohloubení a rozpomenutí se na posvátnost a přirozenost toho, že jsme sexuální, smyslná lidská bytost.

Učení, cvičení a obřady jsou sestaveny tak, aby se posílily vztahy, prohloubilo propojení s tělem a uvolnil náš sexuální potenciál. Seminář začneme obřadem zapálení dýmky, která slouží k očištění prostoru a naladění energie.

Nahlédneme na to, jak smazat dogma a ignoranci, které nás udržují ve vzorcích boje, bolesti a vyčerpání síly ve vztahu. Záměrem je podpořit vlastní individualitu a přirozenost.Touto praxí a cvičeními se dostaneme do uzemněného těla, otevřené mysli, potěšeného srdce a probuzené sexuality.

Šamanské učení probuzené a vědomé sexuality je pro každého, kdo hledá opravdovou svobodu skrze potěšení a poznání.

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

"Åsa vytváří bezpečný a milující prostor, který umožňuje otevřít se zranitelnosti a mít skutečně hluboké prožitky.” Karl

"Jsem vděčná za to zářivé slunce, které v sobě nyní cítím!" Carrie

"Dokážu se nyní dívat na svou sexualitu i z jiného pohledu, otevřela jsem se daleko více mému potenciálu, s respektem k sobě i mému partnerovi.” Eva

Åsa  Kullberg

Åsa Kullberg
Švédsko

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Zaměřuje se na duchovní rozvoj, stala se body-terapeutkou a terapeutkou pracující metodou rebirthingu.

Åsa již 9 let vede svou vlastní praxi a je zakladatelkou taneční formy Osvobozujícího tance (Frigörande dans) kde vede i učitelský výcvik. Již několik let také vede výcvik pro ženy - Probuzení Bohyně “Livsdansen”.

V roce 1990 nachází v této Medicíně cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, dávají Åse jedinečné kvality.

V roce 1998 přivedla do Švédska metodu Shamanic Dearmoring (rozpouštění tělového pancíře). Vášnivě reflektuje potenciál medicínských kruhů s velkou dávkou humoru a ostrou přesností. Åsa je učitelkou jógy, učí dynamickou jógu a jejím učitelem byl Godfrey Devereux.

Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a na duši a nabízejí nám možnost uvidět sami sebe a ostatní pravdivě.

Je zakladatelkou a ředitelkou švédské šamanské lóže Swedish Rainbow Dragon Lodge (Lóže Duhového Draka) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes.

Åsa Kullberg je již 28 let žákyní tradice Laskavé Medicíny Slunečního tance. Je učitelkou učení Quodoushka a nabízí většinu obřadních retreatů v rodném Švédsku.

”Je pro mě ctí přijet do Prahy, která má pověst nejkrásnějšího města.“

Vyberte si vhodný termín semináře

Tento seminář již bohužel proběhl.

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button