Nauč se přijímat sama sebe takovou jaká jsi.
Dostaň se více do svého těla a probuď svou přirozenost!

Smyslem těchto tantrických večerů je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. 

Udělejte si čas a prostor sama na sebe a opět se spojte se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajete ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Přijměte sama sebe jakou jste, tam, kde ve svém životě jste. A zároveň si uvědomte a prožijte svoji sílu: Jste to vy, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester.

Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat a společně oslavovat sebe sama i ostatní. 

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál!

Byla jsem na semináři- na téma svoboda. Uvědomila jsem si, že ať už vedu jakýkoliv život, a stojím tam, kde zrovna jsem, je to vše pouze mé a mé ROZHODNUTÍ a má svobodná volba. Krásně jsem se uvolnila a zrelaxovala při tanci i dechových cvičení. Mám dvě malé děti, o které se starám. Po semináři jsem se cítila odpočatá, uvolněná. Načerpala jsem sílu na další dny. Cítila jsem se spokojeně a spolu se mnou i celá moje rodina. Děkuji!  A určitě zase přijdu! Lucie

Jsem z každého setkání úplně nadšená. I dnes zářím. Tantra mě nadchla, každé cvičení mi přináší překvapivé zážitky a spojení se sebou a  radost vydrží několik dní. Nejvíc se mi líbí, že pracuji sama se sebou tady a teď  a je jedno, kdo je moje máma, jaká byla a co jsem dělala před deseti lety a včera... Tantru (vedle intenzivního mateřství) pro sebe cítím jako úžasnou cestu, jak být sama sebou, vnímat se a hlavně milovat se. Iva

Gabriela Víchová Římská

Gabriela Víchová Římská

Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím především z tantrických technik a bioenergetické práce s tělem. Inspiraci čerpám také z moderní humanistické psychologie a psychoterapie, rodinných konstelací a šamanismu.

Mé tantrické vzdělání je v tradici SkyDancing tantry (Margo Anand, John Hawken) a tantru studuji intenzivně přes 14 let. Je to pro mě velmi silná cesta léčení a přijetí našeho těla, naší sexuality a naší životní energie. Když naplno přijmeme naši fyzickou existenci tady a teď – naše tělo, živost, pozemskost, smyslnost, sexualitu, tuto esenci v nás můžeme transformovat do prožitku a uvědomění si naší posvátné dimenze – naší božskosti.

Tantra je v mém pojetí cestou osobnostního a duchovního růstu – cesta uvědomování si a léčení našich mentálních, energetických a psychických omezení a zranění, cesta osvobozování a uvolňování se do naší živosti a našeho energetického potenciálu. Je to transformační proces, který nás zve k přijetí a léčení našeho já, k nalezení hlubokého láskyplného vztahu sama k sobě, k uvědomění si krásy, hloubky, hodnoty a posvátnosti našeho ženství. To, jak léčím a transformuji vztah sama k sobě, se pak může zrcadlit ve vztazích s mými blízkými, Matkou zemí, vším kolem nás.

 

Na svých ženských skupinách vytvářím bezpečný a láskyplný prostor, kde se můžeme hluboce uvolnit, znovu se spojit se svou esencí a vyživit a posílit samy sebe.

Kromě tantry jsem se dále zajímám a ve své práci používám různé druhy sebezkušenostních přístupů k rozvoji a léčení osobnosti, absolvovala jsem Bioenergetický výcvik - Bioenergetická analýza a práce s tělem podle Reicha (J. Hawken), dále mě inspiruje práce s tělem a terapie orientované na tělo (E. Weidenfeld, M.L. Boyssen).
Prošla jsem dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v Rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeilhofer), jsem také certifikovaná lektorka metody 3x3 Školy pánevního dna (Renata S. Skálová). Nově se věnuji  studiu kraniosakrální biodynamiky s International Institut for Craniosacral Balancing Switzerland.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak vypadá cesta ženy k tomu být „divoká a krásná“.

Vyberte si vhodný termín semináře

ŽENSKÁ PŘIROZENOST - Sebeláska

ČT
 

28.6.2018
15-21 hod.

1 400 Kč

při platbě do 14. 6. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

My, ženy, jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Lásku rozdáváme a skrze to cítíme naplnění. Přesto nebo právě proto potřebujeme čas a prostor na sebe, na péči, dát lásku a pozornost také sama sobě.

Podíváme se, jak si dáváme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe? Jak moc si umím vytvořit chvíle a prostor kdy mohu dát sebe na první místo a dopřát si odpočinek či vyživující láskyplnou péči?

Tantrické praktiky nabízejí spoustu technik jak obrátit pozornost sama k sobě, ke svému tělu, energii a prožívání. Během tohoto semináře se opět napojíme na náš vlastní zdroj, skrze který se můžeme občerstvovat a vyživovat.

Bude to čas a prostor sama na sebe, na to opět se spojit se svou ženskou přirozeností a podstatou, nezávisle na rolích, které jako ženy hrajeme ve svých životech. Dovolíme si spočinout, být jen sama se sebou, se svými zdroji, dovolíme si zastavit se, vnímat a naslouchat sama sobě.

Techniky a cvičení, které si ze semináře odnesete, pak můžete opětovně používat v každodenním životě kdykoli budete cítit potřebu se opět navrátit sama k sobě a nalézt vlastní rovnováhu, plnost a spokojenost.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button