Nauč se přijímat sama sebe takovou, jaká jsi.
Dostaň se více do svého těla a probuď svou přirozenost!

Smyslem těchto tantrických večerů je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. 

Udělejte si čas a prostor sama na sebe. Opět se spojte se svou přirozeností a podstatou sebe sama,  jako ženské bytosti. Nezávisle na rolích, které jako žena hrajete ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Přijměte samu sebe takovou, jakou jste. Tam, kde ve svém životě jste. A zároveň si uvědomte a prožijte svoji sílu: Jste to vy, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester.

Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní. 

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál!

Jsem z každého setkání úplně nadšená. I dnes zářím. Tantra mě nadchla, každé cvičení mi přináší překvapivé zážitky a spojení se sebou. Moje radost vydrží několik dní. Nejvíc se mi líbí, že pracuji sama se sebou tady a teď. Je jedno, kdo je moje máma, jaká byla, co jsem dělala před deseti lety a včera... Tantru (vedle intenzivního mateřství) pro sebe cítím jako úžasnou cestu, jak být sama sebou, vnímat se a hlavně milovat se. Iva

Byla jsem na semináři- na téma svoboda. Uvědomila jsem si, že ať už vedu jakýkoliv život, stojím tam, kde zrovna jsem, je to vše pouze mé a mé ROZHODNUTÍ a má svobodná volba. Krásně jsem se uvolnila a zrelaxovala při tanci i dechových cvičení. Mám dvě malé děti, o které se starám. Po semináři jsem se cítila odpočatá, uvolněná. Načerpala jsem sílu na další dny. Cítila jsem se spokojeně a spolu se mnou i celá moje rodina. Děkuji!  A určitě zase přijdu! Lucie

Gabriela Víchová Římská

Gabriela Víchová Římská

Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím především z tantrických technik a bioenergetické práce s tělem. Inspiraci čerpám také z moderní humanistické psychologie a psychoterapie, rodinných konstelací a šamanismu.

Mé tantrické vzdělání je v tradici SkyDancing tantry (Margo Anand, John Hawken) a tantru studuji intenzivně přes 14 let. Je to pro mě velmi silná cesta léčení a přijetí našeho těla, naší sexuality a naší životní energie. Když naplno přijmeme naši fyzickou existenci tady a teď – naše tělo, živost, pozemskost, smyslnost, sexualitu, tuto esenci v nás můžeme transformovat do prožitku a uvědomění si naší posvátné dimenze – naší božskosti.

Tantra je v mém pojetí cestou osobnostního a duchovního růstu – cesta uvědomování si a léčení našich mentálních, energetických a psychických omezení a zranění, cesta osvobozování a uvolňování se do naší živosti a našeho energetického potenciálu. Je to transformační proces, který nás zve k přijetí a léčení našeho já, k nalezení hlubokého láskyplného vztahu sama k sobě, k uvědomění si krásy, hloubky, hodnoty a posvátnosti našeho ženství. To, jak léčím a transformuji vztah sama k sobě, se pak může zrcadlit ve vztazích s mými blízkými, Matkou zemí, vším kolem nás.

 

Na svých ženských skupinách vytvářím bezpečný a láskyplný prostor, kde se můžeme hluboce uvolnit, znovu se spojit se svou esencí a vyživit a posílit samy sebe.

Kromě tantry jsem se dále zajímám a ve své práci používám různé druhy sebezkušenostních přístupů k rozvoji a léčení osobnosti, absolvovala jsem Bioenergetický výcvik - Bioenergetická analýza a práce s tělem podle Reicha (J. Hawken), dále mě inspiruje práce s tělem a terapie orientované na tělo (E. Weidenfeld, M.L. Boyssen).
Prošla jsem dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v Rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeilhofer), jsem také certifikovaná lektorka metody 3x3 Školy pánevního dna (Renata S. Skálová). Nově se věnuji  studiu kraniosakrální biodynamiky s International Institut for Craniosacral Balancing Switzerland.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak vypadá cesta ženy k tomu být „divoká a krásná“.

Vyberte si vhodný termín semináře

OTEVÍRÁNÍ SRDCE - Tantra pro ženy

ČT
 

9.8.2018
15-21 hod.

1 400 Kč

při platbě do 30. 7. Později 1 600 Kč
Přihlásit se

ŽENA JE LÁSKA..Láska je síla, která má schopnost měnit naše životy. A klíčem k této síle je naše srdce. Pokud je naše srdce otevřené, jsme schopny milovat i být milovány. Dovolíme lásce proudit naším srdcem oběma směry, dovnitř i ven a můžeme prožívat šťastnou plnost našeho bytí.

V tantře se učíme zvědomit si a přijmout svá tři nejdůležitější energetická centra – pánev, srdce a třetí oko. Prostřednictvím energií pánve prožíváme a užíváme si svůj oheň, vášeň, živost, smyslnost. Prostřednictvím třetího oka a korunní čakry zažíváme, skrze zklidnění a meditaci, napojení na duchovní dimenzi našeho bytí. Tyto dvě duality se spojují v našem středu v srdci. Srdce je tudíž místo naší harmonie a vyrovnanosti, kde se propojuje naše tělesno a duchovno. Srdce je autorita, která, pokud o ni pečujeme, nás moudře vede naším životem.

Naše schopnost prožívat lásku (tu mezilidskou i nadosobní), milovat a být milována, se odvíjí od toho, zda je naše srdeční oblast otevřená a naše energie může volně proudit, či zda je tato oblast uzavřená. Uzavřená je většinou díky nevyléčeným emocionálním zraněním, která si nezpracovaná a nevyléčená neseme dál životem. Tato nevyléčená zranění, bolesti, pocity zrady, opuštění, k nám pak přitahují podobné zkušenosti, a tím vzniká začarovaný kruh, z kterého je těžké vystoupit. Někdy se pak staneme tvrdé a necitlivé, a nebo zůstaneme zraněné v roli bezmocné oběti.

Během tohoto semináře nahlédneme do vnitřního světa našeho srdce. Prvním krokem je navázání vědomého kontaktu se svým srdcem a úcta ke všem prožitkům, které si nosíme ve svém srdci. Již to nám pomůže k pocitu vlastní celistvosti. Pomocí tantrických technik a práce s tělem a dechem pak budeme pomalu a jemně otevírat tuto oblast tak, aby mohlo odejít to, co je připraveno odejít. Abychom tak uctily naše srdce, opečovaly ho, více se propojily samy se sebou a pootevřely k větší lehkosti a radosti.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button