Nauč se přijímat sama sebe takovou jaká jsi.
Dostaň se více do svého těla a probuď svou přirozenost!

Smyslem těchto tantrických večerů je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. 

Udělejte si čas a prostor sama na sebe a opět se spojte se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajete ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Přijměte sama sebe jakou jste, tam, kde ve svém životě jste. A zároveň si uvědomte a prožijte svoji sílu: Jste to vy, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester.

Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat a společně oslavovat sebe sama i ostatní. 

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál!

Byla jsem na semináři- na téma svoboda. Uvědomila jsem si, že ať už vedu jakýkoliv život, a stojím tam, kde zrovna jsem, je to vše pouze mé a mé ROZHODNUTÍ a má svobodná volba. Krásně jsem se uvolnila a zrelaxovala při tanci i dechových cvičení. Mám dvě malé děti, o které se starám. Po semináři jsem se cítila odpočatá, uvolněná. Načerpala jsem sílu na další dny. Cítila jsem se spokojeně a spolu se mnou i celá moje rodina. Děkuji!  A určitě zase přijdu! Lucie

Jsem z každého setkání úplně nadšená. I dnes zářím. Tantra mě nadchla, každé cvičení mi přináší překvapivé zážitky a spojení se sebou a  radost vydrží několik dní. Nejvíc se mi líbí, že pracuji sama se sebou tady a teď  a je jedno, kdo je moje máma, jaká byla a co jsem dělala před deseti lety a včera... Tantru (vedle intenzivního mateřství) pro sebe cítím jako úžasnou cestu, jak být sama sebou, vnímat se a hlavně milovat se. Iva

Gabriela Víchová Římská

Gabriela Víchová Římská

Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím především z tantrických technik a bioenergetické práce s tělem. Inspiraci čerpám také z moderní humanistické psychologie a psychoterapie, rodinných konstelací a šamanismu.

Mé tantrické vzdělání je v tradici SkyDancing tantry (Margo Anand, John Hawken) a tantru studuji intenzivně přes 14 let. Je to pro mě velmi silná cesta léčení a přijetí našeho těla, naší sexuality a naší životní energie. Když naplno přijmeme naši fyzickou existenci tady a teď – naše tělo, živost, pozemskost, smyslnost, sexualitu, tuto esenci v nás můžeme transformovat do prožitku a uvědomění si naší posvátné dimenze – naší božskosti.

Tantra je v mém pojetí cestou osobnostního a duchovního růstu – cesta uvědomování si a léčení našich mentálních, energetických a psychických omezení a zranění, cesta osvobozování a uvolňování se do naší živosti a našeho energetického potenciálu. Je to transformační proces, který nás zve k přijetí a léčení našeho já, k nalezení hlubokého láskyplného vztahu sama k sobě, k uvědomění si krásy, hloubky, hodnoty a posvátnosti našeho ženství. To, jak léčím a transformuji vztah sama k sobě, se pak může zrcadlit ve vztazích s mými blízkými, Matkou zemí, vším kolem nás.

 

Na svých ženských skupinách vytvářím bezpečný a láskyplný prostor, kde se můžeme hluboce uvolnit, znovu se spojit se svou esencí a vyživit a posílit samy sebe.

Kromě tantry jsem se dále zajímám a ve své práci používám různé druhy sebezkušenostních přístupů k rozvoji a léčení osobnosti, absolvovala jsem Bioenergetický výcvik - Bioenergetická analýza a práce s tělem podle Reicha (J. Hawken), dále mě inspiruje práce s tělem a terapie orientované na tělo (E. Weidenfeld, M.L. Boyssen).
Prošla jsem dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v Rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeilhofer), jsem také certifikovaná lektorka metody 3x3 Školy pánevního dna (Renata S. Skálová). Nově se věnuji  studiu kraniosakrální biodynamiky s International Institut for Craniosacral Balancing Switzerland.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak vypadá cesta ženy k tomu být „divoká a krásná“.

Vyberte si vhodný termín semináře

ŽENSKÁ PŘIROZENOST - Žít svou energii

ČT
 

26.4.2018
15-21 hod.

1 400 Kč

při platbě do 12. 4. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

Cítíte, že potřebujete ve svém životě více energie a pocitu spokojenosti? Tantra je cestou k naší energii. Učí nás, že námi proudí jedna jediná síla – naše energie, živost, která se manifestuje na mnoha úrovních – v kreativitě, sexualitě, vztazích, v naší schopnosti tvořit, milovat a komunikovat.

Bohužel jsme se naučily svou energii v životě potlačovat. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeny ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat takové jaké jsme, nestydět se za sebe, dát průchod svým emocím, sdílet svá přání, svou radost či nespokojenost.

Žijeme v kultuře, kde si s projevy naší energie nevíme rady - jsme za ně odsuzováni a sami si je často vyčítáme. Jakmile se naučíme svou energii potlačovat, přestáváme ji vnímat, a pak jsme často smutné, uzavřené, frustrované, a vlastně ani nevíme proč.

Jemnými tantrickými technikami, zejména za použití dechu, pohybu ale i vědomí, vás povedu k procitání našeho fyzického těla a k uvědomění si vlastní energie a živosti, našeho energetického těla. Toto propojení sebou nese pocit celistvosti, radosti a naplnění.

Po tomto semináři se budete cítit uvolněná, nabitá energií, zároveň zklidněná a v hlubším spojení sama se sebou. Nech se inspirovat a vědomě žij svou sílu a zodpovědnost za svůj život. Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří můj život!

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.


 

zavřít

ŽENSKÁ PŘIROZENOST - Sebeláska

ČT
 

28.6.2018
15-21 hod.

1 400 Kč

při platbě do 14. 6. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

My, ženy, jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Lásku rozdáváme a skrze to cítíme naplnění. Přesto nebo právě proto potřebujeme čas a prostor na sebe, na péči, dát lásku a pozornost také sama sobě.

Podíváme se, jak si dáváme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe? Jak moc si umím vytvořit chvíle a prostor kdy mohu dát sebe na první místo a dopřát si odpočinek či vyživující láskyplnou péči?

Tantrické praktiky nabízejí spoustu technik jak obrátit pozornost sama k sobě, ke svému tělu, energii a prožívání. Během tohoto semináře se opět napojíme na náš vlastní zdroj, skrze který se můžeme občerstvovat a vyživovat.

Bude to čas a prostor sama na sebe, na to opět se spojit se svou ženskou přirozeností a podstatou, nezávisle na rolích, které jako ženy hrajeme ve svých životech. Dovolíme si spočinout, být jen sama se sebou, se svými zdroji, dovolíme si zastavit se, vnímat a naslouchat sama sobě.

Techniky a cvičení, které si ze semináře odnesete, pak můžete opětovně používat v každodenním životě kdykoli budete cítit potřebu se opět navrátit sama k sobě a nalézt vlastní rovnováhu, plnost a spokojenost.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button