Nauč se přijímat sama sebe takovou jaká jsi.
Dostaň se více do svého těla a probuď svou přirozenost!

Smyslem těchto tantrických večerů je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. 

Udělejte si čas a prostor sama na sebe a opět se spojte se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajete ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Přijměte sama sebe jakou jste, tam, kde ve svém životě jste. A zároveň si uvědomte a prožijte svoji sílu: Jste to vy, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester.

Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat a společně oslavovat sebe sama i ostatní. 

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál!

Seminář mi ukázal možnost prožívat sebe sama jinak, jak jinak dýchat a dal mi poznání svého těla z jiného pohledu. Moc se mi líbila příjemná atmosféra a to jak byl seminář veden. Jana

Gabriela Římská

Gabriela Římská

Jmenuji se Gabriela Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím z především z tantry, práce s tělem a bioenergetiky, inspiraci čerpám z moderní humanistické psychologie a psychoterapie, rodinných konstelací a šamanismu.

Mé tantrické vzdělání je v tradici SkyDancing tantry(Margo Anand), tantru studuji intenzivně přes 12 let a mým hlavním učitelem byl John Hawken. Tantra je pro mě velmi silná cesta léčení a přijetí našeho těla, naší sexuality a naší životní energie. Když naplno přijmeme naši fyzickou existenci tady a teď – naše tělo, živost, smyslnost, sexualitu, tuto esenci v nás můžeme transformovat do prožitku a uvědomění si naší posvátné dimenze – našeho božství.

Tantra je v mém pojetí cestou osobnostního a duchovního růstu – cesta uvědomování si a léčení našich mentálních, energetických a psychických omezení a zranění, cesta osvobozování a uvolňování se do naší živosti a našeho energetického potenciálu. Je to transformační proces, který nás zve k přijetí a léčení našeho já, k nalezení hlubokého láskyplného vztahu sama k sobě, k uvědomění si krásy, hloubky a posvátnosti mého ženství. To, jak léčím a transformuji vztah sama k sobě, se pak může zrcadlit ve vztazích s mými blízkými, Matkou zemí, vším kolem nás.

 

Na svých ženských skupinách vytvářím bezpečný a láskyplný prostor, kde se můžeme hluboce uvolnit, znovu se spojit se svou esencí a vyživit a posílit samy sebe.

Kromě tantry jsem se dále zajímám a ve své práci používám různé druhy sebezkušenostních přístupů k rozvoji a léčení osobnosti, absolvovala jsem Bioenergetický výcvik - Bioenergetická analýza a práce s tělem podle Reicha (J. Hawken), dále mě inspiruje práce s tělem a terapie orientované na tělo (E. Weidenfeld, M.L. Boyssen).
Prošla jsem dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v Rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeilhofer), jsem také certifikovaná lektorka metody 3x3 Školy pánevního dna (Renata S. Skálová).

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak vypadá cesta ženy k tomu být „divoká a krásná“.

Vyberte si vhodný termín semináře

ŽENSKÁ PŘIROZENOST: Oslava mého těla

ST
 

21.2.2018
15-21 hod.

1 400 Kč

při platbě do 14. 2. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

Tělo je náš celoživotní partner. Je stále s námi, všude nás doprovází. Jaký vztah spolu máme? Jak moc své tělo vnímám, jak moc jsem s ním propojená? Jak moc ho přijímám takové jaké je, neodsuzuji, nekritizuji…jak moc si ho vážím a těším se z něj?

Fyzické tělo je místo, kde sídlí naše životní energie. Vztahem ke svému tělu vyjadřuji, jaký mám postoj ke své energii. Bohužel spousta z nás žije odpojena od svého těla, v naší mysli, představách, nejsme schopny být zakořeněny a hluboce propojeny se svým tělem. Jedině skrze propojení se svým tělem mohu plně prožívat život, realitu, být tady a teď.

Tento seminář vás povede k hlubšímu propojení se svým tělem i svou energií, k prožitku na kterém můžete stavět důvěrný láskyplný vztah. Budeme nacházet cesty, jak se více spřátelit se svým tělem, umět se s ním opravdu propojit, naučit se ho přijímat a milovat a oslavovat jej takové jaké je.

Často je naše tělo také odpadištěm nezpracovaných psychických či energetických záležitostí – emocí, pocitů, strachů, vzpomínek atd. A naše tělo tím právem trpí. Podíváme se tedy, čím zatěžuji své tělo a jak to mohu změnit.

„Seminář mi ukázal možnost prožívat sebe sama jinak, ukázal jak jinak dýchat (to se stále učím), dozvěděla jsem se také jak je pro mě těžké přijímat otevřeně pozornost druhých a v neposlední řadě mi dal poznání svého těla z jiného pohledu (hl. sexuálního). Moc se mi líbila příjemná atmosféra a to jak byl seminář veden“
Jana

Budeme pracovat s technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat sverbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce a mentální přesvědčení, které nám brání v hlubším propojení. Tak abychom byly svobodnější a s radostí a v potěšení si mohly tvořit svoji životní realitu.

Tento workshop je prožitkový a sebe zkušenostní. Je určen ženám, které jsou připraveny pracovat se svým tělem pomocí dechu, pohybu, doteku. Všem ženám, které opravdu chtějí léčit vztah ke svému tělu a vnést do něj více vědomí a více svobody.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

www.maitrea.cz

FB follow button