Objevte své životní poslání a vydejte se na cestu k jeho naplnění!

Za pomoci silných a skutečně funkčních technik a rituálů podpoříte hlas vašeho srdce. Hlas, který vás doslova volá k tomu, abyste žili své nejhlubší poslání a zhmotnili v tomto světě ty nejkrásnější a nejodvážnější sny.

 Srdce je místem naší odvahy čelit životním výzvám, překračovat svoje vlastní limity a všechna svá omezení a uskutečnit kreativní „skoky“, které mohou vyplnit náš svět magií, zázraky a také léčením.

 

Aktivní snění představuje originální syntézu šamanismu a moderní práce se sny, která nám pomáhá znovu si vzpomenout na náš posvátný úkol, který máme v tomto světě, následovat ho a manifestovat. 

Mnoho původních jazyků označuje slovem šaman „toho, kdo sní“. Šamani vědí, že k tomu, abychom snili, nemusíme spát. Naučíte se, jak se s jedním či více společníky prostřednictvím lucidního snu vydat po stopách dobrodružství, minout čas a dostat se do míst hluboké moudrosti a léčení.

Tlumočení do češtiny zajištěno.

Workshop snění s Robertem je jednou z těch událostí, které si budu vždy pamatovat. Nejlepší dárek, jaký si můžete dát. Katy

Techniky Vědomého snění vnesly do mého života vyléčení mých vztahů, energii a jasnost. Jane

Robert Moss

Robert Moss
USA

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů. 

Je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti. Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Web: www.mossdreams.com

Vyberte si vhodný termín semináře

NA VLNÁCH SYNCHRONICITY - Lucidní snění v každodenním životě

ČT
 

9.11.2017
18-21 hod.

490 Kč

při platbě do 30. 10. Později 590 Kč
Přihlásit se

Takzvané shody okolností neboli synchronicity často poukazují na existenci daleko hlubšího světa, než si dovedeme představit. Začneme-li si synchronicit v našem životě všímat víc, rozevře se před námi dosud skrytá mapa událostí a díky tomu získáme k ruce úžasného a moudrého rádce.

„Kráčíme lesem žijících symbolů, které se na nás dívají.“ – Charles Baudelaire

Během tohoto zábavného workshopu plného živoucí energie se naučíme, jak získat vedení pomocí práce se synchronicitou. Poslouží nám k tomu hry povzbuzující synchronicitu, například oblíbená hra „kladení otázek světu“, která, podobně jako další hry, pomáhá všem příležitostem a neomezeným možnostem, aby se staly – díky střetům náhod a neočekávaných událostí.

Naučíme se, jak svůj život prožívat plně, bohatě a daleko hlouběji než dosud díky tomu, že se otevřeme neočekávanému a také že si budeme hrát se svým Raráškem – který se stává naším ďáblem pokaždé, jakmile trváme na tom, že „rozhodně pojedeme podle zastaralé mapy“, ale i naším spojencem a přítelem, jsme-li připraveni na improvizaci a změnu.

Žít v proudu synchronicity neznamená pouze přijímat zprávy. Znamená to také nechat v sobě růst vědomí vnitřního Básníka, díky kterému můžeme ochutnávat a dotýkat se rytmů světa, který obýváme, a poznat, jak se nám „svět za tímto světem“ odkrývá spolu s tím, jak nám nadzdvihává závoj naší běžné reality.

Toto je cesta přírodních kouzel, a když ji budeme následovat, objevíme, že jsme se dostali za limity vlastních domněnek a přesvědčení a vstoupili do světa, ve kterém je všechno možné.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

ŠAMANSKÉ SNĚNÍ - Naučte se vědomě vstupovat do světa snů

 

10.11.2017
16-21 hod.

1 500 Kč

při platbě do 30. 10. Později 1 800 Kč
Přihlásit se

Mnoho původních jazyků označuje slovem šaman „toho, kdo sní“. Šamani vědí, že k tomu, abychom snili, nemusíme spát. Naučíte se, jak se s jedním či více společníky prostřednictvím lucidního snu vydat po stopách dobrodružství, minout čas a dostat se do míst hluboké moudrosti a léčení.

- Umění cestování ve snu: Jak jemně cestovat za hranice svého těla do jiných časů a dimenzí
- Šamanské stopování a vzájemné snění: Jak se svým partnerem vstoupit do sdílených snových dobrodružství obou a jak si vzájemně přinést vitální pomoc a informace
- Cestování v čase: Vydáme se na průzkum do možné budoucnosti a nahlédneme do dalších životních zkušeností
- Cestování se svými silovými zvířaty: Spojíme se s vlastními zvířecími ochránci, kteří nám propůjčí svou energii a my jim zase své tělo k tomu, aby se mohla plně vyjádřit
- Rituály pro snění: Vytvoříme si své vlastní rituály a způsoby, jak oslavit a uctít síly, které k nám promlouvají skrze naše sny

Budeme spolu sdílet nádherné a posvátné léčivé příběhy a zážitky snících cestovatelů a naučíme se, podobně jako skuteční šamani, že s energií svých snů můžeme pracovat. A nejenom pracovat – že se díky tomu můžeme stát „básníky Vědomí“ schopnými vytvářet realitu a žít takový život, ve kterém jsou zázraky naprosto přirozené.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

VĚDOMÉ SNĚNÍ - Dejte sílu svým životním snům a hlasu Srdce

SO-NE
 

11.-12.11.2017
So: 10-19, ne: 10-16.30 hod.

3 700 Kč

při platbě do 30. 10. Později 4 100 Kč
Přihlásit se

Za pomoci silných a skutečně funkčních technik a rituálů podpoříte hlas vašeho srdce. Hlas, který vás doslova volá k tomu, abyste žili své nejhlubší poslání a zhmotnili v tomto světě ty nejkrásnější a nejodvážnější sny.

Je to hlas našeho srdce, kdo nás doslova volá k tomu, abychom žili své nejhlubší poslání a zhmotnili v tomto světě ty nejkrásnější a nejodvážnější sny. Srdce je místem naší odvahy čelit životním výzvám, překračovat svoje vlastní limity a všechna svá omezení a uskutečnit kreativní „skoky“, které mohou vyplnit náš svět magií, zázraky a také léčením. Srdeční centrum je také místem, ve kterém radost a bolest prožíváme nejintenzivněji.

Hlas našeho srdce je někdy zanesen hlukem a zmatkem každodenního života a také častými triky ostatních lidí, kteří se nám snaží namluvit, kým jsme, co můžeme a co nemůžeme. Mnohdy se svůj vnitřní hlas snažíme umlčet, protože se obáváme, že budeme zraněni, když se otevřeme pravdě svých nejhlubších pocitů a tužeb.

Během tohoto nového workshopu posílíme a zvětšíme toto bezpečné a léčivé místo uvnitř nás, ve kterém můžeme své srdce otevřít plně a znovu přijmout a kultivovat životní energii, kterou jsme ztratili během nějaké traumatické události v našem životě, v okamžiku, kdy se nám srdce rozlomilo bolestí z utrpěné ztráty nebo když jsme odmítli následovat nejhlubší touhu svého srdce. Naše srdce je místem, kde najdeme naši Pravdu, náš životní kompas. Jeho moudrost je daleko hlubší než moudrost naší hlavy.

Za pomoci silných a skutečně funkčních technik Aktivního snění rozšíříme své možnosti, které mohou pomoci nás samým i ostatním. Zároveň společně také „užijeme“ medicínu kolibříka, díky které v sobě posílíme schopnost být připraven v každém okamžiku a zároveň zůstat ve svém centru, ve svém srdci během stálého pohybu. Spontánními rituály vyjádříme a tím uctíme své vize a vzájemně si pomůžeme najít energii a její zdroj k tomu, abychom ve svém každodenním životě mohli kráčet cestou svého srdce – jedinou cestou, která je následováníhodná.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

zavřít

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz/

FB follow button