Vydej se na cestu do hloubky sama sebe.
Objev své skryté části a zažehni jejich jiskru života!


Vydejte se na cestu do krajin, kde žijí vaše skryté, ještě nenarozené části, čekající až se budou moci konečně narodit a začít žít! Jste připraveni dát sami sobě nový život? Chopte se příležitosti a zažehněte svůj vnitřní plamen!
 


Tento intenzivní workshop hlubinné imaginace je cestou k objevení a probuzení vašich dosud skrytých a spících částí. Vydáte se do svých vnitřních oblastí za vydatné podpory vašich vnitřních průvodců (silových a totemových zvířat).

Tato metoda mi pomohla začít přijímat své pocity a umožnit jim proudit, místo toho, abych je odmítala a zahrabávala hluboko v sobě. Účastnice semináře ve Vídni

Semináře s Mayanou patří k tomu nejlepšímu, co jsem v letošním roce zažila. Mayana pracuje jemně a citlivě, s velkou láskou a úctou ke všem zúčastněným.  Lenka

Cesty vnitřní imaginace mě dostaly ven z mé nejhlubší krize. Nalezla jsem nádherné poklady a vyléčila staré rány. Tato technika je kouzelná, úžasná a velmi silná. Účastnice semináře ve Vídni

Raffaella Mayana Romieri

Raffaella Mayana Romieri
Rakousko

Když jsem se v roce 2001 poprvé setkala s metodou hluboké imaginace, netušila jsem ještě, že tak významně změní můj život. Jsem certifikovaným průvodcem hlubinné imaginace a práce s vnitřními zvířaty Osobní Totem (Personal Totem Pole Process), vedu semináře a skupiny převážně ve Vídni.

Mezi mé další zkušnosti patří: Vision Quest a Medicine Wheel s Franzem Redlem a Claudií Pichlovou, Šamanské rituály a hojení skrze Nadaci pro šamanské studia, Micro-psychoanalýza, biodynamika, IBP (Integrative Body Psychotherapy), Hlubinná imaginace a výcvik v Trauma Release Technique.

Rozhovor v našem magazínu

Přečtěte si, jak nám setkání s našimi totemovými zvířaty změní život nebo kam až se v jejich doprovodu můžeme dostat. A vězte, že daleko... Nejen metaforicky.

Vyberte si vhodný termín semináře

Místo konání

Maitrea - Dům osobního rozvoje

  • Vegetariánská restaurace Vegetariánská restaurace

  • Prostory pro semináře Prostory pro semináře

  • Zázemí pro účastníky Zázemí pro účastníky

  • Feng Shui interiéry Feng Shui interiéry

  • Obchůdek a recepce Obchůdek a recepce

Maitrea
Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

TELEFON: 725 783 506
EMAIL: seminare@maitrea.cz

http://www.maitrea.cz

FB follow button