Tanec "ZeroOne" poprvé v Čechách!

Adam Barley je zakladatel nové, kreativní, pohybové praxe ZeroOne, kterou nám letos poprvé představí  v Čechách! Léčení a meditaci začal studovat na počátku 80tých let, byl žákem Gabrielle Roth. Adam je světově uznávaným učitelem tance díky jeho silně transformující práci s tělem.

Strach, vina a stud jsou tématy tohoto tanečního workshopu.
Tyto pocity v nás často vyvolávají velkou bolest, a tak děláme vše proto, abychom je necítily. Nicméně někde v našem nitru nás neustále trápí.
Skrze tanec a pohyb budeme hledat cesty vedoucí za hranice těchto pocitů. Osvobodťe svou energii a tvořivost, která uvízla někde v hloubi a čeká na osvobození. 

Co je to ZeroOne?
ZeroOne je meditace pohybem pro dosažení kolektivní i individuální evoluce. Spojuje divokost a lásku k životu skrze tělo. S naprostou prázdnotou a svobodou vědomí probouzí vše, co v procesu není zcela živé nebo svobodné a integruje to zpět do plného zážitku sebe sama.

Prozkoumej souhru polarit skrze ZeroOne!
pohyb - klid        ženský - mužský 
tělo - dech          válka - mír
život - smrt         0 - 1

Nic nezůstane tak, jak bylo.....Transformace je všude.


Zkušenosti účastníků

Workshop s Adamem byl pro mne požehnáním, jeho neuvěřitelná celistvost a integrita nám umožnila, abychom se dostali i my hlouběji do svého těla. Opravdu úžasné, smekám!
Katya
Tanec s Adamem byl pro mě neočekávaným zážitkem. Byla jsem schopná vidět a cítit věci, kterém jsem v sobě dlouhou dobu potlačovala. Spojení s mým tělem bylo dojemným momentem.
Michaela
Tančit v prostoru s Adamem byla jedna z nejsilnějších věcí, které jsem kdy zažila!
Lisa

Adam Barley

Adam Barley je zakladatel ZeroOne, nové kreativní pohybové praxe. Léčení a meditaci začal studovat na počátku 80tých let, v 90tých letech byl žákem Gabrielle Roth a stal se učitelem 5ti Rytmů. Jeho mocně transformující práce s tělem dosáhla světové proslulosti.

“Jsem velká kočkovitá šelma a motýl se zlomeným křídlem, se stylem učení, který dbá na hloubku i zranitelnost/citlivost. Mám víru v nás lidské bytosti a jsem vášnivě oddán tomu být součástí evolučního skoku, ve kterém se všichni nacházíme.”

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

ULITA - DDM Praha 3
Na Balkáně 2866/17a, Praha 3-Žižkov

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka, můžete i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení? Bude společný oběd?

Na místě bude k dispozici horká voda a teplý čaj - pokud nejste příznivci plastových kelímků, vezměte si s sebou vlastní hrníček. Z minulých let nemáme dobrou zkušenost s restauracemi v okolí. Výdej jídla pro větěí skupiny trvá vždy dlouho, což často zapřičiňuje pozdní příchod do programu. Proto doporučujeme přinést si s sebou lehké, dobře stravitelné jídlo na celý den. Určitě také nezapomeňte na lahev s vodou a malé svačinky (müsli tyčinky, flapjacky, ovoce, ořechy apod.).

Jak se dostanu do DDM Ulita?

Nejlepší je vystoupit na tramvajové zastávce Strážní (tramvaje 9, 1 a 11), ulicí Strážní doleva pokračovat směrem do kopce. Na křižovatce s ulicí Na Balkáne vpravo uvidíte malou bílou budovu DDM ULITA. Z centra města celá trasa zabere cca 30 min.

Kde zaparkovat?

Parkování je obtížnější, neb v okolí se nachází modrá rezidentská zóna. Parkovat lze za poplatek v zóně fialové či oranžové, podle instrukcí uvedených na dopravním značení.