Otevři brány energie zdravé dospělosti.
Aktivuj sílu, radost a hojnost svého života.

Máš šanci transformovat jedny z nejdůležitějších témat života dospělého: PENÍZE, SEX A MOC.

Témata, v kterých můžeš stále ještě cítit stopy nedostatečnosti a omezujících přesvědčení. Nechceš se brzdit ve svém rozletu? Chceš se otevřít hojnosti? 

Adam tě provede tak, že se konečně osvobodíš ze zaběhnutých vzorců a najdeš cestu ke zdravému sebevědomí. Projdeš procesem, který propojí peníze, sex a moc s tvořivostí a posvátností.

Na konci procesu se vynoříme jako znovuzrození a budeme cítit, že blokovaná energie opět proudí svobodně. 

Toto velké dobrodružství máš šanci zažít ve skupině tanečníků, pro které není tanec novinkou. Bude to silná skupina na silném místě.

Strávíme 7 dní v Broumovském klášteře s velkým tanečním sálem a krásným parkem. Prožijeme týden, který si budeme pamatovat celý život.

Uvidíme se na tanečním parketu!

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Zkušenosti účastníků

Workshop s Adamem byl pro mne požehnáním, jeho neuvěřitelná celistvost a integrita nám umožnila dostat se hlouběji do svého těla. Opravdu úžasné, smekám!
Katya
Tančit v prostoru s Adamem byla jedna z nejsilnějších věcí, které jsem kdy zažila! Děkuji za ten prožitek.
Lisa
Tanec s Adamem byl pro mě neočekávaným zážitkem. Byla jsem schopná vidět a cítit věci, kterém jsem v sobě dlouhou dobu potlačovala. Spojení s mým tělem bylo dojemným momentem.
Michaela
"Adam Vás přiměje jít do hloubky, ať se sami sobě vzpouzíte a vzdorujete jak chcete. Prolétněte králičí norou, strhejte všechny své masky, odhalte se až na dřeň, plačte, dupejte, smějte se, projevte se hlasitě a mocně, povstaňte jako Fenix z popela. Adam je skvělý průvodce na této cestě. Nádherný, uvěřitelný, upřímný, inspirativní a obohacující člověk, který se s Vámi podělí o vše čím sám prošel. "
Ivana
Čas strávený s Adamem na tanečním parketu patří k mým nejsilnějším životním zážitkům. Spousta bolesti a emocionálních zážitků byla vyvazena nesmírnou silou, která se v těle probouzí, když jsme v kontaktu sami se sebou. A Adam umi tento kontakt zprostředkovat naprosto jedinečným způsobem.
Samandra

Adam Barley

Adam Barley je zakladatel ZeroOne, nové kreativní pohybové praxe. Léčení a meditaci začal studovat na počátku 80. let, v 90. letech byl žákem Gabrielle Roth a stal se učitelem 5Rytmů. Jeho mocně transformující práce s tělem dosáhla světové proslulosti.
Jsem velká kočkovitá šelma a motýl se zlomeným křídlem, se stylem učení, který vede do hloubky i k citlivosti. Mám víru v nás lidské bytosti a jsem vášnivě oddán tomu být součástí evolučního skoku, ve kterém se všichni nacházíme.

Místo konání

Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum 
Klášterní 1, Broumov

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky

Jaké oblečení a co s sebou?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi. Podrobnější informace zašleme před konáním semináře.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno ve dvou-lůžkových a čtyř-lůžkových pokojích v nádherných prostorách Broumovského kláštera s polopenzí (snídaně + oběd). Cena ubytování a stravy je 650 Kč/den. Celkem 3900,-/osobu. Tato částka není zahrnuta v ceně semináře a bude se platit na místě při příjezdu (hotově nebo kartou).

Kde zaparkovat?

Parkování je možné na bezplatném parkovišti za městským úřadem, které přímo navazuje na klášterní zahradu.

Storno podmínky

Vaše místo bude potvrzeno po uhrazení zálohy 50% z aktuální ceny. Tato záloha je nevratná. Doplatek je třeba zaslat nejpozději do 30.9.2020. Odhlásí-li se účastník na základě vlastního rozhodnutí nebo i z nečekaných důvodů (např. nemoc nebo rodinné záležitosti): * v době 60 dnů a více před začátkem Akce (tj. do 31.9.2021) => vrací se 50% z ceny (= tj. doplatek) * v době KRATŠÍ než 60 dnů před začátkem Akce (tj. 1.10.2021 a později) => zaplacené kurzovné je v plné výši nevratné a nepřevoditelné. Po předchozím oznámení však může na místo účastníka nastoupit jeho náhradník (náhradníka zajišťuje sám účastník).

Maitrea tým jde do toho naplno s tebou!

Jakub

Joshi

Míša

Neváhej a rozhodni se pro změnu!

Momentálně není vypsaný žádný kurz.