Protanči se k lepší verzi sama sebe

Ve vzduchu je cítit změna reality. Vnímáte to taky? Nejsme jen na hraně, jsme již za hranou a padáme! Žijeme v dosti divoké realitě.

ZeroOne je meditace pohybem pro dosažení kolektivní i individuální evoluce. Spojuje divokost a lásku k životu skrze tělo. S naprostou prázdnotou a svobodou vědomí probouzí vše, co v procesu není zcela živé nebo svobodné a integruje to zpět do plného zážitku sebe sama.

Adam Barley

Adam Barley je zakladatel ZeroOne, kreativní pohybové praxe. Léčení a meditaci začal studovat na počátku 80. let, v 90. letech byl žákem Gabrielle Roth a stal se učitelem 5Rytmů. Jeho mocně transformující práce s tělem dosáhla světové proslulosti.


Jsem velká kočkovitá šelma a motýl se zlomeným křídlem, se stylem učení, který vede do hloubky i k citlivosti. Mám víru v nás lidské bytosti a jsem vášnivě oddán tomu být součástí evolučního skoku, ve kterém se všichni nacházíme.

Evoluce

Celosvětově dochází k posunu vědomí. Posunu, který je hluboký, dalekosáhlý, přesahující každého z nás a který zahrnuje úplně všechny. Musíme se oprostit od svých utkvělých představ o tom, co jsme si mysleli, že víme.  Reálně je to cítit. Něco se děje.

Potřebujeme změnu. A i když nevíme, jak ji udělat, přesto se děje. Tuto cestu nelze uskutečnit bez zármutku a pouštění toho, co si myslíme, že víme. Nelze ji uskutečnit jeden bez druhého. Nebude to vůbec snadné, ale může to být krásné… takovým tím srdcervoucím způsobem.

Potřebujeme prolomit pancíře. Naše srdce jsou určena k tomu, aby se puknutím otevřela. Pojďme se společně otevřít. Ochotní padnout do víru evoluce, které nám naše Země přináší.

Ochotní mluvit pravdu.
Ochotní postavit se a být změnou.
Společně.

"Adam Vás přiměje jít do hloubky, ať se sami sobě vzpouzíte a vzdorujete jak chcete. Prolétněte králičí norou, strhejte všechny své masky, odhalte se až na dřeň, plačte, dupejte, smějte se, projevte se hlasitě a mocně, povstaňte jako Fenix z popela. Adam je skvělý průvodce na této cestě.  Nádherný, uvěřitelný, upřímný, inspirativní a obohacující člověk, který se s Vámi podělí o vše čím sám prošel."

Ivana Vaňková

Uvidíme se na tanečním parketu!
14. - 16. října v Praze

(PÁ 19-21.30, SO 11-18, NE 11-17)

Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu získáte.

Místo konání

ULITA - DDM Praha 3
Na Balkáně 2866/17a, Praha 3 – Žižkov

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz