Poznej sám sebe a osvoboď se z pout karmických smyček

Přijde čas, kdy pocítíte únavu ze všeho toho předstírání, doufání, padání a zvedání se, tvoření a představování si... Pokud už dlouho hledáte a nenalézáte odpovědi na základní životní otázky, zhluboka se nadechněte, protože Adrianův přístup může být začátkem konce vaší duchovní cesty. 

Adrian Kezele vás strhne jasnými popisy nepomíjejícího stavu absolutní svobody. Těm, kteří jsou na to připraveni, nabízí unikátní a praktický proces dekonstrukce iluze. Odhaluje možnost úniku z vězení spleteného z pout příčin a následků. 

Přijď se dozvědět

  • co je prozření v zajetí, 

  • jaký je rozdíl mezi svobodou a možností volby,

  • v čem se liší stav lidství, duchovní zralost a absolutní svoboda,

  • o karmických smyčkách a jejich programech,

  • o osvobozujících zážitcích a o tom, jak jich dosáhnout,

  • co je májá a jak funguje,

  • co jsou klíčové otázky,

  • co je rozlišující moc mysli (vivéka) a jaká je její role při dekonstrukci iluze.

Adrian Kezele

Spirituální učitel a spisovatel, Chorvatsko.

Napsal čtyřicet děl včetně patnácti novel, dvaceti čtyř nebeletristických knih a jedné sbírky poezie. Tyto knihy jsou výsledkem života stráveného vyučováním a učením se duchovnímu vědění.

V češtině vyšla jeho poslední kniha Překročení karmy.

Rozhovor v magazínu Maitrea:
Vystupte z labyrintu karmy a žijte svobodně

Termíny konání

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.