Propojení psychosomatiky, bodyterapie a medicíny.

Naslouchat svému tělu a milovat sebe sama.... To umí mnoho z nás, když vše funguje dobře a jsme při plné síle. Jak však slyšet jemné zprávy, když jsme ochromeni bolestí a když nám tělo vypovídá funkci?  Co dělat, když nás zprávy těla zastavují a my bychom tolik chtěli vpřed?
V seminářích psychosomatiky se učíme tělu hlouběji porozumět. Učíme se pracovat s vnitřními konflikty mezi potřebami těla a duše.

Pochopit rozporuplné zprávy těla a emocí. Pochopit, co nám říkají nemoce a příznaky. Vrátit se zpátky k vnitřní harmonii těla, uzemnit se a zklidnit. Budujeme dobrý kontakt s tělem a lásku k sobě v každém okamžiku!

Kurzy tantry vedu ve spojení s  Radkou Maňákovou.


Zkušenosti účastníků

Adriana je zajímavá tím, že je to vystudovaná doktorka, která se ovšem zároveň věnuje alternativní medicíně. Snaží se tak o trochu komplexnější pohled na člověka a jeho zdraví. Je přátelská, umí naslouchat, i po skončení kurzu byla ochotná chvíli posedět a probrat s některými účastníky jejich otázky
Ondřej
Medicína, a nejen ona, by potřebovala více takových lidí. Velmi si vážím jejího přístupu ve ke všem účastníkům na kurzu a prostoru, který každý měl. Ráda zodpoví veškeré otázky a dá na věc svůj pohled. Dokáže propojit lidskost, přátelskost s odborností a předat ji lidem s různými zájmy, z různých věkových skupin.
Anna

Adriana Chytilová

Jsem praktická lékařka, psychoterapeutka a bodyterapeutka, zabývám se psychosomatikou. Vždy jsem vnímala obtíže lidí, kteří za mnou přicházejí, na všech úrovních - mysl..emoce..tělo..spiritualita..vztahy. Cítila jsem doslova vášeň rozvíjet poznání ve všech těchto úrovních. Takže jsem vzdělávání a praxi zasvětila takřka celý svůj dosavadní dospělý život kromě času péče o sebe a o rodinu.

To, že nevidím věci zjednodušeně jen v jednom pohledu, bylo v počátku mé lékařské praxe v systému zdravotnictví spíše komplikací, přestože jsem o tom své kolegy obvykle neinformovala. Nyní však vnímám, ze to je můj jedinečný dar soucitu a vhledu, který jsem zkušenostmi a důkladným vzděláním ještě prohloubila a vyšperkovala. Další z mých darů, který klienti oceňují, je schopnost předat jim dobrou náladu, chuť a naději, protože vždy vidím cestu. Pokud ne ihned, tak se na to najím a odpočinu.

Kromě naplňující práce, mám i krásnou a inspirativní rodinu. Jsem opravdu ráda ženou. Užívám si čas odpočinku a posezení u dobrého jidla s rodinou a přáteli. Potřebuju také hodně času o samotě a ve spojení s tím, co nás přesahuje, abych si pročistila hlavu. Baví mě cvičení, sport a procházky v přírodě.
Mám také ráda krásné a inspirativní prostředí, pečuji s potěšením o sebe a o svůj domov.

Lékařka a psychosomatička Adriana sdílela svůj pohled na lidské tělo ve článku pro Magazín Maitrea

Tělo jako Kompas

Radka Maňáková

Kdysi jsem učila vojáky přežití a sebeobranu. Dnes učím lidi vnímat sebe sama a vykračovat tam, kde ještě nikdy nebyli. Tam, kde se mohou naplnit všechny naše sny… kousek za hranicí osobní komfortní zóny. Při vykračování z mých hranic jsem se stala koučkou, konstelářkou, manažerkou, majitelkou firmy.  

Začala jsem v každodenním životě přidávat principy i cvičení tantry.
7 let jsem dance chiefem šamanského kruhu, vedu ženské kruhy a smíšené kruhy. Beru lidi na cesty po světě tak, abychom objevili rozměry vnitřní svobody. Používat poznání a pochopení energií z šamanismu a tantry je to, co máme dělat.  Propojit svůj život do jediné integrity - to umím dělat, ukázat i učit.
Můj muž i moje děti by vám mohli vyprávět.
To podstatné je, že miluju svůj život. A miluju dobrodružství – to nepoznané, neznámé a to, co si sama neumím vymyslet.
A jdu za tu hranici každý den.
Můžu vás vzít s sebou.

Termíny seminářů Adriany Chytilové

700 Kč

Přihlásit se

Zažehnutí: transovní cesta do jóni – Tantra pro ženy

Čt

1.10.2020

18-21h

V tomto večeru projdeme společně technikou "Transovní cesta do jóni". Je to pocitová cesta, není třeba se obávat, v průběhu tohoto večera nebudeme pracovat s nahotou ani intimním dotykem.
Naučíte se, jak se sami pocitově propojit se svojí jóni, se svou branou k ženské síle.

Když objevíte tajemství 3 bran Bohyně (čistého ženství), které se nacházejí pro každou z nás v joni (vagíně), rozvinete svůj ženský potenciál, kamkoliv si budete přát.
Ať už je to prostě pohoda a zdraví, plodnost- cesta vede tudy. A jestli je to smyslnost a rozvíjení slasti a kvalit orgasmů - cesta vede tudy.
Jestli toužíte po ženské duchovní cestě - začíná tady.

Co zažijete:
- prostor pro napojení na sebe samu a tělo
- trochu teorie o vagíně, klitorisu, Gbodu a děložním čípku
- nádhernou techniku "Transovní cesta do joni"
- moudrost a sdílení ženského kruhu

Platební a storno podmínky:
Platba semináře se odesílá předem na účet. Vrácení peněz v plné výši lze 5 dní před kurzem. Později 50% ceny. V den kurzu již nelze kurzovné vrátit, ani termín nahradit.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

777 228 710
chytilova.adriana@seznam.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.