Propojení psychosomatiky, bodyterapie a medicíny.

Naslouchat svému tělu a milovat sebe sama.... To umí mnoho z nás, když vše funguje dobře a jsme při plné síle. Jak však slyšet jemné zprávy, když jsme ochromeni bolestí a když nám tělo vypovídá funkci?  Co dělat, když nás zprávy těla zastavují a my bychom tolik chtěli vpřed?
V seminářích psychosomatiky se učíme tělu hlouběji porozumět. Učíme se pracovat s vnitřními konflikty mezi potřebami těla a duše.

Pochopit rozporuplné zprávy těla a emocí. Pochopit, co nám říkají nemoce a příznaky. Vrátit se zpátky k vnitřní harmonii těla, uzemnit se a zklidnit. Budujeme dobrý kontakt s tělem a lásku k sobě v každém okamžiku!

Kurzy tantry vedu ve spojení s  Radkou Maňákovou.


Zkušenosti účastníků

Adriana je zajímavá tím, že je to vystudovaná doktorka, která se ovšem zároveň věnuje alternativní medicíně. Snaží se tak o trochu komplexnější pohled na člověka a jeho zdraví. Je přátelská, umí naslouchat, i po skončení kurzu byla ochotná chvíli posedět a probrat s některými účastníky jejich otázky
Ondřej
Medicína, a nejen ona, by potřebovala více takových lidí. Velmi si vážím jejího přístupu ve ke všem účastníkům na kurzu a prostoru, který každý měl. Ráda zodpoví veškeré otázky a dá na věc svůj pohled. Dokáže propojit lidskost, přátelskost s odborností a předat ji lidem s různými zájmy, z různých věkových skupin.
Anna

Adriana Chytilová

Jsem praktická lékařka, psychoterapeutka a bodyterapeutka, zabývám se psychosomatikou. Vždy jsem vnímala obtíže lidí, kteří za mnou přicházejí, na všech úrovních - mysl..emoce..tělo..spiritualita..vztahy. Cítila jsem doslova vášeň rozvíjet poznání ve všech těchto úrovních. Takže jsem vzdělávání a praxi zasvětila takřka celý svůj dosavadní dospělý život kromě času péče o sebe a o rodinu.

To, že nevidím věci zjednodušeně jen v jednom pohledu, bylo v počátku mé lékařské praxe v systému zdravotnictví spíše komplikací, přestože jsem o tom své kolegy obvykle neinformovala. Nyní však vnímám, ze to je můj jedinečný dar soucitu a vhledu, který jsem zkušenostmi a důkladným vzděláním ještě prohloubila a vyšperkovala. Další z mých darů, který klienti oceňují, je schopnost předat jim dobrou náladu, chuť a naději, protože vždy vidím cestu. Pokud ne ihned, tak se na to najím a odpočinu.

Kromě naplňující práce, mám i krásnou a inspirativní rodinu. Jsem opravdu ráda ženou. Užívám si čas odpočinku a posezení u dobrého jidla s rodinou a přáteli. Potřebuju také hodně času o samotě a ve spojení s tím, co nás přesahuje, abych si pročistila hlavu. Baví mě cvičení, sport a procházky v přírodě.
Mám také ráda krásné a inspirativní prostředí, pečuji s potěšením o sebe a o svůj domov.

Lékařka a psychosomatička Adriana sdílela svůj pohled na lidské tělo ve článku pro Magazín Maitrea

Tělo jako Kompas

Radka Maňáková

Kdysi jsem učila vojáky přežití a sebeobranu. Dnes učím lidi vnímat sebe sama a vykračovat tam, kde ještě nikdy nebyli. Tam, kde se mohou naplnit všechny naše sny… kousek za hranicí osobní komfortní zóny. Při vykračování z mých hranic jsem se stala koučkou, konstelářkou, manažerkou, majitelkou firmy.  

Začala jsem v každodenním životě přidávat principy i cvičení tantry.
7 let jsem dance chiefem šamanského kruhu, vedu ženské kruhy a smíšené kruhy. Beru lidi na cesty po světě tak, abychom objevili rozměry vnitřní svobody. Používat poznání a pochopení energií z šamanismu a tantry je to, co máme dělat.  Propojit svůj život do jediné integrity - to umím dělat, ukázat i učit.
Můj muž i moje děti by vám mohli vyprávět.
To podstatné je, že miluju svůj život. A miluju dobrodružství – to nepoznané, neznámé a to, co si sama neumím vymyslet.
A jdu za tu hranici každý den.
Můžu vás vzít s sebou.

Termíny seminářů Adriany Chytilové

2 800 Kč

3 300 Kč při platbě po 4.9.

Přihlásit se

Ženská intuice – Magie pro všední den

So – Ne

12. – 13.9.2020

So: 10-17h, Ne: 10-16h

Všechny známe ty situace, kdy dáme na impluz, rozhodneme se a od této chvíle všechno až zázračně harmonicky plyne. Taková rozhodnutí jsou dílem intuice, ke které mají ženy snadný přístup přes své tělo. Během semináře rozklíčujete svůj jedinečný způsob, jak k vám intuce promlouvá. Osvojíte si postupy a techniky, jak tento dar rozvíjet, spolehnout se na něj. Mít po ruce vlastní úžasnou magii.


V kurzu zažijete:
- zmapování překážek k vaší intuici
- harmonizaci těla - tak, aby umožnilo na intuici se napojit
- techniky používání inituice v běžném provozu
- velkou meditaci, která vás napojí ještě na hlubší vrstvy vašeho daru
- seznámíte se s metodou chanellování a vyzkoušíte jí
- zkusíme spolu sáhnout do POLE informací pro to, co je pro vás právě teď nejvíce důležité
- čekejte žensky živý seminář

600 Kč

700 Kč při platbě po 23.9.

Přihlásit se

Zažehnutí – Emoce a orgasmicita

Čt

1.10.2020

18-21h

Myslíte si, že tantra je o tom, jak prožívat skvělé milování?
Co dělat pro to, aby nám fungovalo spojení s mužem?
Jak prohloubit vědomě své partnerství?

Ano! To také!

Jestli po tom toužíte, je ten pravý čas zažehnout sebe sama.
Rozproudit své hluboké prožívání a plynutí svých emocí.
Je pravý čas naučit se milovat každou chvilku svého života.

Abychom mohly plně prožívat partnerství, intimitu a další své hluboké potřeby, potřebujeme nejprve jako ženy poznat a prožít kvality své přirozené vitální energie a umět ji kdykoliv pozvat do života. Pro ženy je důležité posílit zejména 2. čakru (pánev a podbřišek) 4. (srdce), a 6. čakru (třetí oko), kde jsme ve své přirozené polaritě. Potřebujeme se vydat na místa v sobě samých, kde jsme ještě nebyly. A ta místa nejsou nedosažitelná. Nemusíte přeplavat moře, abyste je objevily. Jsou jen krůček za zrcadlem. Víme, jak je to naplňující, samy zažíváme, jak nás to nese na ta místa, po kterých jsme vždy toužily i na ta, o kterých jsme netušily, že by tam mohly být.

Naučíme vás, co dělat v každém dni, abyste ve své energii rozkvétaly. K našemu cíli přijdeme přes:
- povídání o tantře
- cvičením z bioenergetiky a tantry, která nám pomohou spojit se svou energií
- relaxaci a vizualizaci
- dáme si úkol na nejbližších 21 dní - malý a zároveň vedoucí k velkým proměnám

Seminář povedeme spolu s lektorkou Radkou Maňákovou.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

777 228 710
chytilova.adriana@seznam.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.