Aktuální informace o seminářích v Maitree

Milí přátelé,
skupinové akce v Domě osobního rozvoje Maitrea znovu otevíráme od 1.6.2020.
A protože bez vás se to neobejde, prosíme, pokud máte o konkrétní letní nebo podzimní seminář zájem, přihlaste se na něj už teď. Pomůžete nám tak zvýšit pravděpodobnost, že se semináře uskuteční.

Zároveň bychom vás rádi ujistili, že v případě, že by okolnosti neumožnily konání těchto akcí, kurzovné vám samozřejmě vrátíme.

Děkujeme a přejeme ať nám prosluněné dny přinesou radost a otevřou naše Srdce.
Váš tým Maitrea

PS: Rádi bychom vám také nabídli alternativu k seminářům. Vytvořili jsme pro vás průvodce, který může být obzvlášť nápomocný právě v dnešních dnech. Jeho smyslem je totiž spojení se sebou samým a s vlastní sílou.


Je to Rituál řeky života. Je online, je zdarma a více se o něm dozvíte tady: www.inspiracesrdcem.cz/ritual.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY ÚČASTI NA SEMINÁŘÍCH

Hygiena
Prostory Maitrey pravidelně desinfikujeme. Při příchodu prosíme i vás, abyste si desinfikovali ruce. Desinfekce bude volně k dispozici u hlavního vchodu a také u sálů.
Pokud seminář vyžaduje jiný druh oděvu, než který běžně nosíte, prosíme, přijďte již převlečení.

Ochrana dýchacích cest
Ve společných prostorách (chodba, kuchyňka, toalety apod.), prosíme, mějte zakryté dýchací cesty (rouška, šátek apod.). Podle nových vládních nařízení v seminární místnosti již roušku mít nemusíte, je ale potřeba, abyste dodržovali rozestup 1,5 m.

S sebou
Pokud to seminář vyžaduje, prosíme, přineste si karimatku/podložku na jógu, šátek nebo deku, popř. polštářek (tyto informace najdete v popisku daného semináře).

Občerstvení
Vodu si u nás můžete zakoupit pouze v balené podobě. Případně si přineste svoji uzavíratelnou lahev a vodu si u nás můžete natočit. Na místě bohužel nebude možné si uvařit kávu, čaj a ani konzumovat potraviny.

Všechna tato opatření platí od 1. 6. 2020 do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Už se na vás moc těšíme! J

Tým Maitrea