Probuzení vášně a umění milovat!

Světově proslulá autorka a učitelka QUODOUSHKY, Amara Charles, se letos vrací opět do Čech!

Čeká vás vysoce povznášející víkendový workshop, během kterého vás Amara provede základy esenciálního  šamanského učení Quodoushka. Toto hluboké učení je extrakcí 30 let její práce a bohatých zkušeností. Osvoboďte  se od naučených zvyků a vystupte z role oběti! Propusťte minulost a vytvořte si nové cesty lásky ve vašem srdci.

Semináře a workshopy Amary Charles se vyznačují dynamičností a často humorem, což však nijak neubírá jejím hlubokým vhledům, které vnáší do nastalých situací. Amara dokáže inspirovat k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě. Velice jemně vás provede na cestě léčení partnerských vztahů.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny a je vhodný jak pro páry tak i pro jednotlivce.

Amara Charles

V oblasti vědomé intimity je Amara Charles v dnešní době již téměř legendou. Worskhopy na toto téma vede tato proslulá expertka a lektorka, žačka učitele jménem Thunder Strikes ve Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island, od roku 1989 po celém světě. Pomáhá v nich ženám i mužům znovu se spojit s jejich vášní a schopností znovu nabýt svou životní energii v oblasti intimity, a tím vším prohloubit vděčnost životu samotnému.

Jako mentorka, facilitátorka a lektorka výcviků Amara pomohla řadě lidem znovu objevit jejich skryté vášně, díky čemuž znovu začali prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry intimity. Podporuje a pomáhá znovuoživit dvouletý program tradičních šamanských ceremonií s názvem Red Lodge Yearlong, vedla řadu přechodových rituálů pro rodiče a teenagery a svou cestu zasvětila pomoci lidem transformovat jejich život a vztahy s větší jemností, uvědoměním a vášní.

Amara je autorkou knihy QUODOUSHKA – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea), ve které vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení nagualské tradice. Kniha jsou k zakoupení v eshopu MAITREA.
„Můžeme projít celým životem jenom s jednou, maximálně dvěma maskami, které si nasazujeme. Ale to je stejné, jako kdybychom celý život jedli jedno, maximálně dvě jídla, den co den... Díky Qudoushce se můžeme naučit používat i ostatní tváře, které by se třeba jinak vůbec nedostaly ke slovu,“ říká o učení o maskách milenců Amara Charlesov v rozhovoru pro magazín MAITREA

Zkušenosti účastníků

Hluboký zážitek v lásce, bezpečí, s laskavostí a humorem. Bolest a strach se transformuje ve svobodu a radost. Velké uvolnění! Ze srdce děkuji.
Petra
Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Amaro, děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a nahlédnout do svého nitra, uvidět svou krásu a jemnost a zároveň toto vše sdílet s mým partnerem.
Kristýna
Styděl jsem se přijít se svou partnerkou, ale nakonec jsme si to užili v legraci a naučili jsme se o sobě více než jsme čekali. Děkujeme Amaro!
Skip

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6
Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.