Prozkoumejte fenomenální potenciál lidského těla, smyslnosti a duchovní sexuality.

Pokud chcete pocítit nový rozměr krásy, napojit se na svoji životní sílu a jste připraveni na hlubokou transformaci (nejen!) svého milostného života - potom jste připraveni na Quodoushku! 

Ohromné množství praktických informací, cvičení a ceremonií, které toto učení nabízí, představuje cestu k vědomému přístupu k sexualitě. Ale nejde „jenom o sex“; jde o daleko hlubší proces harmonie našeho života. Jde o to navodit vzájemnou rovnováhu mezi našimi emocemi, myslí,

fyzickým tělem a spirituální stránkou života. A to samé platí i pro naši sexualitu a intimní vztahy vůbec: zharmonizovat mezi sebou všechny tyto prvky.

Všechna cvičení, která budeme provádět, budou probíhat v posvátném a bezpečném prostoru. Díky tomu se naučíme, jak naše vlastní sexuální síla může prohloubit naši intimitu a spirituální propojení a také přinést daleko víc potěšení, než jsme si kdy dokázali představit.

"...sexuální energie může fungovat jako skutečný katalyzátor pro vývoj duše."

SEXUALITA V RIGIDNÍ SPOLEČNOSTI

Naše civilizace je z velké části stále ještě stavěná na starých křesťanských hodnotách, z nichž některé narušují zdravý duševní vývoj lidských bytostí. Konkrétně jde o vztah k sexuální energii. Naše tělo je energetický přijímač i vysílač spousty frekvencí na různých úrovních a sexuální energie zásadním způsobem ovlivňuje naši vitalitu, zdraví, schopnost žít plnohodnotný život, prožívání emocí, schopnost radovat se ze života a ze svého těla.

Množství sexuální neboli vitální síly, její kvalita a schopnost s ní zacházet, určuje to, jestli se životem budeme prodírat, plazit, ploužit jako stín, anebo si budeme vychutnávat každý okamžik jako neopakovatelný božský požitek, budeme si umět hrát jako malé děti a budeme cítit důvěru v proud života, který v nás pučí a kvete a přenáší nás z místa na místo jako velká a moudrá pečující matka.

Naše civilizace se z nás snaží vyrobit polomrtvé výkonné stroje bez citu a vlastní individuality. Prvním zásahem do naší integrity je oddělení od matky v porodnici, kdy dítě na několik hodin je vystaveno obrovskému stresu, šoku, úzkosti a strachu ze smrti. Tělo matky je pro dítě jediným zdrojem důvěry v život a přežití, proto do jednoho roku by se měl udržovat mezi nimi stálý fyzický kontakt.

Dalším velmi zásadním traumatickým zásahem do života dítěte je náš přístup k pohlavním orgánům. Obecně je to bráno tak, že naše pohlavní orgány jsou něčím, za co je třeba se stydět. Když matka nebo otec umývá své dítě a pociťuje přitom vlastní stud při pohledu na jeho nahé tělo, v dítěti se okamžitě spouští emoční reakce, která přijímá onen pocit viny za svůj vlastní. Dítě, které objevuje svoji sexualitu a experimentuje se svým tělem, již často cítí, že dělá něco zakázaného nebo nepatřičného. Když dospělý přistihne dítě v takové situaci, sám je natolik zaskočený, že jeho reakce na vlastní stud bývá hněv a odmítnutí. Tím se v dítěti postupně hromadí pocity studu za vlastní přirozenost a odděluje tak lásku (rodiče) od své přirozenosti sexuality a těla. V extrémních případech v energetickém systému dojde k tak silnému oddělení, že třetí (mentální) čakra vytvoří blok v komunikaci mezi druhou (sexuální) a čtvrtou (srdeční čakrou).

Tomuto typu zranění se říká rigidní a člověk v dospělosti není schopen prožívat zároveň naplněný sexuální život a láskyplný vztah s jedním člověkem. 
Buď si tedy přitahuje do života partnery jako „kamarády“ bez vášně a libida, nebo pociťuje velkou přitažlivost k lidem, se kterými není možné prožívat lásku a soulad. Rigidní lidé mohou být tak zablokováni, že nejsou schopní prožívat orgasmus, nebo naopak mohou být promiskuitní a frustrovaní z pocitu nelásky a neuspokojení.

Z pocitů viny, hanby a odmítání vlastního těla a pohlavních orgánů vzniká také řada sexuálních úchylek jako součást vytěsněného stínového programu. Zejména u sexuálně zneužívaných dětí dochází k obrovské ztrátě sebedůvěry, pocitům nenávisti k vlastnímu tělu a oddělení lásky od sexuální rozkoše. Pokud zneužitý člověk své zranění neléčí, může se v dospělosti stát také sexuálním násilníkem, obětí znásilnění, nebo se u něj mohou projevovat různé poruchy a dysfunkce nejen sexuálního rázu, mohou to být také neplodnost, deprese, nebo porucha příjmu potravy.

Není proto divu, že v naší rigidní společnosti je nevěra považována za téměř normální projev v dlouhodobém vztahu. Namísto toho, aby se partneři navzájem mezi sebou otevírali a jejich sexuální život byl jejich lékem, osvěžením, a stále novým dobrodružstvím při objevování nových úrovní vědomí, považuje se sexuální život po určité době za nudný a stereotypní.

Naštěstí přibývá párů, kteří nejsou ochotni smířit se s nevěrným partnerem, nebo nudným stereotypem. Účinným nástrojem, jak překonávat staré stereotypy, je naše pozornost a vědomí. V důvěrném vztahu je nutné otevřeně komunikovat, zejména o tématech, která byla v našem prostředí považována za tabu. Při sexuálním spojení dochází k otevření našeho systému a je pravidlem, že právě v okamžiku takové otevřenosti se dostávají na povrch stará emoční zranění a traumata. Proto většina lidí raději zavře oči i své pocity, a provozuje mechanický sex bez citového uspokojení. Ženy hrají své role a muži hrají ty své. Je to nudné, ale bezpečné.

Při léčení sexuálních traumat i rigidních zranění je třeba naučit se propojovat čakru srdce s čakrou sexuální. Milovat se vědomě a otevřeně prožívat a přijímat všechny emoce, které se během vzájemného spojení objevují. Čím větší kontakt s vlastními pocity si dovolíme, tím hlubší vztah navazujeme sami se sebou, i se svým partnerem.

Zranitelnost je klíčem k intimitě. Při pozorném, láskyplném a bdělém milování nemůžeme nikdy prožívat nudu nebo stereotyp. Naopak, dochází k hlubokému léčení našich citových ran. Při delší praxi můžeme prožívat i rozšířené stavy vědomí a pocity splynutí s celým vesmírem. Vědomá sexualita se tak může stát účinným nástrojem osobního i spirituálního rozvoje.

Amara Charles

„Můžeme projít celým životem jenom s jednou, maximálně dvěma maskami, které si nasazujeme. Ale to je stejné, jako kdybychom celý život jedli jedno, maximálně dvě jídla, den co den... Díky Qudoushce se můžeme naučit používat i ostatní tváře, které by se třeba jinak vůbec nedostaly ke slovu,“ říká v rozhovoru pro Magazín MAITREA

V oblasti vědomé intimity je Amara Charles v dnešní době již téměř legendou. Od roku 1980 je žačkou 'Laskavé medicíny slunečního tance' (Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island) pod vedením učitele jménem Thunder Strikes. Je první Bílá Tygřice, která byla iniciovaná do starověkého 'Taoistického sexuálního umění' (Taoist Sexual Arts) na západě. Je také je jedním z mála učitelů oprávněných učit workshopy Quodoushka, které nám ukazují, jak léčit a prožívat posvátnost naší sexuality.

Worskhopy zaměřené právě na vědomou intimitu vede tato proslulá expertka a lektorka po celém světě již od roku 1989. Pomáhá v nich ženám i mužům se znovu spojit se svojí vášní a schopností nabýt svou životní energii, díky čemuž pak mohou prozkoumávat hlubší a vědomější rozměry intimity. Amara umí navést k léčení a obnově důvěrných vztahů, její vášní je provázení lidí směrem k dosažení jejich nejvyššího potenciálu. 

Amara je autorkou knih SEXUÁLNÍ DOHODY (nakl. Maitrea) a QUODOUSHKA – Učení z nagualské tradice (nakl. Maitrea), ve které vůbec poprvé představuje tato kdysi tajná učení nagualské tradice. Knihy jsou k zakoupení v eshopu MAITREA.

Åsa Kullberg

Od vysokoškolského vzdělání v učitelské profesi zavedl Åsu její zájem o duchovní prozkoumávání k její největší vášni - k meditaci a józe. Pod vedením učitele Godfrey Devereux se stala učitelkou dynamické jógy, je také terapeutkou pracující metodou rebirthingu.

V roce 1990 nachází v učení 'Laskavé medicíny slunečního tance' (Sweet Medicine Sundance Path of Turtle Island) cestu svého srdce. Starobylé znalosti o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, přinášejí Åse do života jedinečné kvality. Založila a vede švédskou šamanskou lóži: 'Lóže duhového draka' (Swedish Rainbow Dragon Lodge) a od roku 1992 praktikuje, studuje a vede výcviky v duchovní sexualitě pod vedením svého učitele Thunder Strikes. 
V roce 1998 přivedla do Švédska metodu 'Shamanic Body Dearmoring' (rozpouštění tělového pancíře).

Vášnivě, s velkou dávkou humoru a ostrou přesností reflektuje potenciál medicínských kruhů. Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a duši a nabízejí nám možnost uvidět jak sami sebe, tak i ostatní pravdivě.

"...sexuální energie může fungovat jako skutečný katalyzátor pro vývoj duše. Potenciál sexuální energie a orgasmu jsou nekonečné a my, jakožto lidské bytosti, se musíme přenastavit a otevřít se této energii a bráně duše. Je to otázka vzdělání a informací, jak na to.", říká v rozhovoru pro Magazín MAITREA.

Jak to na Quodoushce vypadá


Zkušenosti účastníků

Jsem certifikovaná sexuální terapeutka a učitelka SkyDancing Tantry. Tento seminář vřele doporučuji každému, kdo chce růst sexuálně i spirituálně, psychicky i emocionálně, ve vztazích i skrze vztahy. Je to neuvěřitelně hluboká, hravá a obohacující zkušenost.
Diana
Moc děkuji za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a cítit, jak se dokážu otevřít sobě i skupině.
Katka
S Quodoushkou se u mě zahájila úplně nová rovina léčení a transformace. Věděl jsem, že se to stane, přesto mě však ohromilo, s jakou intenzitou. S týmem byla legrace, byli s námi naplno a nádherně se jim podařilo vytvořit atmosféru, že jsme milovaní, vítaní a že je pro nás zcela bezpečné přesahovat své limity.
Ray

Termíny seminářů

Modul 1

18 500 Kč

Přihlásit se
obsazeno, ale je možné se registrovat jako náhradník

QUODOUSHKA 1 – Návrat k nevinnosti (CENA 1 OSOBA)

Čt – Po

1. – 5.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-NE: 9-23h, PO: 9-15h

Pokud chcete pocítit nový rozměr krásy, napojit se na svoji životní sílu a jste připraveni na hlubokou transformaci (nejen!) svého milostného života - potom jste připraveni na Quodoushku!!!

Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltéckého učení, se zcela promění váš pohled na sexualitu. Quodoushka vám pomůže přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vašim vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě prožívání, splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

V západních kulturách byla sexualita a spiritualita často chápána jako opozita. Přístup oddělení mysli a ducha od fyzického těla byl velmi akcentován především v náboženských učeních, která se o tělu vyjadřovala jako o něčem podřadném. Proto pobízela své následovníky, aby ovládali své tělesné touhy skrze uctívání boha. Tento odkaz oddělení je často v určité podobě dodnes reflektován v našem vlastním přístupu k sexualitě. Je to část kolektivní šedi v lidské duši, protože sexuální energie je životadárná a neexistuje žádné rozpojení mezi ní a bohem.

Quodoushka tedy usiluje o integraci spirituality a sexuality, neboť vnímá sexualitu jako jednu z nejkrásnějších a nejrychlejších cest osobního růstu. Nástroje a vědomosti předávané v rámci tohoto učení nabízejí nejenom alternativní a osvícený přístup k sexualitě, ale také nádherný způsob, jak přivést větší pochopení, otevřenost a léčení našemu vlastnímu sexuálnímu já, stejně tak jako našim vztahům. Quodoushka ctí posvátnost fyzického těla, ctí sexuální energii pro svoji schopnost stvořit život a v praxi milování spatřuje potenciál k prohloubení pout k našemu partnerovi a zároveň i pohon k vyšším úrovním vědomí.  

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání naplno si užívat svojí intimitu, sex a lásku. Seminář je velmi praktický a přínosný pro běžný život, zároveň je i zábavný a plný humoru. Některá cvičení budete provádět sami, některá budete sdílet s různými partnery v páru, a některá budete dělat společně jako skupina.

Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

S čím vám Q1 pomůže:

* kompletně proměníte paradigma okolo sexu a sexuality
* uzdravíte zranění, přesvědčení a vjemy, které vám mohou bránit v extatickém životě
* naučíte se, jak se posunout od odpojeného sexu (skrze který pouze uvolňujete nashromážděné napětí) k srdečným, hluboce milujícím orgasmickým zážitkům
* naučíte se praktikovat cvičení k dosažení vyšších úrovní orgasmu a objevení léčivé síly sexu
* zjistíte, že vaše sexuální energie je vaší živostí = energie stvoření vyjádřená skrze vás
* naučiíte se, jak provádět silné energetické sexuální léčení skrze čakry a světelné tělo

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Pokud cítíte, že vás toto téma volá, ale máte třeba strach ze skupiny nebo cítíte stud, nebojte se, rozhodně nejste sami! Z našich zkušeností valná většina lidí, kteří přijíždějí na Quodoushku, pociťují díky přístupu Amary, Åsy a celého jejich týmu, tak vzácnou úroveň bezpečí a respektu (která se díky jejich vedení přenáší na celou skupinu účastníků, neboť právě učitelé jsou nositeli celého energetického pole semináře), kterou ve svém životě nikdy předtím nezažili.

Ubytování a strava

Během semináře bude zajištěna plná penze, začínáme večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 850 Kč na osobu.

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

------------

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

33 000 Kč

Přihlásit se
zbývá poslední 1 místo

QUODOUSHKA 1 – Návrat k nevinnosti (CENA 2 OSOBY)

Čt – Po

1. – 5.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-NE: 9-23h, PO: 9-15h

Pokud chcete pocítit nový rozměr krásy, napojit se na svoji životní sílu a jste připraveni na hlubokou transformaci (nejen!) svého milostného života - potom jste připraveni na Quodoushku!!!

Prožitím Quodoushky, která vychází ze starobylých šamanských tradic Majského, Olmeckého a Toltéckého učení, se zcela promění váš pohled na sexualitu. Quodoushka vám pomůže přijímat vaši sexualitu jako zdravou, přirozenou a čistou. Obohatí nejen váš sexuální život, ale dá vašim vztahům, kariéře i rodině obrovskou dávku vitality a radosti.

Tento seminář je pro muže a ženy, kteří prahnou po hloubce a intenzitě prožívání, splynutí se vším kolem nás, setkání s matkou přírodou a po návratu ke svým kořenům.

V západních kulturách byla sexualita a spiritualita často chápána jako opozita. Přístup oddělení mysli a ducha od fyzického těla byl velmi akcentován především v náboženských učeních, která se o tělu vyjadřovala jako o něčem podřadném. Proto pobízela své následovníky, aby ovládali své tělesné touhy skrze uctívání boha. Tento odkaz oddělení je často v určité podobě dodnes reflektován v našem vlastním přístupu k sexualitě. Je to část kolektivní šedi v lidské duši, protože sexuální energie je životadárná a neexistuje žádné rozpojení mezi ní a bohem.

Quodoushka tedy usiluje o integraci spirituality a sexuality, neboť vnímá sexualitu jako jednu z nejkrásnějších a nejrychlejších cest osobního růstu. Nástroje a vědomosti předávané v rámci tohoto učení nabízejí nejenom alternativní a osvícený přístup k sexualitě, ale také nádherný způsob, jak přivést větší pochopení, otevřenost a léčení našemu vlastnímu sexuálnímu já, stejně tak jako našim vztahům. Quodoushka ctí posvátnost fyzického těla, ctí sexuální energii pro svoji schopnost stvořit život a v praxi milování spatřuje potenciál k prohloubení pout k našemu partnerovi a zároveň i pohon k vyšším úrovním vědomí. 

První díl Quodoushky, který je součástí čtyřdílného cyklu (Q1-Q4), se soustředí na individuální sexuální já: znovupřijetí osobní energie a ocenění specifik vlastní sexuality, pochopení, co vám brání naplno si užívat svojí intimitu, sex a lásku. Seminář je velmi praktický a přínosný pro běžný život, zároveň je i zábavný a plný humoru. Některá cvičení budete provádět sami, některá budete sdílet s různými partnery v páru, a některá budete dělat společně jako skupina.

Semináře se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

S čím vám Q1 pomůže:
* kompletně proměníte paradigma okolo sexu a sexuality
* uzdravíte zranění, přesvědčení a vjemy, které vám mohou bránit v extatickém životě
* naučíte se, jak se posunout od odpojeného sexu (skrze který pouze uvolňujete nashromážděné napětí) k srdečným, hluboce milujícím orgasmickým zážitkům
* naučíte se praktikovat cvičení k dosažení vyšších úrovní orgasmu a objevení léčivé síly sexu
* zjistíte, že vaše sexuální energie je vaší živostí = energie stvoření vyjádřená skrze vás
* naučiíte se, jak provádět silné energetické sexuální léčení skrze čakry a světelné tělo

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Pokud cítíte, že vás toto téma volá, ale máte třeba strach ze skupiny nebo cítíte stud, nebojte se, rozhodně nejste sami! Z našich zkušeností valná většina lidí, kteří přijíždějí na Quodoushku, pociťují díky přístupu Amary, Åsy a celého jejich týmu, tak vzácnou úroveň bezpečí a respektu (která se díky jejich vedení přenáší na celou skupinu účastníků, neboť právě učitelé jsou nositeli celého energetického pole semináře), kterou ve svém životě nikdy předtím nezažili.

Ubytování a strava

Během semináře bude zajištěna plná penze, začínáme večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 850 Kč na osobu.

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

Při vyplňování přihlášky prosím vyplňte i jméno vašeho partnera/vaší partnerky/vaší spřízněné duše zaškrtnutím možnosti "Chci přihlásit dalšího účastníka". Děkujeme.

------------

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Modul 2

18 500 Kč

Přihlásit se
zbývají poslední 3 místa

QUODOUSHKA 2 – Posílení a uzdravení ženského a mužského principu (CENA 1 OSOBA)

Čt – Ne

8. – 11.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-SO: 9-23h, NE: 9-15h

Druhý díl Quodoushky, který vychází z práce na Q1, vám ukáže, jak používat nově nalezené spojení s vaší životní silou/sexuální energií tak, aby se léčila propast mezi muži a ženami a tvořily se silné a zdravé vztahy. Umožní vám překonat předsudky a obranné mechanismy, které jste si vůči opačnému pohlaví vybudovali a pomůže vám pochopit, jak jste se spolu s vytvořením těchto mechanismů zároveň obrali o mnoho potěšení a radosti.  

Quodoushka 2 vás vezme hluboko do zkušenosti:
* uvědomění co vám brání v plném vyjádření vaší lásky,
* odbourání strachů a bloků intimity, 
* a léčení dlouhodobě zadržovaného rozhořčení vůči druhému pohlaví.
Prostřednictvím tohoto procesu najdete svobodu a otevřenost umožňující prožívání hluboce naplňující sexuální intimity ve vašich vztazích.

V průběhu workshopu budeme zkoumat, jak naše podmínění a náš původ - jako jednotlivců, mužů a žen, a jako členů západní společnosti - formuje úhel pohledu, skrze který vnímáme svět a sebe navzájem, zejména pak příslušníky opačného pohlaví. Uvědoměním si těchto vlivů porozumíte, jak se vědomě posunout od zděděných, automatických a nefunkčních vzorců, na základě kterých tvoříte svoje vztahy, ke zdravým a láskyplným vztahům plných vzájemné úcty, po kterých skutečně toužíte.

Abychom si navzájem mohli lépe porozumět, budeme se učit o rozdílech mezi touhami a zkušenostmi mužů a žen, různých druzích "lásky" a způsobech, díky kterým můžeme transformovat závislostní vztah na vztah posilující. Budeme procházet sérií mocných cvičení a ceremonií, jejichž cílem je zbavit se hluboce zadržovaného vzteku vůči opačnému pohlaví a otevřít brány ve vašem těle, mysli a srdci k vyjádření sexuální vášně a lásky, kterou si zasloužíte.

Seminář je velmi praktický a přínosný pro běžný život, zároveň je i zábavný a plný humoru. Některá cvičení budete provádět sami, některá budete sdílet s různými partnery v páru, a některá budete dělat společně jako skupina.

Stejně jako u Q1, i Q2 se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár či jako dvojice spřízněných duší.

Pro účast na tomto workshopu je nutným předpokladem absolvování Quodoushky 1.
 

S čím vám Q2 pomůže:

* kompletně proměníte paradigma okolo sexuálních vztahů
* přijmete svoji sexuální energii, čímž léčíte propast mezi muži a ženami
* ujasníte si, co ve svém intimním životě chcete a co nechcete
* naučíte se sdělovat svou pravdu a tvořit funkční sexuální dohody
* odevzdáte hluboce zadržovaný vztek, který vám brání v plném prožívání sexuální rozkoše
* naučíte se praktikovat cvičení k dosažení vyšších úrovní orgasmu a extáze
* objevíte praktické způsoby, jak aktivovat a používat sexuální energii s moudrostí
* naučíte se šamanské milenecké techniky, které můžete sdílet se svým partnerem - ať už jste ve vztahu nebo ho hledáte
* přijmete sami sebe takové, jací jste 

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Ubytování a strava

Během semináře bude zajištěna plná penze, začínáme večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 150 Kč na osobu.

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

------------

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

33 000 Kč

Přihlásit se
zbývá posledních 5 míst

QUODOUSHKA 2 – Posílení a uzdravení ženského a mužského principu (CENA 2 OSOBY)

Čt – Ne

8. – 11.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-SO: 9-23h, NE: 9-15h

Druhý díl Quodoushky, který vychází z práce na Q1, vám ukáže, jak používat nově nalezené spojení s vaší životní silou/sexuální energií tak, aby se léčila propast mezi muži a ženami a tvořily se silné a zdravé vztahy. Umožní vám překonat předsudky a obranné mechanismy, které jste si vůči opačnému pohlaví vybudovali a pomůže vám pochopit, jak jste se spolu s vytvořením těchto mechanismů zároveň obrali o mnoho potěšení a radosti.  

Quodoushka 2 vás vezme hluboko do zkušenosti:
* uvědomění co vám brání v plném vyjádření vaší lásky,
* odbourání strachů a bloků intimity, 
* a léčení dlouhodobě zadržovaného rozhořčení vůči druhému pohlaví.
Prostřednictvím tohoto procesu najdete svobodu a otevřenost umožňující prožívání hluboce naplňující sexuální intimity ve vašich vztazích.

V průběhu workshopu budeme zkoumat, jak naše podmínění a náš původ - jako jednotlivců, mužů a žen, a jako členů západní společnosti - formuje úhel pohledu, skrze který vnímáme svět a sebe navzájem, zejména pak příslušníky opačného pohlaví. Uvědoměním si těchto vlivů porozumíte, jak se vědomě posunout od zděděných, automatických a nefunkčních vzorců, na základě kterých tvoříte svoje vztahy, ke zdravým a láskyplným vztahům plných vzájemné úcty, po kterých skutečně toužíte.

Abychom si navzájem mohli lépe porozumět, budeme se učit o rozdílech mezi touhami a zkušenostmi mužů a žen, různých druzích "lásky" a způsobech, díky kterým můžeme transformovat závislostní vztah na vztah posilující. Budeme procházet sérií mocných cvičení a ceremonií, jejichž cílem je zbavit se hluboce zadržovaného vzteku vůči opačnému pohlaví a otevřít brány ve vašem těle, mysli a srdci k vyjádření sexuální vášně a lásky, kterou si zasloužíte.

Seminář je velmi praktický a přínosný pro běžný život, zároveň je i zábavný a plný humoru. Některá cvičení budete provádět sami, některá budete sdílet s různými partnery v páru, a některá budete dělat společně jako skupina.

Stejně jako u Q1, i Q2 se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár či jako dvojice spřízněných duší.

Pro účast na tomto workshopu je nutným předpokladem absolvování Quodoushky 1.
 

S čím vám Q2 pomůže:

* kompletně proměníte paradigma okolo sexuálních vztahů
* přijmete svoji sexuální energii, čímž léčíte propast mezi muži a ženami
* ujasníte si, co ve svém intimním životě chcete a co nechcete
* naučíte se sdělovat svou pravdu a tvořit funkční sexuální dohody
* odevzdáte hluboce zadržovaný vztek, který vám brání v plném prožívání sexuální rozkoše
* naučíte se praktikovat cvičení k dosažení vyšších úrovní orgasmu a extáze
* objevíte praktické způsoby, jak aktivovat a používat sexuální energii s moudrostí
* naučíte se šamanské milenecké techniky, které můžete sdílet se svým partnerem - ať už jste ve vztahu nebo ho hledáte
* přijmete sami sebe takové, jací jste 

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Ubytování a strava

Během semináře bude zajištěna plná penze, začínáme večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 150 Kč na osobu.

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

Při vyplňování přihlášky prosím vyplňte i jméno vašeho partnera/vaší partnerky/vaší spřízněné duše zaškrtnutím možnosti "Chci přihlásit dalšího účastníka". Děkujeme.

------------

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Balíček

33 000 Kč

Přihlásit se
obsazeno, ale je možné se registrovat jako náhradník

Q1 + Q2 – oba moduly (CENA 1 OSOBA)

Čt – Ne

1. – 11.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-NE: 9-23h, PO: 9-15h // ČT: 15-24h, PÁ-SO: 9-23h, NE: 9-15h

~ Prohloubením našeho chápání smyslnosti a potěšení,
a rozvíjením zdravého a radostného vyjádření sexuality,
zvyšujeme naše duchovní sexuální spojení a energii životní síly.
Učíme se tedy používat přirozenou sílu vášně a touhy tvořit naše životy. ~

Učení Quodoushka je vzděláním v duchovní sexualitě, které rozšiřuje vaše vědomí a pomáhá vám lépe vyjádřit své přirozené, duchovní, sexuální, zdravé a živé já. Absolvování prvních dvou dílů vás vezme hluboko do prožitku krásy, návratu ke svým kořenům, napojení na svoji životní sílu, posílení a uzdravení ženského a mužského principu.

Celkem 9 intenzivních dní plných láskyplného učení o té nejvýživnější energii, kterou jako lidské bytosti vlastníme, vám může pomoci hluboce transformovat váš život a přinést do něj daleko víc potěšení a radosti, než jste si kdy dokázali představit. Dopřejte sami sobě tento úžasný dar plný lásky, pozornosti a prostoru, ve kterém je vám umožněno doslova vykvést. 

Workshopy Quodoushka jsou jedinečnou příležitostí k: 

* osvojení znalostí a nástrojů duchovní sexuality
* objevování, zkoumání a posilování vaší kapacity vedoucí k vyváženému a smyslnému žití
* překonání starých přesvědčení a objevování nových potenciálů
* proniknutí do větší intimity, kreativity, spontaneity a radosti vůči sobě i ostatním

Workshopy Quodoushka vytvářejí útočiště pro zkoumání a učení prostřednictvím zábavy, hry a tance, smíchu a výzvy, pocitů a předávaného učení. Pokud jste připraveni se učit, zkoumat a objevovat, Q vás přiblíží k pochopení fenomenálního potenciálu lidství.

V současné době existují čtyři úrovně Quodoushky, z nichž každá vychází ze zkušeností a znalostí předchozí úrovně. V tomto balíčku vám nabízíme jedinečnou příležitost absolvování prvních dvou úrovní (o detailech každé z nich si můžete přečíst v popiscích jednotlivých úrovní), která tu ještě nebyla a pravděpodobně také dlouho nebude...

Seminářů se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Pokud cítíte, že vás toto téma volá, ale máte třeba strach ze skupiny nebo cítíte stud, nebojte se, rozhodně nejste sami! Z našich zkušeností valná většina lidí, kteří přijíždějí na Quodoushku, pociťují díky přístupu Amary, Åsy a celého jejich týmu, tak vzácnou úroveň bezpečí a respektu (která se díky jejich vedení přenáší na celou skupinu účastníků, neboť právě učitelé jsou nositeli celého energetického pole semináře), kterou ve svém životě nikdy předtím nezažili.

Ubytování a strava

Během seminářů bude zajištěna plná penze, začínáme vždy večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 850 Kč (Q1) + 2 150 Kč (Q2) = 5 000 Kč na osobu (Q1+Q2).

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

------------

Oba semináře budou tlumočeny z angličtiny do češtiny.

62 000 Kč

Přihlásit se
zbývají poslední 3 místa

Q1 + Q2 – oba moduly (CENA 2 OSOBY)

Čt – Ne

1. – 11.4.2021

ČT: 15-24h, PÁ-NE: 9-23h, PO: 9-15h // ČT: 15-24h, PÁ-SO: 9-23h, NE: 9-15h

~ Prohloubením našeho chápání smyslnosti a potěšení,
a rozvíjením zdravého a radostného vyjádření sexuality,
zvyšujeme naše duchovní sexuální spojení a energii životní síly.
Učíme se tedy používat přirozenou sílu vášně a touhy tvořit naše životy. ~

Učení Quodoushka je vzděláním v duchovní sexualitě, které rozšiřuje vaše vědomí a pomáhá vám lépe vyjádřit své přirozené, duchovní, sexuální, zdravé a živé já. Absolvování prvních dvou dílů vás vezme hluboko do prožitku krásy, návratu ke svým kořenům, napojení na svoji životní sílu, posílení a uzdravení ženského a mužského principu.

Celkem 9 intenzivních dní plných láskyplného učení o té nejvýživnější energii, kterou jako lidské bytosti vlastníme, vám může pomoci hluboce transformovat váš život a přinést do něj daleko víc potěšení a radosti, než jste si kdy dokázali představit. Dopřejte sami sobě tento úžasný dar plný lásky, pozornosti a prostoru, ve kterém je vám umožněno doslova vykvést. 

Workshopy Quodoushka jsou jedinečnou příležitostí k: 

* osvojení znalostí a nástrojů duchovní sexuality
* objevování, zkoumání a posilování vaší kapacity vedoucí k vyváženému a smyslnému žití
* překonání starých přesvědčení a objevování nových potenciálů
* proniknutí do větší intimity, kreativity, spontaneity a radosti vůči sobě i ostatním

Workshopy Quodoushka vytvářejí útočiště pro zkoumání a učení prostřednictvím zábavy, hry a tance, smíchu a výzvy, pocitů a předávaného učení. Pokud jste připraveni se učit, zkoumat a objevovat, Q vás přiblíží k pochopení fenomenálního potenciálu lidství.

V současné době existují čtyři úrovně Quodoushky, z nichž každá vychází ze zkušeností a znalostí předchozí úrovně. V tomto balíčku vám nabízíme jedinečnou příležitost absolvování prvních dvou úrovní (o detailech každé z nich si můžete přečíst v popiscích jednotlivých úrovní), která tu ještě nebyla a pravděpodobně také dlouho nebude...

Seminářů se můžete účastnit jako jednotlivci, nebo společně jako pár nebo jako dvojice spřízněných duší.

Lektoři

Seminářem Quodoushka vás provedou Amara Charles, Åsa Kullberg a jejich Q tým. Všichni učitelé Q jsou vysoce školeni a vyučeni Cestou Laskavé Medicíny Slunečního Tance Želvího Ostrova (Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path). Tato vybraná skupina učitelů je autorizovaná k prezentování učení Quodoushka na celém světě a umí vytvořit natolik bezpečný a posvátný prostor, abyste pro své prozkoumávání cítili dostatek podpory a opory.

Pokud cítíte, že vás toto téma volá, ale máte třeba strach ze skupiny nebo cítíte stud, nebojte se, rozhodně nejste sami! Z našich zkušeností valná většina lidí, kteří přijíždějí na Quodoushku, pociťují díky přístupu Amary, Åsy a celého jejich týmu, tak vzácnou úroveň bezpečí a respektu (která se díky jejich vedení přenáší na celou skupinu účastníků, neboť právě učitelé jsou nositeli celého energetického pole semináře), kterou ve svém životě nikdy předtím nezažili.

Ubytování a strava

Během seminářů bude zajištěna plná penze, začínáme vždy večeří a končíme obědem. Můžete se těšit na vynikající vegetariánskou stravu z místních surovin. Ubytování a strava se hradí zvlášť (ubytovateli až na místě) a vychází na 700 Kč/osoba/den + jednorázový poplatek 50 Kč za povlečení. Celkem tedy 2 850 Kč (Q1) + 2 150 Kč (Q2) = 5 000 Kč na osobu (Q1+Q2).

Pro více informací si prosím přečtěte "Často kladené otázky", které najdete na tomto webu úplně dole.

Při vyplňování přihlášky prosím vyplňte i jméno vašeho partnera/vaší partnerky/vaší spřízněné duše zaškrtnutím možnosti "Chci přihlásit dalšího účastníka". Děkujeme.

------------

Oba semináře budou tlumočeny z angličtiny do češtiny.

Storno podmínky

Vaše místo bude potvrzeno po uhrazení zálohy 50% z aktuální ceny. Tato záloha je nevratná.

Doplatek je třeba zaslat nejpozději do 31.12.2020.

Odhlásí-li se účastník na základě vlastního rozhodnutí nebo i z nečekaných důvodů (např. nemoc nebo rodinné záležitosti): 
* v době 60 dnů a více před začátkem Akce (tj. do 31.1.2021) => vrací se 50% z ceny (= tj. doplatek)
* v době KRATŠÍ než 60 dnů před začátkem Akce (tj. 1.2.2021 a později) => zaplacené kurzovné je v plné výši nevratné a nepřevoditelné. 
Po předchozím oznámení však může na místo účastníka nastoupit jeho náhradník (náhradníka zajišťuje sám účastník).

Místo konání

Semináře Quodoushky jsou rezidenční, konají se ve Východních Čechách na útulné roubené chalupě, obklopené krásnou přírodou.
Podrobné informace budou zaslány až po závazném přihlášení
kvůli ochraně soukromí.

KONTAKT Maitrea Team
725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky 

Mohu přijet na Quodoushku bez partnera?

Ano! Quodoushku 1 a 2 můžete absolvovat jako jednotlivec anebo s partnerem. Quodoushku 3 a 4 je možné absolvovat pouze s partnerem.

Co když chci přijet se svým partnerem?

Samozřejmě můžete přijet s partnerem. A pokud se rozhodnete, můžete dělat všechna cvičení společně a sdílet tak mimořádně nádherný a hluboký léčebný prostor pro váš vztah. Získaná zkušenost z Quodoushky je opravdu úžasný a intimní způsob jak oslavit vaše spojení. Naučíte se jak tvořit jasné sexuální dohody týkající se témat, která většina z nás mylně bere jako samozřejmost.

Pokud si myslíte, že již víte, co má váš partner rád a co chce, je více než pravděpodobné, že tomu tak ve skutečnosti není :-) Často se udržujeme v zajetí návyků a vzorců, díky kterým ve svém intimním životě opakujeme to samé stále dokola. Jak Q1, tak Q2 poskytují ohromné množství podnětů a praktických vhledů, které pomohou tyto návyky proměnit.

I když nemůžeme zaručit, že Quodoushka vyřeší každý problém ve vašem vztahu, určitě můžeme říci, že obdržíte nástroje pro vytvoření trvalé a naplňující sexuální intimity.

Je lepší se zúčastnit s partnerem?

Na tuto otázku se ptá mnoho lidí, protože si myslí, že dokud nejsou v partnerství, nemohou svoji sexualitu prozkoumávat. Opak je pravdou - prosím nečekejte, až se objeví partner, abyste se mohli vydat na Quodoushku!

Domněnka, že sexuální vnímání sebe sama přichází zvenčí, je častou chybou objevující se v partnerstvích. Pravdou je, že naše životní energie je jenom naše a dokud se necítíme dobře, celiství a zdraví ve své vlastní kůži, dokud se nenaučíme přijímat sami sebe - vždy budeme mít problém s přijímáním potěšení, kteřé přichází od toho druhého. Je toho tolik co objevovat na své vlastní sexualitě!

Pokud se zúčastníte jako jednotlivec (přestože třeba i partnera máte), díky semináři rozmotáte mnohá přesvědčení o sexu a ujasníte si svoje vlastní pocity. Až se vrátíte ke svému každodennímu životu, lidé se vás budou ptát co se stalo, neboť z vás bude vycházet velice přitažlivá záře (díky zpětným vazbám víme, že se to děje téměř pokaždé). Nejenom, že budete požehnáni dočasným zářením, ale především si osvojíte takové schopnosti intimní komunikace, jež budou posilovat vaše vztahy po zbytek vašeho života. A to je hlavním důvodem proč neotálet s absolvováním Quodoushky. Pokud se nyní zúčastníte jako jednotlivec, vnitřně se v sobě posunete do místa, ze kterého daleko snadněji přitáhnete nový vztah anebo ten současný oživíte.

Co když můj partner nechce jet?

Často se stává, že jeden partner chce jet a druhý není připraven. Pokud by tomu tak bylo - jeden z vás by měl jet a předem učinit s tím druhým jasné dohody. Až se pak vrátíte domů, podělíte se se svým milovaným o to, co jste se naučili. 

Často se pak děje, že když druhý partner vidí na prvním partnerovi pozitivní změny, sám projeví zájem se Q zúčastnit! Pak může i druhý partner jet na Q jako jednotlivec, anebo můžete zažít seminář společně jako pár.

Mohu se zúčastnit, pokud nejsem heterosexuál?

Ano! Quodoushka je otevřena všem sexuálním orientacím. Ctíme a zároveň učíme, že všichni máme na výběr a je jen na nás jaký typ vztahu, díky kterému se učíme a rosteme, je pro nás ten nejlepší. Prostor Quodoushky je jeden z nejvíce přijímajících a milujících prostorů, které k oslavě, vyjádření a sdílení toho, kým skutečně jste, můžete najít.

Je na Quodoushce nahota?

Toto je další velká otázka. Předně, na žádném workshopu Quodoushky není nikdy nic, co byste museli. Vše je vždy dobrovolné. V naší sexualitě je tolik věcí, které děláme jenom proto, že nám to druzí řekli, nebo to po nás chtěli... Někdy jsme si třeba nebyli jistí tím, co jsme chtěli; nebo jsme nevěděli, jak říci ne a možná toho litujeme. Situací tohoto typu se v našem intimním životě odehrává skutečně mnoho.

A proto jedním z hlavních bodů Q1 je dostat se ke svému vlastnímu "ANO! Tohle chci." a "NE. Tohle nechci.". Učíme se cítit svoje vlastní pocity, hranice a jasně vyjadřovat, co ve svém intimním životě chceme. Q1 přináší perfektní příležitost k trénování tohoto vyjadřování nahlas.

Na semináři Quodoushka tedy nikdy nebudete muset dělat nic, co sami nebudete chtít. Po celou dobu budete mít vždycky možnost volby. Takže co se týče nahoty - při všech cvičeních můžete zůstat oblečení, nebo si můžete vybrat, že je chcete dělat bez oblečení. Je to zcela na vás. Z našich zkušeností vyplývá, že valná většina lidí, kteří přijíždějí na Quodoushku, pociťují takovou úroveň bezpečí a respektu směrem od skupiny, kterou ve svém životě nikdy předtím nezažili. Takže pokud vás toto téma znervózňuje, nebojte, spousta dalších lidí to má stejně jako vy. Nejdůležitější je mít na paměti, že Quodoushka je bezpečné místo k tvorbě a praktikování svých vlastních sexuálních dohod.

Jak probíhají cvičení?

Každé cvičení je vždy nejprve demonstrováno učiteli, pak praktikujete vy a poté se scházíme v kruhu, abychom probrali co jsme se naučili. Některá cvičení jsou samostatná, některá jsou v páru a některá děláme společně jako skupina.

Je Quodoushka z kategorie kurzů "jak na to"?

Ne. Přestože se naučíte techniky, které zvýší vaše sexuální potěšení, Quodoushka není z kategorie "jak na sex". Na Quodoushce pracujeme především s vnitřním já: budete rozšiřovat svůj vlastní přirozený potenciál prožívání vášně a radosti.

Jsem ve vztahu, který je dobrý - důvěřujeme si a máme dobrý sexuální život. Bude pro mě/nás účast na Quodoushce přínosem?

Rozhodně! Nemusíte mít nutně problémy, aby pro vás byla účast na Quodoushce přínosná. Vše, co je potřeba, je touha učit se a růst způsobem, který prohlubuje vaši sebeúctu a otevírá vás do hlubší lásky sami k sobě a k ostatním.