Nechte lásku volně proudit

Toužíte cítít lásku proudící vaším srdcem? Rádi byste ji sdíleli s partnerem či partnerkou?
Stres každodenního života ale zasahuje do vašeho záměru a vy nevíte jak ho překonat...
Máte pocit, že je s vámi něco špatně a cítíte se osamělí?

Zkoušky, kterými v současné době procházejí všechny partnerské vztahy, jsou velmi náročné. K tomu, aby byly naše vztahy šťastné a plné blízkosti a intimity, je nyní zapotřebí většího množství péče a pozornosti. Co když existují konkrétní nástroje, které vám v tom mohou pomoci? Nástroje, které nezůstanou pouze v rovině teorie, ale stanou se každodenní účinnou praxí?

Nechte se vést zkušenými lektorkami, které si podobná témata ve svých vlastních živnotních příbězích samy zpracovaly a mnohokrát je pomáhaly zpracovat i svým klientům.  Oddejte se spolutvoření prostoru, ve kterém může naplno a volně proudit láska.

Umění vnitřní alchymie

Naučte se vnitřní alchymii transformace, uzdravení a osvobození popřených, skrytých, zapomenutých a odmítnutých aspektů sebe sama. Opusťte vše, co vás svazuje. Nechte minulost stát se shovívavým učitelem a uvolněte se do přítomného okamžiku. Vraťte se domů do své duše. Staňte se spolutvůrcem svých zkušeností. Pojďme společně snít posvátný lidský sen!

V bezpečném prostoru vás provedeme praxemi, cvičeními a cestami, které vám pomohou pocítit sílu přítomnosti a otevřít duchovní oči. Poznáte, co je ve vašich vztazích možné. Pomocí hlubokých otázek budeme zkoumat, co pro nás znamená (sebe)láska. Praxe ve dvou nám pak pomůže posílit upřímnost v komunikaci. Tak vystavíme základ pro otevření se vášni, kterou chceme sdílet s druhým.

Společně prozkoumáme:

* Co nám brání milovat to, co děláme?
Proč se bojíme plně vyjádřit svou vášeň? Kdo nebo co nám v tom brání?
* Co můžeme udělat, abychom udrželi plamen svého srdce naživu?
* Jak můžeme udržet vibraci lásky?
* Jak můžeme rozpustit obranné štíty a znovu získat odvahu a ochotu milovat?
* Co můžeme udělat pro uzdravení míst, která byla pohmožděná nebo zraněná?

Na co se můžete těšit:

* Uvolnění srdečního pancíře a probuzení bojovníka světla uvnitř vás.
* Tradiční tantrické a šamanské dechové praktiky.
* Interaktivní cvičení k aktivaci vaší erotické přítomnosti.
* Rozpomenutí se na duchovní vedení, které zažehuje vášeň v srdci.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Semináře se můžete zúčastnit buď jako jednotlivec, nebo jako pár. V případě páru dostanete nejen úžasnou cenu 
1+1 zdarma (připojujete se spolu z jednoho počítače), ale i příležitost získat novou společnou zkušenost.

Amara Charles

Amara se posledních 30 let věnuje osobnímu a partnerskému koučingu v oblasti lásky, vztahů, vášně a sexuality. Autorka knih Sexuální dohody a Sexuální praktiky Quodoushka (které se staly bestsellery) vás bude provázet s hlubokou citlivostí a jasností.

Její semináře a workshopy se vyznačují dynamičností a humorem, který podtrhuje Amařiny hluboké vhledy do příběhů, jež se při práci s ní vynořují. Amara dokáže inspirovat k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě. Velice jemně vás provede na cestě léčení partnerských vztahů.

Åsa Kullberg

Åsa se věnuje studiu a výuce starobylých znalostí o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, již více než 35 let. Tato cesta jí přináší do života jedinečné kvality, které s velkým nadšením a láskou šíří dál.

Na západním pobřeží Švédska vede krásné retreatové centrum, kde nabízí kurzy a výcviky šamanismu, tantra jógy a dearmoringu (rozpouštění tělového pancíře).

Vášeň, humor a schopnost přesné reflexe jsou jí vlastní. Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a duši a nabízejí nám možnost uvidět jak sami sebe, tak i ostatní pravdivě.

Výjimečnost našeho přístupu

Kombinace více než 60 let zkušeností s vedením hluboce intimních seminářů nám umožňuje dosahovat výsledků, po kterých toužíte: otevřené srdce, pocit živosti a štěstí, prožívání radosti z intimity s někým, koho milujete.

Věříme, že nepotřebujete více informací, potřebujete transformaci. Poskytujeme proto přesné množství informací a postupů, které potřebujete, abyste skutečně měli transformativní zkušenost, která navždy změní vaše vztahy v tom  nejlepším slova smyslu.
Náš efektivní proces odpuštění a empatie vám pomůže opustit strategie vyhýbání se bolesti. Ty vás sice udržují v uzavřenosti, přesto často bývá velmi těžké je změnit, protože vám v minulosti hodně pomohly.
Zakládáme si na vytvoření bezpečného a zábavného místa k prozkoumávání témat vaším vlastním tempem. Bloky, které vás udržují ve strachu, se pak díky tomu vypínají a postupně rozpadají.

Pokud chcete znovu získat sebevědomí (sebe)lásky, něžně obnovit vášeň a znov a se cítit smyslně a naživu, pak je tento seminář pro vás. Pokud máte upřímnou touhu oživit vášeň, kterou jste kdysi cítili, jste tu správně.

Nemůžeme jen mávnout kouzelnou hůlkou a udělat to za vás. To, co ve vašich vztazích vytváří trvalou změnu, je vaše odhodlání.
Pokud se chcete skrýt někde na pozadí svého života a nejste ochotni udělat nic pro to, abyste v něm vytvořili prostor pro intimitu, pak náš program pro vás není to pravé. Tento seminář je pro každého, kdo se chce cítit otevřenější, živější a vášnivější, a je ochotný pro to něco udělat.

Tajnou zbraní našeho přístupu je přímá zkušenost a speciálním kořením je láska.

"Každý, kdo touží mít po svém boku trpělivého, milujícího a přijímajícího milence, by měl takovým milencem být především sám sobě. To je věc naší zralosti. Chceme-li někoho takového po svém boku, je třeba, abychom takoví byli i my sami. Je třeba, abychom o sebe pečovali, energeticky se vyživili. Způsoby jsou různé. Někomu pomáhá třeba meditační praxe, jinému procházka v přírodě. Stejně tak je důležité investovat do sebe pozornost, zájem. Je třeba poznávat se a učit se z toho, co se reálně děje, když se sami sebe s respektem a přijetím dotýkáme. Je to vnitřní alchymie, opravdové kouzlo."

Začtěte se do našeho nového rozhovoru s Åsou.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Účastí na semináři rozvíjíte především tyto životní dary:

Láska a vztahy

Oživení vášně

Projděte si krátký dotazník:

 • Jsou noci, kdy každý spíte v jiné místnosti? Nebo dokonce ve stejné posteli, 40 cm od sebe, ale máte pocit, že jste na míle daleko?
 • Díváte se do zrcadla a kritizujete své tělo?
 • Vyhýbáte se intimitě a nevíte proč?
 • Zastavíte se těsně před úplným uvolněním, odevzdáním a nedovolíte si plně cítit rozkoš?
 • S partnerem/partnerkou se hádáte, stěžujete si pořád na stejné věci, ale nikdy se nic nezmění?
 • Jste frustrovaní, mumláte si pod fousy, jste podrážděni a naštvaní na věci, které váš partner/ka nebo milenec/milenka dělá?
 • Vypnete  se, když se k vám ten druhý přibližuje?
 • Den co den se udržujete zahlcení prací, večer padnete do postele vyčerpaní a myšlenka na propojení s tím druhým ve vás vyvolává tlak?
 • Vidíte ostatní a tajně jim závidíte? Přemýšlíte, co oni mají a vy ne?
 • Bojíte se, že to, co jste k sobě kdysi cítili, už vyprchalo a vy nevíte, jak to získat zpět?

Pokud jste odpověděli alespoň 3 krát ANO, jste tu správně.

Napsali jste:

Byla to úžasná, léčivá, šťavnatá, zábavná a posvátná cesta. Dostalo se mi tolika nových otisků, za které jsem velmi vděčná. Děkuji, že svoji moudrost předáváš tak krásným způsobem.
Kiki
Naučila jsem se opravdu hodně, spoustu praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Moc děkuji za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a nahlédnout do svého nitra, uvidět svou krásu a jemnost a zároveň toto vše sdílet s mým partnerem.
Kristýna
Styděl jsem se přijít se svou partnerkou, ale nakonec jsme si to užili. Byla to legrace a naučili jsme se o sobě více než jsme čekali. Děkujeme.
Skip

Co získáte účastí na online večeru?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je Vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
 • Zjistíte, jak pečovat o své vztahy tak, aby se dostaly z krize a znovu se v nich rozproudila láska a živost.
   
 • Po skončení online semináře dostanete nahrávku do 5 pracovních dnů, kterou budete mít další dva týdny volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku i informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne, automaticky záznam. Ten budete mít v případě večerního online semináře k dispozici 7 dní, na zhlédnutí celodenního webináře pak budete mít celých 21 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.