Nechte lásku volně proudit

Chybí vám ve vztazích hluboké propojení na všech úrovních, harmonie a intimita? Máte pocit, že i přesto, že svého partnera milujete, jsou oblasti, kde to neproudí? Cítíte, že jste zatvrdlí nebo že se vám váš partner neotevírá?

Amara Charles za svou více než třicetiletou praxi nasbírala mnoho zkušeností a koučovala tisíce párů. Skrze tuto praxi došla k poznání, že šťastné páry udržují své vztahy v plynutí, partneři si vzájemně věnují emoční podporu a do jejich životů patří vášeň. To vše díky porozumění pěti základním tématům.

Získejte potřebné nástroje k tomu, aby vaše vztahy byly plné radosti, naplněných potřeb, společné blízkosti a intimity. Oddejte se spolutvoření prostoru, kde může naplno a volně proudit láska.

Pět velkých témat

Co způsobuje, že nedokážeme plně přijmout láskyplný dotek?
Proč si nedovolíme otevřeně mluvit o svých potřebách ve vztahu a zároveň naslouchat potřebám druhého?
Jak probudit uvolněnost a živost v každodenních situacích – a to nejen v partnerských vztazích?
Jak plně cítit lásku a podporu, po které často tak silně toužíme?
Kde se bere ta mlha nejasnosti v našich představách o tom, co opravdu potřebujeme?

Když se v našich vztazích objeví tato témata, často se postupem času uzavíráme a izolujeme. Důvodem je strach z vlastní zranitelnosti. Zároveň se ale snažíme za každou cenu vztah „udržet“, protože máme mnoho společných vzpomínek a důvodů, proč být spolu. Jenže takový rozpor vede ke ztrátě autenticity, k úzkostem a k depresím.

Zkoušky, kterými v současné době procházejí všechny partnerské vztahy, jsou náročné. K tomu, aby byly šťastné, je proto zapotřebí většího množství péče a pozornosti.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Amara Charles

Amara Charles se posledních 30 let věnuje osobnímu a partnerskému koučingu v oblasti lásky, vztahů, vášně a sexuality. Autorka knih Sexuální dohody a Sexuální praktiky Quodoushka (které se staly bestsellery v této oblasti) vás bude provázet s hlubokou citlivostí a jasností.

Její semináře a workshopy se vyznačují dynamičností a humorem, který podtrhuje Amařiny hluboké vhledy do příběhů, jež se při práci s ní vynořují. Amara dokáže inspirovat k projevování větší vášně, hravosti a potěšení v intimním životě. Velice jemně vás provede na cestě léčení partnerských vztahů.

Napsali jste:

Hluboký zážitek v lásce, bezpečí, s laskavostí a humorem. Bolest a strach se transformuje ve svobodu a radost. Velké uvolnění! Ze srdce děkuji.
Petra
Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Amaro, děkuji ti moc za bezpečný prostor, který mi dovolil doslova vykvést a nahlédnout do svého nitra, uvidět svou krásu a jemnost a zároveň toto vše sdílet s mým partnerem.
Kristýna
Styděl jsem se přijít se svou partnerkou, ale nakonec jsme si to užili. Byla to legrace a naučili jsme se o sobě více než jsme čekali. Děkujeme Amaro.
Skip

Co získáte účastí na online večeru?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je Vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
   
 • Zjistíte, jak zásadně zesílit svou frekvenci tak, aby se vaše tělo, mysl a duch spojily do jednoho souvislého proudu živosti a lásky.
 • Večer bude kombinovaný.
  V první části získáte potřebné informace k tématu, druhá část bude věnovaná cvičením a dotazům.
   
 • Po skončení online semináře dostanete nahrávku do 5 pracovních dnů, kterou budete mít další týden volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku i informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne, automaticky záznam. Ten budete mít v případě večerního online semináře k dispozici 7 dní, na zhlédnutí celodenního webináře pak budete mít celých 21 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.