Léčení ženské síly a moudrosti

S velkou pokorou a vděčností vám přinášíme již druhé online setkání s mystičkou a kněžkou Anaiyou Sophií, která chrámovým uměním a provázení svých bližních na cestě k druhému a k lásce zasvětila celý svůj život.

Budeme se opečovávat a  rozpomínat na kontinuální linii ženského principu, který se po staletí zachoval ve své duchovní hrdosti, bez potřeby svolení či rozpoznání z vnějšku. Toto setkání je určeno těm, které věří, že se v hloubi jejich těla  ukrývá moudrost chrámových umění, a chtějí se s ní opět spojit. Jednou z posledních žen, které ztělesňovaly toto učení, byla Máří Magdaléna. Znala způsoby a cesty, jak se otevřít původnímu zdroji. Věděla, jak milovat celým svým tělem, tak, že tím muže nejen vyživila, ale poskytla mu znovuzrození.


Vnímáš v sobě odkaz chrámové kněžky a přeješ se s ním opět spojit?
Toužíš vnímat své tělo jako chrám?
Přeješ si osvobodit svou ženskou sílu a plně se otevřít lásce?

Pak možná přišel čas probuzení…
 

        Má cesta k Lásce...

Vše začalo v Paříži, na schodech Sacré-Coeur, kde jsem jako malá holčička spatřila žebráka. Rozběhla jsem se k němu. V jeho očích jsem spatřila příběh našeho stvoření i vyhnání z Edenu. Když jsem se dívala dál, ucítila jsem ohromnou vlnu boží lásky… Tenkrát se ve mně něco změnilo. Později jsem ten obličej, ten pohled hledala všude kolem sebe. A někdy jsem ho dokonce v šepotu času i zahlédla.

Tak započalo mé putování za zdrojem lásky. Přečetla jsem nesčetně knih, seděla u nohou mnoha duchovních učitelů a hledala způsob, jak scelit svou duši tady na zemi. 

To, co jsem hledala, jsem našla v učení Krista a Nejsvětějšího Srdce.

 Později nastal čas setkat se s temným ženstvím a začít sestupovat do jeho podsvětí. Učilo mě o zlomeném srdci, zármutku a rozervanosti. Sebralo mi lásku a naléhalo na mě, abych hledala tam dole, v chladné, černé propasti. Nakonec jsem mezi vzdechy smutku objevila nový život – laskavější a jemnější než ten předchozí.

Tato zkušenost mě přivedla k závazku milovat a přinášet božskou přítomnost všem, kteří jsou zlomení. Předávám to, s čím jsem se tenkrátsetkala na schodech Sacré-Coeur.

Anaiya se k nám navrací s hlubším vědomím absolutní vzácnosti a krásy života, poté, co strávila čas se svým otcem, který odcházel z tohoto světa do toho dalšího. Prošla údolím smutku a zároveň přetékající vděčností za život svého otce, svůj vlastní život a život samotný. Díky těmto čerstvým životním zkušenostem můžeme od Anaiy očekávat hluboký přenos... Probuzení posvátného těla vždy zahrnovalo cestu života, od narození po smrt, od tmy ke světlu. V následujících měsících nás čeká hluboká práce, která bude zároveň lékem potřebným pro nás pro všechny.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Knihy, které Anaiya napsala

Knihy jsou k zakoupení v eshopu MAITREA.

Anaiya vnímá hlubokou potřebu pravdivosti a má schopnost držet bezpečný prostor, do kterého mohou ostatní s důvěrou vstoupit. „Mým posláním je doprovázet ostatní na místo modlitby, které nám ukazuje velikost lásky."


Na co se můžete těšit během online setkání s Anaiyou?

 • Esence umění Máří Magdalény

 • Posvátná smyslná jóga

 • Mystické modlitby

 • Léčení vědomým dotykem 

 • Probuzení smyslnosti

 • Vyprávění příběhů

Anaiya miluje vyprávění příběhů, svůj hlas používá jako medicínu, a tím vytváří skvostný chrám, ve kterém vzniká nepopsatelná krása, čistota a jemnost. Je to prostor, ve kterém se mohou odehrát transformace celých generací.

Nepoužívám žádnou konkrétní techniku.
Jen se obracím k Bohu a
jeho milosrdenství na nás dopadá jako svit slunečního paprsku.

„Často si představuji místo, kde se duše jednoho, dotýká duše druhého.
Toto nádherné setkání by se dalo popsat jako probuzení duší.
Dokonce i pouhá zmínka o něm stačí k tomu, aby vyvolala kaskádu světla zářícího všude okolo nás.

Pokud se nám podaří najít duši, jejíž jedinečná hloubka odpovídá té naší, z tohoto spojení vzejde síla,
která nás nezměrně posune a promění celý náš život.

Má zkušenost mi říká, že z lidských srdcí, jež se znovusjednotila, vyzařují ohromné vlny lásky.
Pouhá jejich přítomnost má pak sílu léčit hořkost a tvrdost tohoto světa.“

Anaiya

Momentálně není vypsaný žádný kurz.


Účastí na semináři rozvíjíme především tyto životní dary:

Načerpání síly

Oživení vášně

Láska a vztahy

Co získáte účastí na online semináři?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
   
 • Probuzení posvátného těla není jen seminář. Je to začátek cesty k opravdovosti a naplnění.
 • Večer bude kombinovaný.V první části získáte potřebné informace k tématu, druhá část bude věnovaná cvičením a dotazům.
   
 • Po skončení online semináře dostanete nahrávku do 5 pracovních dnů. Po 14 dní ji budete mít volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku a k informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne záznam, který si budete moct opakovaně pustit po dobu 14 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u cizojazyčného online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.