Lilith a Eva
Léčení ženské duality

16. února 2022
S Anaiyou online na Zoomu
10:00-17:00

Milé ženy,
s velkou pokorou a vděčností vám přinášíme další online setkání s mystičkou a kněžkou Anaiyou Sophií. Chrámovým uměním a provázením svých bližních na cestě k druhému a k lásce zasvětila celý svůj život.

Téma tohoto setkání je hluboce vepsané do života každé z nás - odvěký vnitřní boj mezi hodnou a zlou holkou, zosobněný ženskými archetypy Lilith a Evy. Tato polarita se stále odehrává v srdcích všech žen tady na Zemi. V jednu chvíli k nám promlouvá Lilith - mocná, zakázaná, nezkrotná, sexuální, kreativní, divoká a svobodná a v další chvíli se z nás stává Eva - sladká, starostlivá, něžná, milující, nevinná a čistá.

Je možné, že když dáte prostor pouze Evě, udělá to z vás dobrou ženu?
Znáte ten pocit přitažlivosti a zároveň odporu vůči „zlobivé" Lilith, která ve vás dřímá?
Přejete si propojit energii Lilith a Evy a zažít pocit celistvosti?

Pak jste tu správně.

Toto setkání je pouze pro ženy!

Příběh Lilith

Původní příběh stvoření začíná mocnou bohyní, známou jako Lilith (Adamova první žena), která byla silná, nezávislá, velmi sexuální, svobodná a nezkrotná. Milovala divoce, ale nepodlehla by žádné formě nadvlády. Vyžadovala, aby byla její ženská síla uctívána.  Jelikož se jí této úcty od Adama nedostávalo, nechala jej v Zahradě stvoření a sama odešla. Příběh nás dokonce „varuje”, že šla proti Božímu přání - to však jasně odhaluje její statečnost a neochvějný smysl pro sebelásku.

Příběh Evy

Po Lilith se setkáváme s Evou. V biblickém příběhu se dozvídáme, že Eva byla stvořena z Adamova žebra. Okamžitě se tedy dostaví pocit „vlastnictví“, hra mezi „stvořitelem“ a „vytvořeným“. Eva byla naprostým opakem Lilith, měkká, jemná, podřízená a pasivní. Její úlohou bylo „sloužit“ Adamovi a tvořit děti budoucnosti. I přes Adamův téměř dokonalý design, zůstal uvnitř sladkého a nevinného srdce Evy záblesk Lilithina ducha. Jak nám bylo řečeno, byla to právě Eva, která se zakousla do jablka Zakázaného stromu. Od té chvíle nese břemeno, hanby a viny za to, že je „ta, která způsobila vyhnání obou z Rajské zahrady“. Ale hanbou, kterou nesla, nebylo ve skutečnosti to, že se zakousla do jablka, byla to hanba a bolest z odtržení se od Lilith.

Lilith a Eva
Léčení ženských polarit

16.2.2022 - 10-17hod
Online na Zoomu

Zažij pocit, kdy dvě jsou ve skutečnosti jedna... JEDNA ŽENA.

Člověk by si myslel, že stačí, když bude žena Evou 24/7 a problém bude vyřešen. Není tomu tak. Ve skutečnosti dojde k tomu, že se žena uzavře a potlačí svou Lilith, což poté vyústí v nevyhnutelnou vnitřní zradu (sebe sama) nebo vnější zradu od partnera, který pak začne vyhledávat Lilith mezi jinými ženami nebo alespoň v představách své mysli. Nezáleží na tom, jak se příběh vyvine, jelikož skutečná zrada je na obou stranách. Žena zrazuje své plné já a muž zrazuje svou nevinnost, když se staví na stranu dualistické povahy mysli, která často vidí Evu jen jako partnerku či manželku a Lilith jen jako milenku. 
  
Pravdou ale zůstává, že váš mužský partner často zrcadlí jen to, co cítí váš vnitřní muž.
  
Během tohoto celodenního setkání se opět duševně potkáme se svou vnitřní Lilith a Evou. Toto léčení nám pomůže pocítit spojení s oběma aspekty a uvolnit všechen stud a zármutek z nitra těchto archetypů a navrátit je zpět do rovnováhy a jednoty.
  
Zažijete opět ten pocit, kdy dvě jsou ve skutečnosti jedna… JEDNA ŽENA.

Citlivý překlad z angličtiny do češtiny pro vás zajistí Rebeka. 

SEMINÁŘ PROBĚHNE PŘES ZOOM.
Odkaz obdržíte po zaplacení registračního poplatku.

BONUS: Z webináře bude pořízena nahrávka, kterou vám následně zašleme emailem do 5 pracovních dní.
Zhlédnout ji budete mít možnost po dobu 14 dní od odeslání.

Podrobné informace o to, co si na seminář připravit, pošleme emailem před konáním akce.

Má cesta k Lásce

Vše začalo v Paříži, na schodech Sacré-Coeur, kde jsem jako malá holčička spatřila žebráka. Rozběhla jsem se k němu. V jeho očích jsem viděla příběh našeho stvoření i vyhnání z Edenu. Když jsem se dívala dál, ucítila jsem ohromnou vlnu boží lásky… Tenkrát se ve mně něco změnilo. Později jsem jeho obličej, ten pohled, hledala všude kolem sebe. A někdy jsem ho dokonce v šepotu času i zahlédla.

Tak započalo mé putování za zdrojem lásky. Přečetla jsem nesčetně knih, seděla u nohou mnoha duchovních učitelů a hledala způsob, jak scelit svou duši tady na Zemi. 

Nepoužívám žádnou konkrétní techniku.
Jen se obracím k Bohu a
jeho milosrdenství na nás dopadá jako svit slunečního paprsku.

Později nastal čas setkat se s temným ženstvím a začít sestupovat do jeho podsvětí. Učilo mě o zlomeném srdci, zármutku a rozervanosti. Sebralo mi lásku a naléhalo na mě, abych hledala tam dole, v chladné, černé propasti. Nakonec jsem mezi vzdechy smutku objevila nový život – laskavější a jemnější než ten předchozí.

Tato zkušenost mě přivedla k závazku milovat a přinášet božskou přítomnost všem, kteří jsou zlomení.

A tak předávám to, s čím jsem se tenkrát setkala na schodech Sacré-Coeur.

Na co se můžete těšit ?

Anaiya miluje vyprávění příběhů, svůj hlas používá jako medicínu. Ve chvíli, kdy začne vyprávět, jako by ses  ocitla ve skvostném chrámu, ve kterém na tebe dýchne nepopsatelná krása, čistota a láskyplná důvěra. Prostor, ve kterém se může odehrát transformace celých generací.

  • Esence poselství Máří Magdalény

  • Bezpečné a podporující prostředí 

  • Kouzlo Posvátné smyslné jógy

  • Mystické modlitby

  • Léčení vědomým pohybem a dotykem 

  • Vyprávění příběhů a důvěrná sdílení

„Často si představuji místo, kde se duše jednoho, dotýká duše druhého.
Toto nádherné setkání by se dalo popsat jako probuzení duší.
Dokonce i pouhá zmínka o něm stačí k tomu, aby vyvolala kaskádu světla zářícího všude kolem nás.

Pokud se nám podaří najít duši, jejíž jedinečná hloubka odpovídá té naší, z tohoto spojení vzejde síla,
která nás nezměrně posune a promění celý náš život.

Má zkušenost mi říká, že z lidských srdcí, jež se znovusjednotila, vyzařují ohromné vlny lásky.
Jejich pouhá přítomnost má pak sílu léčit.“

Anaiya

Přihlaste se ještě dnes na setkání s mystičkou Anaiyou

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne záznam, který si budete moct opakovaně pustit po dobu 14 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u cizojazyčného online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.