Hluboké léčení ženské síly a moudrosti

Vnímáte v sobě odkaz chrámové kněžky? Cítíte touhu jej oživit? Přejete si osvobodit svou ženskou sílu a plně se otevřít lásce?

Pak možná přišel čas probuzení…

Probuzení posvátného těla je setkání pro ženy, jehož smyslem je rozpomenout se na to, jak vědomě uchopit svou ženskou sílu.
Je určeno těm, které věří, že se v hloubi jejich těla ukrývá moudrost chrámových umění, a chtějí se s ní spojit.

Jedna z posledních žen, které ztělesňovaly toto učení, byla Máří Magdaléna. Znala způsoby a cesty, jak se otevřít původnímu zdroji. Věděla, jak milovat celým svým tělem tak, že tím muže nejen vyživila, ale poskytla mu znovuzrození. Probuzení posvátného ženství přináší úlevu duši, změkčuje vše, co uvnitř nás ztvrdlo, a obnovuje důvěru mezi ženami i důvěru ženy k muži.

        Má cesta k lásce

Vše začalo v Paříži, na schodech Sacré-Coeur, kde jsem ještě jako holčička uviděla žebráka. Rozběhla jsem se k němu. V jeho očích jsem spatřila příběh našeho stvoření i vyhnání z Edenu. Když jsem se dívala dál, ucítila jsem ohromnou vlnu boží lásky. Tenkrát se ve mně něco změnilo. Hledala jsem ten obličej, ten pohled všude kolem sebe. A někdy jsem ho dokonce v šepotu času i zahlédla.

Tato událost byla počátkem mého putování za zdrojem lásky. Přečetla jsem nesčetně knih a seděla u nohou mnoha duchovních učitelů. Jednoduše jsem musela najít způsob, jak mohu tady na zemi scelit svou duši.

Moje hledání mě dovedlo k náboženství a k duchovnosti. To, co jsem hledala, jsem našla v učení Krista a Nejsvětějšího Srdce.

Později přišel čas setkat se s temným ženstvím a začít sestupovat do jeho podsvětí. Učilo mě o zlomeném srdci, zármutku a rozervanosti. Sebralo mi lásku a naléhalo na mě, abych hledala tam dole, v chladné, černé propasti. Nakonec jsem mezi vzdechy smutku objevila nový život – laskavější a jemnější než ten předchozí.

Zkušenost mě přivedla k závazku milovat. Přinášet božskou přítomnost všem, kteří jsou rozervaní, zlomení, osamělí a unavení. Předávat přesně to, s čím jsem se poprvé setkala na schodech Sacré-Coeur.

Mým posláním je doprovázet ostatní na to místo modlitby, které nám ukazuje velikost lásky. Dělám to skrze mluvené a psané slovo. Nepoužívám žádnou konkrétní techniku. Jen se obracím k Bohu a jeho milosrdenství na nás prší. Když mu dovolíte, aby do vás hluboce proniklo, dojde k transmisi, která vám odhalí vaše vlastní tajemství.

Jeho čas právě přichází.

Anaiya vnímá hlubokou potřebu pravdivosti a má schopnost držet bezpečný prostor, do kterého mohou ostatní s důvěrou vstoupit. Navzdory temnotě, která se světem šíří, v našich nitrech víc než kdykoliv dřív roste touha zářit – žít naplněný život v hojnosti a v harmonii s ostatními i s naším zdrojem. A právě této touze Anaiya slouží celým svým srdcem.

 Knihy, které Anaiya vydala jsou k zakoupení v eshopu MAITREA.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Co získáte účastí na online večeru?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
   
 • Probuzení posvátného těla není jen seminář. Je to začátek cesty k opravdovosti a naplnění.
 • Večer bude kombinovaný.
  V první části získáte potřebné informace k tématu, druhá část bude věnovaná cvičením a dotazům.
   
 • Po skončení online semináře dostanete nahrávku do 5 pracovních dnů, kterou budete mít další týden volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku i informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne, automaticky záznam. Ten budete mít v případě večerního online semináře k dispozici 7 dní, na shlédnutí celodenního webináře pak budete mít celých 21 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.