UMĚLCOVA CESTA 

„Jděte za svým štěstím a budou se vám otevírat dveře i tam, kde předtím žádné nebyly.“ Joseph Cambell

Umělcova cesta je dvanáctitýdenní proces ozdravení našeho vnitřního umělce. Během pravidelných setkání se naučíte vzrušující metody, které vám pomohou odstranit tvůrčí bloky a uvolnit vaši tvořivost v jakékoli umělecké činnosti jako hudba, tanec, psaní atd.

Tato cesta vás svým neobvyklým pohledem na kreativitu a systematickými postupy, týden po týdnu povede k uvolnění zaběhlých vzorců vašeho myšlení a vyjadřování. Hlavním posláním Umělcovy cesty je přijmout sebe sama jako umělce a prozkoumat svoje nadání.


Zkušenosti účastníků

Děkuji ti moc za krásné prožitky, se kterými jsem se setkala na tvém semináři Umělcova cesta. Vnímám, že tento kurz byl ten nejdůležitější v mém dosavadním životě a to už jsem jich absolvovala opravdu hodně. Na počátku jsem měla hodně pochybností, že má kreativita je vůbec hodna zmínění. Nyní se vnímám jako otevřená umělkyně – umělkyně života. Mám několik nových návyků, které jsem získala díky tomuto kurzu a jsem nadšená. Věnuji sama sobě čas a prostor, dovolím si experimentovat, dělat věci, které jsem dřív nedělala a dovolím si plnit své „tajné“ sny.
Renéé
Kurz umělcovy cesty si mě sám vybral. Měla jsem možnost účastnit se ukázkové hodiny u Anetky Pavlové a ihned jsem cítila, že jsem tam správně. Jsem vděčná za její vnímavý přístup s citlivými vhledy a za schopnost vytvořit svobodné a bezpečné místo nejen ke vzájemnému sdílení, ale především pro cestu sama k sobě. Mým cílem bylo posílení tvořivosti ve všech oblastech života za přítomnosti svobody, radosti a lehkosti. Změnila jsem některá schémata a můj pohled na svět je obohacen mnoha neviditelnými dary, které jsem v průběhu kurzu prožila. Děkuji Anetce a celé skupině, jejíž kouzlo je nenahraditelné, za jejich otevřenost, opravdovost, statečnost, důvěru a nesmírnou inspiraci.
Bára
Cesta umělce mi, i když se to z počátku nezdálo, přinesla mnoho změn do života. Pomohla mi dostat se k sobě blíž. Uvědomit si, že tvořit mohu jen pro sebe a to mi dává sílu nebát se pouštět do nových věcí, i když je neumím. Nebát se nezdaru a kritiky ostatních. Mít se víc ráda, věřit si, přestat se podceňovat a být otevřenější k sobě i ostatním. Pomohla mi najít malého umělce uvnitř sebe, o kterého teď mohu pečovat a podporovat ho. A to všechno jsem mohla poznat pomocí nových přátel, kteří podnikli tuto cestu společně se mnou, díky jejich zkušenostem, podpoře a lásce. A proto děkuji všem, kteří mě na cestě doprovázeli a také sobě, že jsem se rozhodla na tuto cestu vydat.
Jolana

Jsem umělecká duše, milovnice stromů a zvířat, nadšenec pro tanec a práci s tělem i hlasem.

Mým posláním je doprovázet a inspirovat lidi při hledání tvůrčího potenciálu a při jeho realizaci v životě.

Mým darem je laskavý přístup a plná přítomnost, kterou věnuji každému člověku v čase, kdy se potkáme. Mám ráda propojování lidí a činností a oceňuji přející pozornost, která nám dovoluje měnit vzájemné vztahy i životní situace a vytváří nové příležitosti i přátelství.

Aneta Pavlová

Moje studia na Filosofické fakultě Univerzitě Karlově, Akademii múzických umění, Université Michel de Montaigne ve Francii i výcviky a kurzy, kterými jsem prošla, mají společného jmenovatele – prohloubení zkušenosti a zájem o poznání, které předávám dál.

Jsem rovněž mezinárodní učitelkou Kundalini Yogy, Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez a léčitelkou Sat Nam Rasayan.

Lektorské a poradenské činnosti se věnuji 17 let, především v oblasti psychosociálních dovedností,  práce s tělem, rozvoje kreativity, rétoriky a stress managementu.

Termíny seminářů Anety Pavlové

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

777 150 100
vendulkakocianova@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.