UMĚLCOVA CESTA 

„Jděte za svým štěstím a budou se vám otevírat dveře i tam, kde předtím žádné nebyly.“ Joseph Cambell

      Kreativní může být kdokoliv!

Umělcova cesta je proces ozdravení našeho vnitřního umělce. Během pravidelných setkání se naučíte vzrušující metody, které vám pomohou odstranit tvůrčí bloky a osvobodit vaši kreativitu. Posláním této cesty je přijmout sebe sama jako umělce a vnímat svůj život jako
autorské dílo. 

Zažijte příliv energie!

Umělcova cesta vám svým neobvyklým pohledem na tvořivost přinese nekonečné možnosti a vědomou zodpovědnost.  Povede vás k uvolnění zaběhlých vzorců myšlení a k opuštění starého příběhu, ze kterého se často vytratila radost a smysl. Během 12týdenního procesu hledání můžete začít tvořit váš nový příběh!


Zkušenosti účastníků

Umělcovu cestu vnímám jako jeden z nejdůležitějších seminářů v mém životě. Na počátku jsem měla hodně pochybností, že má kreativita je vůbec hodna zmínění. Nyní se vnímám jako otevřená umělkyně – umělkyně života. Mám několik nových návyků, které jsem získala díky tomuto kurzu a jsem nadšená. Věnuji sama sobě čas a prostor, dovolím si experimentovat, dělat věci, které jsem dřív nedělala a dovolím si plnit své „tajné“ sny.
Renéé
Kurz umělcovy cesty si mě sám vybral. Měla jsem možnost účastnit se ukázkové hodiny u Anetky Pavlové a ihned jsem cítila, že jsem tam správně. Jsem vděčná za její vnímavý přístup s citlivými vhledy a za schopnost vytvořit svobodné a bezpečné místo nejen ke vzájemnému sdílení, ale především pro cestu sama k sobě.
Bára
Cesta umělce mi, i když se to z počátku nezdálo, přinesla mnoho změn do života. Pomohla mi dostat se k sobě blíž. Uvědomit si, že tvořit mohu jen pro sebe a to mi dává sílu nebát se pouštět do nových věcí, i když je neumím. Nebát se nezdaru a kritiky ostatních. Mít se víc ráda, věřit si, přestat se podceňovat a být otevřenější k sobě i ostatním. Pomohla mi najít malého umělce uvnitř sebe, o kterého teď mohu pečovat a podporovat ho.
Jolana

Anety posláním je inspirovat, doprovázet lidi při objevování tvůrčího potenciálu a jeho realizaci v životě. Jako průvodce krajinou duše vytváří bezpečný prostor pro hledání a léčení vnitřního umělce.

Navracení k duši vnímá jako jedinečný a tvořivý úkol každého člověka. I když je vždycky jiný, přináší základní lidské tázání po smyslu života. Často jsou to otázky: Kdo jsem? Co mám dělat? Jaké je moje poslání? Co mám v životě vytvořit?

Průvodce pro ni není ten, kdo zná odpověď, ale ten, kdo sám pracuje se svojí duší, hledá souvislosti a odpovědi, a proto může tímto procesem vést i druhé.

Lektorské a poradenské činnosti se věnuje 18 let, především v oblasti psychosociálních dovedností – komunikace, rétoriky, rozvoje kreativity, duševní hygieny a práce s tělem.

Její studia na Filosofické fakultě Univerzity Karlově, Akademii múzických umění, Université Michel de Montaigne ve Francii i výcviky a kurzy, kterými prošla, mají společného jmenovatele – prohloubení zkušenosti a zájem o poznání, které předává dál v individuální práci či v kurzech.

Termíny seminářů Anety Pavlové

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

Aneta Pavlová
+420 603 289 565
 sofija@seznam.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.