Prohlubování spojení s esenciální podstatou našeho bytí je smyslem mé práce s klienty.

Když jsme v kontaktu se svou zdravou přirozeností, žijeme v přítomnosti, nejsme zatíženi vzorci (strategiemi) chování z minulosti. Náš život je smysluplný a bohatý.
 Jasnost, přirozená síla, pravdivost, klid, zvídavost, sebedůvěra, empatie, nevinnost, respekt, zodpovědnost, svoboda, kontaktnost, bezpodmínečná láska, vděčnost, pokora, vnímavost, kreativita, spiritualita. To jsou esenciální kvality naší přirozenosti.


Zkušenosti účastníků

Ahoj Anno, chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.
Alena
Aničko, chci Ti ještě jenom krátce poděkovat za víkendový workshop. Z mého srdce snad spadly okovy a dokážu se dívat dopředu. Začal ozdravný proces. Myslím, že dnes budu konečně spát. Určitě budu chtít pokračovat.
Gábina

Anna Nandrážiová ( www.zpetkSobe.cz ) je průvodkyní v osobním rozvoji, na cestě k Sobě.
Svou přirozenost, otevřenost, empatii a zkušenosti sdílí s klienty na workshopech, systemických konstelacích a individuálních sezeních.
V letech 2015-2019 byla asistentkou Julliana Gustavsona na workshopech porodních otisků a od roku 2017 je asistentkou Kirana Anumalasetty na workshopech Věda o duši a regrese do minulých životů.
Je členkou Mezinárodní asociace pro studium snů IASD 

Anna Nandrážiová

Mám ráda, když mi věci dávají smysl, i v horoskopu mám talenty rozptýlené ve všech domech, proto hledám a nacházím v různých oblastech. 

Říká pro rozhovor v Magazínu MAITREA 

Individuální terapie 


 

Termíny seminářů Anny Nandrážiové

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo lektorku:
602 386 900
anna.nandraziova@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.