Prohlubování spojení s esenciální podstatou našeho bytí je smyslem mé práce s klienty.

Když jsme v kontaktu se svou zdravou přirozeností, žijeme v přítomnosti, nejsme zatíženi vzorci (strategiemi) chování z minulosti. Náš život je smysluplný a bohatý.
 Jasnost, přirozená síla, pravdivost, klid, zvídavost, sebedůvěra, empatie, nevinnost, respekt, zodpovědnost, svoboda, kontaktnost, bezpodmínečná láska, vděčnost, pokora, vnímavost, kreativita, spiritualita. To jsou esenciální kvality naší přirozenosti.


Zkušenosti účastníků

Ahoj Anno, chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.
Alena
Aničko, chci Ti ještě jenom krátce poděkovat za víkendový workshop. Z mého srdce snad spadly okovy a dokážu se dívat dopředu. Začal ozdravný proces. Myslím, že dnes budu konečně spát. Určitě budu chtít pokračovat.
Gábina

Anna Nandrážiová ( www.zpetkSobe.cz ) je průvodkyní v osobním rozvoji, na cestě k Sobě. Svou přirozenost, otevřenost, empatii a zkušenosti sdílí s klienty na workshopech, systemických konstelacích a individuálních sezeních. Je asistentkou Julliana Gustavsona http://www.maitrea.cz/jullian-gustavson na workshopech porodních otisků Transitions a asistentkou Kirana Anumalasetty http://www.maitrea.cz/kiran-anumalasetty na workshopech Věda o duši a regrese do minulých životů. Je členkou Mezinárodní asociace pro studium snů IASD https://www.asdreams.org .

Anna Nandrážiová

Mám ráda, když mi věci dávají smysl, i v horoskopu mám talenty rozptýlené ve všech domech, proto hledám a nacházím v různých oblastech. 

Říká pro rozhovor v Magazínu MAITREA 

Individuální terapie 


 

Termíny seminářů Anny Nandrážiové

2 250 Kč

2 700 Kč při platbě po 27.11.

Přihlásit se

Poznejte sami Sebe – Obejměte své vnitřní osoby

So – Ne

14. – 15.12.2019

So: 10-19 hod, Ne: 10-18 hod

Cílem  workshopu v malé skupině účastníků je poznání možností, jak se opět spojit se svým esenciálním „středem“ a uzdravit některé své zraněné „vnitřní osoby“.

Zažíváte ve svém životě často pocity ohrožení, strachu, bolesti, smutku či vzteku? Divíte se někdy, že jsou až příliš intenzivní navzdory dané situaci?

Možná nevíte, že to ve vás takto citlivě reaguji některé zraněné vnitřní osoby, které neměly v prenatálu, u porodu nebo v dětství naplněnou některou svou základní potřebu nebo zažily jiné trauma. I když jste je vytěsnili do nevědomí, pořád se aktivují.

Na druhou stranu jste si možná všimli, že jste docela urputní, když máte potřebu mít všechno pod kontrolou, mít pravdu, dělat všechno perfektně, pořád se něčím zabývat, soudit jiné, být bez tělesného nebo společenského kontaktu, kritizovat se, vyhovět jiným na úkor sebe, nadmíru jíst, pít, nakupovat apod. To ve vás reagují jiné vnitřní osoby, kterých „strategie“ vám nevědomě dobře sloužila v minulosti, ale teď vás to nejspíše omezuje.

Máme ještě i jiné vnitřní osoby, které nesou například témata našich předků nebo témata spojená s našimi minulými životy.

Všechny tyto vnitřní osoby mají své specifické chování, své potřeby. Ovlivňují naše chování, vnímání i rozhodování.  Protože jsou velmi ovlivněné naší minulosti a jsou částečně nebo úplně oddělené od našeho esenciálního jádra, nevidí skutečnou realitu. Často mají velký rozpor mezi sebou a stěžují nám rozhodování.

Když se spojíme se svou přirozenou podstatou, která žije v přítomnosti a má k dispozici všechny naše esenciální zdroje, schopnosti, můžeme uzdravovat i naši „vnitřní rodinu“.

Na workshopu se budeme podrobněji zabývat vnitřními osobami, esenciálním zdrojem i čtyřmi důležitými kroky, které vedou k vnitřní změně. Každý účastník bude mít možnost pracovat na svém vlastním tématu do hloubky a spojit se svou esenciální podstatou.

Dle potřeby jednotlivých témat budeme pracovat s konstelačními technikami pro práci s vnitřními osobami a regresními technikami do prenatálu.

Věřím, že vytvoříme klidnou a empatickou atmosféru, aby se každý účastník cítil přijímaný a v bezpečí.

 

Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. Tomáš

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo lektorku:
602 386 900
anna.nandraziova@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.