Co když vám sebepotěšení může nabídnout mnohem víc, než pouhé sexuální uspokojení?

Jste vnímaví k potěšení? Zažíváte jej bez ohledu na to, zda jste ve vztahu?
Dáváte si prostor jen tak být?
Pamatujete si, jaké to je dýchat jako dítě?
Stálo by za to říci ano své zkušenosti?

Ať už máte partnera nebo ne, dozajista jste se dostali do kontaktu s jedním z nejvíce tabuizovaných témat. Sebepotěšení. Zamyslete se na chvilku nad tím, jaký k němu máte vztah. Je spíše neutrální? Vnímáte ho jako něco o čem by se nemělo ani mluvit, nebo si jej naopak dopřáváte a užíváte?

Tento seminář nabízí příležitost k načerpání a prohloubení intimity s vlastním tělem, srdcem, duší, životem. K tomu, abyste skutečně moli dojít k sebelásce skrze potěšení, je zapotřebí napojení na Ducha, na svou duši, na samotnou esenci našeho bytí.

Potěšení je sebeláska

Vyživte své fyzické tělo a celou svou bytost, kultivujte vlastní orgasmičnost. 

Když cestujeme dovnitř sebe - pomocí dechu zahajujeme energetický pohyb, sytíme náš oheň vášní, hledáme dobrodružství a setkáváme se s neznámým - v ten moment je všechno možné. Kouzla se dějí a láska plyne. Otevřením srdce se nevyhnutelně odhalí náš potenciál a my se můžeme spojit se životem. Svěží, nevinní, pokorní a vděční.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

V průběhu šamanské cesty uslyšíte pouze láskyplné vedení zkušené lektorky. Mikrofon i kameru budete mít vypnutou.

Åsa Kullberg

Åsa se věnuje studiu a výuce starobylých znalostí o tom, jak sexualita uvolňuje životní energii, již více než 35 let. Tato cesta jí přináší do života jedinečné kvality, které s velkým nadšením a láskou šíří dál.

Na západním pobřeží Švédska vede krásné retreatové centrum, kde nabízí kurzy a výcviky šamanismu, tantra jógy a dearmoringu (rozpouštění tělového pancíře).

Vášeň, humor a schopnost přesné reflexe jsou jí vlastní. Má vzácnou schopnost nám něžně a s láskou ukázat, jak se můžeme vztahovat ke svému tělu, své sexualitě a vztahům. Všechny její výcviky vytvářejí přirozenou přítomnost v těle a duši a nabízejí nám možnost uvidět jak sami sebe, tak i ostatní pravdivě.

Ztělesněná přítomnost

Na co se můžete těšit:

* Uvolněná živost a rozvzpomenutí se na to, co je opravdu důležité.
* Sebepřijetí a skutečná péče.
* Vize a kreativní interakce.
* Nechte své světlo zářit a vaši lásku plynout.

Během tohoto semináře se ponoříte do snové cesty, která vám sama ukáže odpovědi na vaše otázky a podpoří vás ve snění vašeho posvátného snu. Oslavte sami sebe jako milovníka života, milovníka pravdy. Odevzdejte se procesu a objevte v sobě potenciál světla.  

"Každý, kdo touží mít po svém boku trpělivého, milujícího a přijímajícího milence, by měl takovým milencem být především sám sobě. To je věc naší zralosti. Chceme-li někoho takového po svém boku, je třeba, abychom takoví byli i my sami. Je třeba, abychom o sebe pečovali, energeticky se vyživili. Způsoby jsou různé. Někomu pomáhá třeba meditační praxe, jinému procházka v přírodě. Stejně tak je důležité investovat do sebe pozornost, zájem. Je třeba poznávat se a učit se z toho, co se reálně děje, když se sami sebe s respektem a přijetím dotýkáme. Je to vnitřní alchymie, opravdové kouzlo."

Začtěte se do našeho nového rozhovoru s Åsou.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Oživení vášně

Láska a vztahy

Napsali jste:

Účast na tomto semináři pro mě byla velkou výzvou a zároveň oči otevírající zkušeností. Srdce se mi otevřelo dokořán a znovu jsem objevila svoji hravost. Když necháte svou sexuální energii proudit a hrát, stane se něco magického.
Paula
Byla to úžasná, léčivá, šťavnatá, zábavná a posvátná cesta. Dostalo se mi tolika nových otisků, za které jsem velmi vděčná. Děkuji, že svoji moudrost předáváš tak krásným způsobem.
Kiki
Je kouzelné vidět a cítit, jak rychle a hluboce je možné se znovu propojit se svojí skutečnou jiskrou!! Miluji to! Mockrát děkuji!
Ines

Co mi online setkání přinese?

  • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je Vám blízké.
     
  • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
  • Součástí večera bude nejen teorie, ale především praxe šamanské cesty. Prostor bude i na otázky a odpovědi.
     
  • Jako bonus od nás  obdržíte nahrávku tohoto online semináře (posíláme do 5 pracovních dní), kterou budete mít další dva týdny volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku i informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne, automaticky záznam. Ten budete mít v případě večerního online semináře k dispozici 7 dní, na zhlédnutí celodenního webináře pak budete mít celých 21 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.