V životě nejprve dostaneme zkoušku,
pak teprve učení.


Trpěli jste v dětství zneužíváním? Cítíte se zdrceni nevěrouZradil vás někdo, komu jste věřili? Trápí vás nespravedlnosti ve světě nebo váš život rozvrátily globální události? Tyto bolestivé zážitky vnitřně zažíváme jako zradu - může jít o hluboce pronikající zranění. Prostřednictvím vyprávění příběhů, prožitkového procesu a praxe meditace T-R-U-S-T získáte metody, kterými opečujete svou duši a spatříte opět smysl života.

 Tento online workshop je určen všem, kteří se potýkají s traumatem či šokem ze zranění (nebo pomáhají druhým se s ním vyrovnat). Je strategicky navržen tak, aby vás uzdravil způsobem, který vám umožní následně uzdravovat další lidi kolem vás.

Vyměňte pocity hněvu a zranění za důvěru a spokojenost.

Beth Hedva Ph.D.

Autorka knihy Zrada, Důvěra a Odpuštění je licencovanou psycholožkou a lektorkou.

Působí jako klinická psycholožka a parapsycholožka s titulem v transpersonální psychologii. Je bývalou ředitelkou Mezinárodní rady psychologů, přednáší na konferencích po celém světě a pokračuje v soukromé praxi osobního, rodinného a skupinového poradenství.

V posledních 20 letech školí pracovníky, kteří se zabývají rekonvalescencí v rámci dopadů občanské války, kolonialismu a politické korupce a stavem po ohrožení přírodními katastrofami.

www.embodiedawareness.com

Zrada, důvěra a odpuštění

V tomto novém, třetím vydání své oceňované knihy Dr. Beth Hedva kombinuje osvědčené psychologické postupy se starobylou moudrostí a předkládá čtenářům techniky, s jejichž pomocí je možné dosáhnout obnovy života a vyléčit zradou způsobená zranění.

Projděte iniciačním obřadem 

Starověké školy mystérií a iniciační obřady mnoha tradičních domorodých národů často záměrně vystavují nováčky - zasvěcence -  těžkostem, aby traumatem vyvolali duchovní probuzení. Obřady přechodu poskytují archetypální šablonu pro uzdravení, která zahrnuje specifické fáze růstu od šoku z existenciální krize a smrti ega k duchovnímu znovuzrození a obnovenému životnímu cíli. Tato cesta v konečném důsledku prospívá jednotlivci, komunitě i jeho okolí.

Objevte, jak zrada využívá tuto archetypální sílu k tomu, abyste se mohli vydat na vlastní obřad zasvěcení - posvátnou cestu od zrady k důvěře. 

Obsah tohoto semináře vám pomůže:

• pochopit 5 fází iniciace duše, které podpoří váš přechod skrze zradu k obnově duše
• získat nástroje k řešení hněvu, zármutku, bolesti a strachu ze ztráty
• využívat intuici a vnitřní zdroje k transformaci zkoušek zrady do posvátných výzev duše
• získat metody přístupu k vnitřnímu vedení pro uzdravení a péči o sebe
• inspirovat se k odvaze posílit sebe i ostatní a stát se prostředníky uzdravení duchovní evoluce společenského vědomí
 

Rozhovor v angličtině s Beth Hedvou

Komu je seminář určen?

Všem, kteří se sami potýkají (nebo pomáhají druhým) s traumatem a šokem ze zranění.

Prostřednictvím vyprávění příběhů, zážitkového procesu a procvičování meditace T-R-U-S-T Dr. Beth Hedvy získáte metody, jak probudit svou esenci a spojit se znovu se smyslem svého života.

Termín, cena a přihláška

14. 6. 2022 18–21 hod.
Online na platformě Zoom

Tlumočení do ČJ je zajištěno. Vaše rezervace bude potvrzena po zaplacení kurzovného.

50 % z honoráře za workshop je z iniciativy lektorky Beth Hedvy věnováno na pomoc ukrajinským uprchlíkům v České republice přes organizaci
Člověk v tísni.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete do 5 pracovních dní automaticky záznam. Ten budete mít k dispozici následujících 14 dní, abyste se mohli k prožitku i informacím vrátit.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.