Využijte svoji skrytou sílu k hluboké transformaci!

Jak beze strachu a s přijetím obejmout vaše stinné a potlačované stránky a otevřít se tak plně vašemu potenciálu? Věděli jste, že k tomu můžete využít i čas, který trávíte spánkem a proměnit ho tak v noční duchovní praxi? Pomocí cvičení z tibetského buddhismu, mexického šamanismu, západní psychologie a lucidního snění

se vydáte na cestu hluboko do ozařující temnoty duchovní transformace. Ať jste vzhůru, usínáte anebo spíte, využijte všeho, co se vám děje, k transformaci sebe sama. Získejte více energie, větší kreativitu, hlubší duchovní růst a osvobozující autentičnost, které vám umožní být skutečně sami sebou.

Představte si lucidní sen jako film Matrix. Zážitky v lucidním snění váš mozek vnímá jako reálné situace a začne vytvářet nervová spojení, jako byste bděli.


Zkušenosti účastníků

Za více než 10 let mé spirituální cesty jsem se toho nenaučil tolik jako za tyto 3 dny probuzení s Charliem.
Cristoforo
Charlie se musel už jako učitel narodit, působí tak přirozeně. Dokáže vytvořit bezpečný prostor, v kterém se vaše mysl úplně uvolní. Jeho seminář byl naprosto neuvěřitelný!
Koelle Simpson
Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné!
Kristýna

       Charlie Morley

"Když si ve snu uvědomíte, že sníte, získáte malou ochutnávku duchovního probuzení. Opustíte dualitu a vstoupíte do jednoty."
říká v rozhovoru pro magazín Maitrea: 
http://magazin.maitrea.cz/lucidni-sneni-ve-vas-probudi-chut-do-zivota/

Učitel a autor několika knih o lucidním snění a práce se stínem. Jeho knihy byly přeloženy již do 13 jazyků. V roce 2008 obdržel od tibetského lamy Yeshe Rinpočeho tradiční „požehnání učit“ v tradici Kagyu tibetského buddhismu.

Odborník na duchovní praxi všímavosti Rob Nairn nazval Charlieho Morleyho „nejautentičtějším učitelem lucidního snění praktikujícím tibetský buddhismus v Evropě“.

Přednášel na univerzitě v Cambridge, na půdě parlamentu, je pravidelným hostem odborných diskuzí pro The Guardian a byl jmenován jedním z nových nadějných učitelů "Next Generation Meditation Teachers".

V roce 2018 získal grant od spolku "Churchill Fellowship" na výzkum péče o válečné veterány s posttraumatickými zkušenostmi. Za posledních 10 let byl Charlie pozván do více než 20 zemí. 7 let žil v buddhistickém centru v Londýně a nyní žije nedaleko se svou ženou, učitelkou astrálního cestování, Jade Shaw.

Další informace naleznete na adrese www.charliemorley.com

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.