Probuďte svou vášeň a zamilujte se do života

Vše ve vesmíru je propojené, vše je vědomí a vibrace. Vše je jedním. To je moudrost Spandy, vycházející ze starodávného učení kašmírského šivaismu, které můžete nyní prožít na vlastní kůži. 

Dovolte si ochutnat uvolnění v těle, v mysli a v emocích. Intenzivním 4denním seminářem vás provede Daniel Odier - legendární tantrik, zenový mistr a umělec. Součástí semináře bude praxe meditačního tance Tandava, starodávné tradiční vizualizace, meditace v tichu a také Jóga doteku. Naučíte se, jak opět propojit sebe sama s veškerou existencí.

Naučíte se znovu milovat život!

„Naše tělo je tím nejlepším nástrojem, jak se sjednotit s vesmírem!“

Daniel Odier

Proč si tuto akci nenechat ujít?

  • Díky laskavému vedení Daniela Odiera si dovolíte žít spontánně 
  • Pohltí Vás dobrodružné starodávné příběhy a legendy, které Daniel Odier získal od svých učitelů při jeho cestách za poznáním
  • Osvojíte si starodávné praxe, kterým se budete moci dále samostatně věnovat po skončení semináře
  • Uvolníte svou životní energii a probudíte v sobě silnou vášeň a raodst ze života

  Daniel Odier

Daniel Odier učí kašmírskou tantru z tradice Kaula v souladu s tím, co obdržel od své mistryně, jogínky Lality Devi. Je to zenový mistr, mistr Chanu, spisovatel, básník, scénárista a specialista na kašmírský šivaismus. Vede semináře a kurzy po celém světě a přednáší o spirituálních tradicích Dálného východu na kalifornské univerzitě.

Daniel je citlivým průvodcem, který dokáže poutavě vyprávět a zaujmout svou moudrostí a vtipem. Jeho životní energie je nakažlivá. Dokáže vytvořit bezpečné a laskavé prostředí, ve kterém si naplno užijete sdílení dávných tantrických tradic a praxí. 

V nakladatelství MAITREA dosud vyšlo šest Odierových knihy: Brány radosti, Posvátnost sexuality, Touhy, vášně a spiritualita, Meditační techniky, Jóga Spandakárika a Tantrická Kálí. 

Tradiční starodávné techniky 

Kašmírská tantra - velmi se liší od té indické. Nejde zde o pozice, dechová cvičení ani různá náboženská omezení. Podstatou je naladit se na vibraci vesmíru a zbořit doměnku, že nás od něj něco odděluje. Její součástí jsou starodávné příběhy, praxe a vizualizace, které si osvojíte. 

Tandava  - mystický tanec využívaný pro sjednocení člověka se vším, tanec Šivy a Šakti. Je to tanec spontánních a extrémně pomalých pohybů, které postupně ztrácejí jakékoliv svalové napětí a řízení vůlí. Přirozeně propojuje hlubokou meditaci s pohybem. 

Jóga doteku - jóga dotykové nebo kašmírské masáže je součástí cvičení Spandy neboli Cesty posvátné vibrace. Toto cvičení rozpouští dualitu tím, že do těla přináší jemné vibrace Spandy, které se naučíte cítit. Je to velmi jemná praxe, která vám zprostředkuje, jak pracovat s tajnými body na těle (tzv. marmami).

Seminář je vhodný pro:

  • čtenáře knih Daniela Odiera a pro návštěvníky jeho workshopů
  • všechny, které zajímá tantra
  • zájemce o praktikovámí Jógy doteku 
  • zájemce o meditaci v pohybu a osvojení si meditačního tance Tandava
  • a pro každého, kdo se potřebuje dostat do kontaktu se svým tělem, uvolnit mysl a užívat si života... 

Kosmický tanec - Učení a praxe kašmírské tantrajógy

4denní intenzivní seminář v prostorách domu Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1

24. - 27. 3. 2022

Časový rozvrh:
ČT - SO: 10:00 - 18:00
NE: 10:00 - 17:00

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje Maitrea v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.