Blaženost je přirozeným stavem lidských bytostí. Máš na ni nárok!

Probuď svou energii k prožívání radosti, lásky a celistvosti ve tvém životě. Tantra je cestou transformace, která ti dá praktické nástroje k vědomějšímu prožívání. Můžeš si sama sebe představit jako člověka obklopeného několika vrstvami, nebo někdy dokonce štíty, které ti brání vyjádřit tvé skutečné já. Tantra umožňuje tyto bariéry odstranit a poskytuje dar prožívání vlastní božské podstaty.


Zkušenosti účastníků

Líbil se mi váš klid a hravost, přišli jste mi autentičtí. Děkuji, že jste vytvořili prostor, v kterém jsem se cítila bezpečně.
Martina Weschitz
Uvolněná a bezpečná atmosféra, nový pohled na sex a milování.
Gerald
Tento pár je ztělesněním tantry. Jsou spontánní, otevření a vzájemně propojení. O své studenty pečují profesionálně, je poznat, že svou práci opravdu milují.
Meli Minescu

Dhyan Yogi
& Nama Devi

Dhyan Yogi je původně teoretický astrofyzik. Poté, co objevil Osha a Tantru, nasměroval veškerou svou energii a nadšení výzkumníka do vnitřního výzkumu a začal svou duchovní tantrickou cestu a nový život. Studoval Tantru a praktikoval meditace u učitelky Ma Anandy Sarity.

Současně fascinován šamanskou cestou se stal průvodcem tance Ritual Trance Dance a šamanského procesu Soul Hunting, které se učil přímo od jednoho z jejich tvůrců, Wilberta Alixe. Své zkušenosti rozšířil svou účastí na skupinách týkajících se vztahů a sexuality v Osho Humanity, o ženách a uzdravení s Robertem Silberem, o šamanismu na Mezinárodní škole chrámových umění a o tantrických masážích v různých školách.

Dnes Dhyan Yogi věnuje svůj život rozvíjení vědomí pomocí Tantry, Osho meditací®, šamanských rituálů a pomáhá jednotlivcům a párům znovu objevit svou pravou bytost, energii a tok lásky. Za tímto účelem vytvořil školu "Vědomé tantry a šamanismus.

Nama Devi je masérka, učitelka jógy a léčitelka. Má několik let zkušeností s různými druhy masáží, v poslední době se zaměřuje na tantru. Nama je certifikovanou učitelkou tantra jógy z ašramu Shri Kali v Indii. Začala svou duchovní cestu energickými pracemi Reiki a Theta Healing spolu se šamanskými praktikami a rituály.

Pak, přitahovaná výzkumem vědomé spirituality, objevila Osha a stala se sannyasinkou a začala tantrickou cestou. S úmyslem prohloubit svou spiritualitu se naučila meditace Vipassana v chrámu Wat Ram Poeng v Thajsku. Dnes plně a vášnivě věnuje svůj život vědomé duchovní cestě a pomáhá jednotlivcům a dvojicím najít harmonii a radost.

Společně provozují tantrické a meditační centrum Conscious Land v Itálii.

Termín semináře

1 900 Kč

2 100 Kč při platbě po 11.8.

Přihlásit se

Soukromá konzultace – Probuzení energie ve vztazích a sexualitě

Út – Čt

13. – 15.8.2019

60 min. v dohodnutém termínu a čase

Často se chováme nevědomě, máme automatické reakce na bolestivé zážitky z minulosti, kdy se aktivuje náš obranný systém a my reagujeme z instinktu strachu a přežití. Zvědomit si tyto nám skryté vzorce pomůže odstranit překážky štěstí a radosti. Vaše vitální energie začně proudit přirozeně a spontánně. Tantra propojuje sexualitu a spiritualitu a díky tomu může přirozeně přinášet harmonii a radost v osobním životě a ve vztazích. Konečně budete moci žít extatický život.

Soukromé sezení vám poskytne praktické nástroje, které můžete začít používat v každodenním životě, tak abyste zlepšili svou sexualitu, intimní život a vztahy.

Na konzultaci můžete přijít sami nebo v páru. Prosím uveďte do přihlášky, zda se přihlašujete jako jednotivec nebo pár. Uvedená cena je pro jednotlivce, pokud přijdete jako pár, zaplatíte cenu v součtu za dva jednotlivce. 

Počet sezení je limitovaný.

Konkrétní časy domluvíme po přihlášení, prosím napište, který den a čas preferujete. Na výběr je:

Úterý 13.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Středa 14.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Čtvrtek 15.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Setkání probíhají v angličtině, pokud potřebujete překlad, můžete si s sebou přivést tlumočníka.

3 500 Kč

4 000 Kč při platbě po 11.8.

Přihlásit se

Tantrická masáž – Uvolnění starých vzorců a otevření se blaženosti

Út – Čt

13. – 15.8.2019

90 min. v dohodnutém termínu a čase

Na výběr máte z těchto tantrických masáží:

- Základní celotělní tantrická masáž (masáž intimních oblastí dle dohody)
- Masáž Lingamu či Jóni
- Léčení Jóni (vaginalní mapování) / Dhyan Yogi
- Masáž a odblokování obranného krunýře pánevního dna (dearmoring)
- Tantrická masáž pro páry

Na tantrickou masáž můžete přijít sami nebo v páru, pokud si zvolíte Tantrickou masáže pro páry. Pokud přijdete jako pár, můžete být masírováni oba dva najednou v jedné místnosti (k dispozici bude Dhyan i Nama) nebo se můžete učit, jak poskytnout tantrickou masáž sami sobě v páru.

Prosím uveďte do přihlášky, zda se přihlašujete jako jednotivec nebo pár. Konkrétní druh a postup masáže si zvolíte až na místě po dohodě přímo s Dhyanem nebo Namou. Uvedená cena je pro jednotlivce, pokud přijdete jako pár, zaplatíte cenu v součtu za dva jednotlivce. 

Počet sezení je limitovaný.

Konkrétní časy domluvíme po přihlášení, prosím napište, který den a čas preferujete. Na výběr je:

Úterý 13.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Středa 14.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Čtvrtek 15.8.: od 8.30, od 10.30, od 14.30

Setkání probíhají v angličtině, pokud potřebujete překlad, můžete si s sebou přivést tlumočníka.

200 Kč

250 Kč při platbě po 12.8.

Přihlásit se

JAK ŽÍT ŽIVÉ VZTAHY – Jak udržet vášeň a lásku ve vztazích

Út

13.8.2019

18.00-20.00

Každý chce cítit hluboké propojení s partnerem, sdílet s ním dary života a krásu lásky. To se nám sice stává často, ale trvá to většinou bohužel jen velmi krátce… nakonec přichází pocit nenaplnění, frustrace nebo dokonce vzteku na druhého i na sama sebe.

Tento proces je již běžně v naší společnosti přijímaný, zvykli jsme si to tak už brát. Ale není to určitě jediný možný způsob, jak prožívat partnerský život a lásku v našem životě!

Zasloužíte si být šťastní ve svém vztahu, každý si zaslouží milovat a být milovaný!

Během této přednášky s následnou diskuzí vám představíme metodu, jak můžete mít naplňující vztah, jak v něm udržet naživu touhu a přirozené plynutí lásky. Jak odstranit balvany, které zabraňují proudění v řece lásky? Je to jasný proces, který vás a váš současný nebo budoucí vztah dokáže posílit.

- Chcete zjistit, proč po nějakém čase zmizí pocit šimrání v břiše a proč se vaše sexuální energie stává čím dál tím méně vášnivou?

- Proč se vždy zamilujete do osoby, která vás nakonec činí nešťastnou, a čelíte stále těm stejným problémům?

Během tohoto večera se dozvíte o tantře v každodenním životě, a jak může být velmi užitečná pro páry i singly. Představíme proces rozpouštění podvědomých vzorců, které vám brání žít naplno.

Budete mít také dostatek prostoru pro vaše otázky.

Seminář bude tlumočen (angličtina/čeština).

400 Kč

500 Kč při platbě po 6.8.

600 Kč při platbě po 13.8.

Přihlásit se

PROBUZENÍ SMYSLNOSTI – Radost a potěšení ve vztazích

St

14.8.2019

18.00-21.00

Zakusíte schopnost tantry zvýšit vaši smyslnost a oslavovat ji a cítit své tělo jako bránu k radosti ze života a potěšení.

My, ženy i muži, jsme smyslovými bytostmi, schopnými prožívat extatické pocity skrze naše smysly. Otisky a vzorce, které jsme získali v dětství a během dospívání nám zabraňují užívat si krásy našich smyslových prožitků na úrovni fyzické i duševní.

Budeme používat tance, rituály a doteky, abychom osvobodili svůj vrozený smyslný potenciál a vyjádřili ho, posílili a prohloubili své pocity.

Setkání žensko-mužských polarit v dotekovém rituálu je milující oslava smyslné energie. Přináší rovnováhu a uvolňuje plynutí energie v celém těle. Dokáže jít daleko za tělesné pocity, osvobozuje naše mysli a vyživuje naši duši - donekonečna proudící a plovoucí energii!

Během tohoto semináře můžete rozšířit svou schopnost prožívat potěšení a dosahovat obecně extatického stavu, který přináší naplnění a radost v každém aspektu života. Tento způsob prožívání je možný pro každého, kdo chce svůj potenciál znovu objevit.

Ve dvojicích si vyzkoušíme speciální rituál hlazení, při kterém vás vědomé a jemné hlazení po celém těle přenese do prožitku bezčasí a lásky.

Dozvíte se:

- jak získat zpět svůj plný vrozený smyslný potenciál jednoduchým radostným způsobem, posílí to váš osobní i partnerský život

- nový způsob, jak se těšit z těla, díky čemuž se vaše smysly opravdu  probudí a začnete prožívat intenzivněji a s větším potěšením.

Vše bude mít velký vliv na váš každodenní život.

Vytváříme bezpečný prostor s jasnými hranicemi, kde se každý může cítit uvolněně, aby mohl prozkoumat svůj vlastní skutečný potenciál a zjistil, že neexistují žádné limity!

Přineste si prosím: sarong (velký šátek), prostěradlo, šátek na zavázání očí nebo klapky na oči.

Seminář bude tlumočen (angličtina/čeština).

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Dále si prosím přineste sarong (velký šátek), prostěradlo, šátek na zavázání očí nebo klapky na oči.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.