Blaženost je přirozeným stavem lidských bytostí. Máš na ni nárok!

Probuď svou energii k prožívání radosti, lásky a celistvosti ve tvém životě. Tantra je cestou transformace, která ti dá praktické nástroje k vědomějšímu prožívání. Můžeš si sama sebe představit jako člověka obklopeného několika vrstvami, nebo někdy dokonce štíty, které ti brání vyjádřit tvé skutečné já. Tantra umožňuje tyto bariéry odstranit a poskytuje dar prožívání vlastní božské podstaty.


Zkušenosti účastníků

Líbil se mi váš klid a hravost, přišli jste mi autentičtí. Děkuji, že jste vytvořili prostor, v kterém jsem se cítila bezpečně.
Martina Weschitz
Uvolněná a bezpečná atmosféra, nový pohled na sex a milování.
Gerald
Tento pár je ztělesněním tantry. Jsou spontánní, otevření a vzájemně propojení. O své studenty pečují profesionálně, je poznat, že svou práci opravdu milují.
Meli Minescu

Dhyan Yogi
& Nama Devi

Dhyan Yogi je původně teoretický astrofyzik. Poté, co objevil Osha a Tantru, nasměroval veškerou svou energii a nadšení výzkumníka do vnitřního výzkumu a začal svou duchovní tantrickou cestu a nový život. Studoval Tantru a praktikoval meditace u učitelky Ma Anandy Sarity.

Současně fascinován šamanskou cestou se stal průvodcem tance Ritual Trance Dance a šamanského procesu Soul Hunting, které se učil přímo od jednoho z jejich tvůrců, Wilberta Alixe. Své zkušenosti rozšířil svou účastí na skupinách týkajících se vztahů a sexuality v Osho Humanity, o ženách a uzdravení s Robertem Silberem, o šamanismu na Mezinárodní škole chrámových umění a o tantrických masážích v různých školách.

Dnes Dhyan Yogi věnuje svůj život rozvíjení vědomí pomocí Tantry, Osho meditací®, šamanských rituálů a pomáhá jednotlivcům a párům znovu objevit svou pravou bytost, energii a tok lásky. Za tímto účelem vytvořil školu "Vědomé tantry a šamanismus.

Nama Devi je masérka, učitelka jógy a léčitelka. Má několik let zkušeností s různými druhy masáží, v poslední době se zaměřuje na tantru. Nama je certifikovanou učitelkou tantra jógy z ašramu Shri Kali v Indii. Začala svou duchovní cestu energickými pracemi Reiki a Theta Healing spolu se šamanskými praktikami a rituály.

Pak, přitahovaná výzkumem vědomé spirituality, objevila Osha a stala se sannyasinkou a začala tantrickou cestou. S úmyslem prohloubit svou spiritualitu se naučila meditace Vipassana v chrámu Wat Ram Poeng v Thajsku. Dnes plně a vášnivě věnuje svůj život vědomé duchovní cestě a pomáhá jednotlivcům a dvojicím najít harmonii a radost.

Společně provozují tantrické a meditační centrum Conscious Land v Itálii.

Termín semináře

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Dále si prosím přineste sarong (velký šátek), prostěradlo, šátek na zavázání očí nebo klapky na oči.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.