Setkej se s totemovými zvířaty a jejich léčivou silou.

Projdete léčivým a transformačním procesem pomocí hlubinné imaginace a práce s životní energií v čakrách. Seznámíte se s původní šamanskou prací severoamerických indiánů. Najdete své vnitřní rádce a spojíte se tak se svou vnitřní moudrostí.

Vydejte se na cestu hluboké imaginace a dostaňte se do míst, kde se ukrývá vaše vnitřní moudrost a talenty. Potkejte se tam se svými vnitřními průvodci a nechte se přivést do nových, nyní možná ještě netušených, možností.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D. 

Po studiu na amerických univerzitách a získání doktorátu z psychologie působil řadu let jako vedoucí katedry psychologie na Mercerské univerzitě. Poté působil několik let jako psychoterapeut. Mimojiné také řadu let provázel lidi procesem hledání vize (tzv. Vision Quest).

Objevil Proces osobního totemu (Personal Totem Pole Process) a v současnoti vede na různých místech světa workshopy pro veřejnost i výcviky pro terapeuty.

Je čestným ředitelem mezinárodnícho institutu pro výzkum vizualizace (International Institute for Visualization Research) a čestným členem dánské společnosti klinické hypnózy a společnosti pro výzkum psychiky. Založil nakladatelství Moon Bear Press a spoluzaložil Institut návratu k Zemi (Returning to Earth Institute). Je autorem většího počtu knih a odborných článků. Tři z nich (Osobní totem, Do celistvosti a Zvířata čtyř oken) vydalo nakladatelství MAITREA.

Rozhovor v našem magazínu


Zkušenosti účastníků

"Když jsem se podíval Stevovi do očí, spatřil jsem ty nejhlubší dimenze, které jsem kdy u člověka viděl."
"Na svá zvířata jsem už od té doby nikdy nezapomněl, provází mne nadále a pomáhají v těžkých chvílích."
"Přestože je Stevovi Gallegosovi již přes osmdesát, má v sobě neuvěřitelnou energii a radost dítěte."

Termín semináře

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1