Setkej se s totemovými zvířaty a jejich léčivou silou.

Projdete léčivým a transformačním procesem pomocí hlubinné imaginace a práce s životní energií v čakrách. Seznámíte se s původní šamanskou prací severoamerických indiánů. Najdete své vnitřní rádce a spojíte se tak se svou vnitřní moudrostí.

Vydejte se na cestu hluboké imaginace a dostaňte se do míst, kde se ukrývá vaše vnitřní moudrost a talenty. Potkejte se tam se svými vnitřními průvodci a nechte se přivést do nových, nyní možná ještě netušených, možností.

Zjistěte, proč to jsou nejčastěji zvířata, která nám radí, a jak se s nimi můžete spojit i vy. Vydejte se na dobro-družnou vnitřní cestu a obnovte v sobě dávný způsob poznávání a léčení.

Proces osobního totemu (The Personal Totem Pole Process©) je unikátní systém a metoda vycházející z aktivní imaginace, kterou vyvinul C.G. Jung. Tento systém propojuje pohled Východu, který chápe člověka jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker, a moudrost amerických indiánů a jejich napojení se na silová zvířata.

Eligio Stephen Gallegos, Ph.D. 

Po studiu na amerických univerzitách a získání doktorátu z psychologie působil řadu let jako vedoucí katedry psychologie na Mercerské univerzitě. Poté působil několik let jako psychoterapeut. Mimojiné také řadu let provázel lidi procesem hledání vize (tzv. Vision Quest).

Objevil Proces osobního totemu (Personal Totem Pole Process) a v současnoti vede na různých místech světa workshopy pro veřejnost i výcviky pro terapeuty.

Je čestným ředitelem mezinárodnícho institutu pro výzkum vizualizace (International Institute for Visualization Research) a čestným členem dánské společnosti klinické hypnózy a společnosti pro výzkum psychiky. Založil nakladatelství Moon Bear Press a spoluzaložil Institut návratu k Zemi (Returning to Earth Institute). Je autorem většího počtu knih a odborných článků. Tři z nich (Osobní totem, Do celistvosti a Zvířata čtyř oken) vydalo nakladatelství MAITREA.

Rozhovor v našem magazínu


Zkušenosti účastníků

"Když jsem se podíval Stevovi do očí, spatřil jsem ty nejhlubší dimenze, které jsem kdy u člověka viděl."
"Na svá zvířata jsem už od té doby nikdy nezapomněl, provází mne nadále a pomáhají v těžkých chvílích."
"Přestože je Stevovi Gallegosovi již přes osmdesát, má v sobě neuvěřitelnou energii a radost dítěte."

Termín semináře

3 900 Kč

4 500 Kč při platbě po 5.7.

Přihlásit se

VE SVÉ SÍLE – Najdi sílu překonat překážky a žít svůj život

Pá – Ne

12. – 14.7.2019

Pá: 18-21, so: 10-18, ne: 10-16 hod.

Během tohoto workshopu se vydáte na cestu do hlubinné představivosti, abyste se zblízka podívali na překážky, které stojí na cestě vašeho života. Někdy pomůže drobná úprava cesty, aby mohl proud životní síly proudit volněji a silněji. Ale někdy je potřeba většího zásahu či dokonce změny směru. Přijďte uvolnit stavidla vaší tvořivosti a svého pravého poslání.

Počátky života, který v nás proudí, můžeme vystopovat až do období před více než čtyřmi miliardami let. Naše životní síla za tu dobu prošla milionem změn a transformací a celou tu dobu proudila jako řeka směrem k našemu individuálnímu naplnění. My jsme její konečnou destinací. Někdy se stalo, že se tok této řeky zpomalil nebo byl odkloněn kvůli překážce stojící jí v cestě. Ale živost si nakonec vždy poradila a našla způsob, jak pokračovat dál.

Během tohoto workshopu se vydáte na cestu do hlubinné představivosti, abyste se zblízka podívali na překážky, které stojí na cestě vaší řeky života. Někdy pomůže drobná úprava cesty, aby mohla řeka proudit silněji. Ale někdy je potřeba velká úprava a změna směru.

Naštěstí řeka disponuje obrovskou mocí překonávat překážky. Vaše vnitřní zvířata vám pomohou podívat se na vaši řeku, stav krajiny, kterou protéká a její potenciál. Když řeka teče naplno a správným směrem, jsme v souladu s moudrostí a tvořivostí naší vlastní živosti. Naše životní poslání se začne přirozeně projevovat.

Seminář bude tlumočen angličtina/čeština.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1