Co se stane, když se Chaos stane naším učitelem?

Chaos v ulicích, chaos v práci, chaos ve vztazích, v naší mysli, v těle,
chaos v chaosu!

Během tohoto víkendu budeme objevovat kouzlo rytmu chaosu, který nám pomůže roztavit generační brnění a odhalit tak naši podstatu, nové možnosti a volby. Budeme kultivovat pozitivní a kreativní chaos pro uzdravení nás samých a naší planety.

Taneční workshop 5Rytmů, plný inspirace, sdílení a hravosti, kde vám pružnost, pohyblivost a síla vašeho těla umožní aktivovat váš vrozený životní potenciál.

S Erikem máme jedinečnou šanci zkoumat náš tanec nejen pohledem intuitivního tanečníka, ale i zkušeného terapeuta zaměřeného na práci s tělem. Jako nadšený student Anatomy Trains nám Erik pomůže všimnout si našich navyklých vzorců pohybu a tam, kde je to žádoucí, vytvoří prostor pro jejich změnu.


Zkušenosti účastníků

Pracovat s Erikovou jedinečnou kombinací pohybu, bdělosti a dechu bylo transformující. Pomohlo mi to pojmenovat vzorce v mém těle a znovu nastolit rovnováhu mého postoje, pozice při chůzi a mého dechu. Začal jsem být schopen čerpat ze své vnitřní síly-nejdříve ji cítit, poté vyjádřit a nakonec ji použít v každodenním životě. Děkuji.
S.M.B. Artist
Erik je moudrý, citlivý a inspirující léčitel. Jeho ruce dokáží hluboce naslouchat našemu tělu a s láskou vidět pravdu, která se v něm ukrývá.
Gabrielle Roth
Častokrát si vzpomínám na Erikova slova. Tvé oči vidí vše, co se děje kolem tebe. Pokus se někdy obrátit svůj bystrý zrak dovnitř sebe. Díky Erikovu učení jsem opět nahlédla do svého nitra a uslyšela své tělo. Naučila jsem se zpomalit… svůj dech, pohyb a myšlení. Kombinace Erikovy moudrosti, vtipu a hravosti je prostě boží!
Míša

Erik Iversen

Rozhovor pro Magazín Maitrea:
Máš tělo? Tak v něm žij!

Erik je moudrý, kreativní průvodce praxí přítomnosti a hry ukotvené v těle. Je mezinárodně uznávaným učitelem pohybové meditační praxe Tance 5 rytmů. Výcvik dokončil u zakladatelky Tance 5Rytmů Gabrielle Roth v roce 1988. Byl to úplně první výcvik na jehož vzniku se Erik i sám podílel. Od té doby vede skupiny a dílny po celém světě. Byl členem učitelského týmu posledních dvou výcviků pro učitele 5Rytmů. Učí lidi všech věků a skupin - od vedoucích pracovníků přes mladistvé delikventy až po žáky čtvrté třídy.

Zároveň má soukromou praxi jako terapeut strukturální integrace dle Hellera (Hellerwork Structural Integration). Během své třicetileté praxe ošetřil doslova tisíce individuálních klientů.V nedávné době ukončil dvouletý program transformačního leadershipu (Transformational Leadership) Hendricksova Institutu.  Nyní nabízí programy, které kombinují jeho znalosti těla a pohybu s klíčovými praktikami vedení lidí.

Erik je talentovaný tanečník a atlet a do svého učení vnáší svou jedinečnou vřelost, nadšení a hravého ducha. Je mistrem ve vytváření bezpečného a radostného prostoru pro prozkoumávání, objevování a lehkost učení.

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

ULITA - DDM Praha 3
Na Balkáně 2866/17a, Praha 3-Žižkov

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka, můžete i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení? Bude společný oběd?

Na místě bude k dispozici horká voda a teplý čaj - pokud nejste příznivci plastových kelímků, vezměte si s sebou vlastní hrníček. Z minulých let nemáme dobrou zkušenost s restauracemi v okolí. Výdej jídla pro větěí skupiny trvá vždy dlouho, což často zapřičiňuje pozdní příchod do programu. Proto doporučujeme přinést si s sebou lehké, dobře stravitelné jídlo na celý den. Určitě také nezapomeňte na lahev s vodou a malé svačinky (müsli tyčinky, flapjacky, ovoce, ořechy apod.).

Jak se dostanu do DDM Ulita?

Nejlepší je vystoupit na tramvajové zastávce Strážní (tramvaje 9, 1 a 11), ulicí Strážní doleva pokračovat směrem do kopce. Na křižovatce s ulicí Na Balkáne vpravo uvidíte malou bílou budovu DDM ULITA. Z centra města celá trasa zabere cca 30 min.

Kde zaparkovat?

Parkování je obtížnější, neb v okolí se nachází modrá rezidentská zóna. Parkovat lze za poplatek v zóně fialové či oranžové, podle instrukcí uvedených na dopravním značení.