Objevte, jak prožívat radost a klid v přítomnosti.

Poznejte, jak jednoduché je prožívání klidu a lásky. Nepotřebujete k tomu nějaké složité učení, velkou snahu či tvrdou disciplínu. Naopak tady se naučíte, jak se můžete cítit v bezpečí jednoduše již nyní. Spočinete v klidu a ukončíte své hledání a neustálé přemýšlení o tom, co bylo nebo teprve bude.

Skrze schopnost "čtení" v lidech a schopnost cítit je ve svém nervovém systému vede Gaia pozornost přítomných lehce a přirozeně k jejich skutečnému jáství (bytí).


Zkušenosti účastníků

Gaia na mne působí jako obyčejný člověk, nehraje si na důležitého a netváří se "veleduchovně". Je nevýstřední a nestaví sám sebe na piedestal. Odpovídá na otázky hledajících jasně, ale jemně, se smyslem pro humor. Umí také velmi pěkně pracovat s emoční složkou tázajících. Je sympatické, že je uzemněný a stojí nohama na zemi.
Eliška
Můj nervový systém se velmi zklidňuje. Je to úžasný pocit. Děkuji.
Bärbel

Gaia

V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době léčil mou partnerku, a poznal jsem, že svět je jiný, než jsem si do té doby myslel.

V roce 1996 jsem měl to štěstí potkat svého učitele Isaaca Shapiru (tradice učení Ramana Mahárišiho a Papadžího). Strávil jsem s ním čtyři roky na cestách a s jeho požehnáním jsem uspořádal i svůj první veřejný satsang. Psal se rok 2000, deset let poté, co mi zdiagnostikovali rakovinu.

Prošel jsem spousty kurzů a technik. Jsem shiatsu terapeut a Mistr Reiki, ovládám i další léčivé a masážní techniky.

Po zlomovému zážitku z jednoho workshopu jsem v roce 2000 mohl tyto všechny naučené techniky opustit a nechat vše působit spontánně a přirozeně. Od té doby tomu, co "dělám", říkám Esenciální léčení, které k mé radosti již vyléčilo i těžké nemoci jako je rakovina, astma i různé psychózy. (Samozřejmě, že v některých případech k uzdravení nedojde, i to se stává.)

Prošel jsem terapeutickým výcvikem metody "Somatické prožívání" a začlenil jsem tuto formu práce s traumaty do svých setkání.

Rozhovor v našem magazínu
Budoucnosti ne nebojím...

Termíny setkání

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6
Praha 1