Co je tvým skutečným nadáním?

Vyjádření vlastní jedinečné tvořivosti je jedním z nejsilnějších zážitků, které můžeme v životě mít.
Přesto někteří z nás vyrostli v přesvědčení, že nejsou kreativní.

Každý člověk je kreativní. Je to naše přirozenost. Většinou jsme jen neměli přístup ke správnému vedení, abychom byli schopni své nadání pochopit a rozvíjet.

Do Čech přijíždí poprvé Gillian Ferrabee, profesionální koučka a poradkyně tvůrců a inovátorů, dlouholetá ředitelka kreativní laboratoře Cirque du Soleil, aby nás navigovala všemi zákoutími tvůrčího procesu.

Pro koho je workshop vhodný?

Tento seminář je určen pro všechny; od nesmělých začínajících tvůrců až po profesionální kreativce. Nabízí bezpečné prostředí pro hravé objevování vlastní kreativity v tvorbě i v životě.

Co získám?

Zformujete svůj jedinečný kreativní jazyk a získáte sadu nástrojů, které vás podpoří při realizaci vašich kreativních projektů s lehkostí a radostí.

Tlumočení do ČJ zajištěno

Program

Styl vedení workshopu je zážitkový a vzdělávací. Ponoříme se do cvičení a diskusí a také se společně zapojíme do dvou desetiminutových meditací a budeme mít několik (nepovinných) tanečních přestávek.

První část

Zde prozkoumáme:

  • hravost a jak se do ní dostat
  • neurovědu o hravosti a kreativitě  - síle, která podporuje transformaci a učení
  • jedinečné stránky vlastní osobnosti
  • jak hravost uplatnit ve všech oblastech svého života
  • jak zvýšit svou kreativitu a schopnost spolupráce

Druhá část

Ve druhé části se budeme věnovat samotnému tvůrčímu procesu. Pochopit jeho strukturu je obzvláště užitečné, když chceme naplnit své velké sny a realizovat složité projekty. Seznámíme se s 6 fázemi procesu a dozvíme se, jak identifikovat svůj přirozený talent. Budeme také pracovat s nástroji pro přeměnu strachu v rámci tvůrčího procesu.

Z tohoto semináře odejdete s jasným pochopením vlastního tvůrčího nadání a s novou sadou nástrojů pro zvýšení vaší radosti z tvorby a pro zefektivnění oživování vašich tvůrčích projektů a snů.

Gillian Ferrabee

Gillian začala svou profesionální kariéru v 19 letech jako performerka. Deset let cestovala po Severní Americe a Evropě s různými inovativními tanečními a divadelními soubory. Poté přešla na novou hereckou dráhu v televizi, filmu a nových médiích v produkcích v Kanadě a USA. Pracovala také v oblasti castingu, jako herecká koučka a producentka krátkých filmů.

V roce 2004 ji tým Cirque du Soleil pozval do svého mezinárodního castingového týmu. Přijala nabídku a osm let cestovala po světě a vyhledával výjimečné talenty. Byla v týmu, který měl na starosti nábor umělců pro 22 představení souboru a také vývoj strategií pro objevování nových trendů v umění, designu a scénickém umění. V roce 2012 byla opět povýšena na pozici ředitelky kreativní laboratoře v Cirque du Soleil Media. V letech 2012-2016 vedla tým při vývoji a koprodukci oceňovaných projektů v oblasti televize, filmu a nových médií ve spolupráci se společnostmi Ubisoft, Google Chrome, Samsung, Netflix, Discovery Kids a dalšími.

Zároveň v roce 2012 absolvovala dvouletý intenzivní program transformačního leadershipu Hendricksova institutu v Kalifornii. V současné době žije se svým partnerem Erikem Iversenem v Brazílii a Kanadě.

V roce 2017 Gillian založila vlastní společnost Kite Parade Co, ve které rozvíjí oblast vědomého leadershipu a realizace týmů Genius CreativityTM.

PŘIHLÁŠENÍ

ALCHYMIE TVOŘIVOSTI

4. října 2023
středa 10:00–18:00 (čas obědové pauzy bude upřesněn na místě)
MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Tlumočení do ČJ zajištěno

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, zápisník a tužku. Pohodlné oblečení. 

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (musli tyčinky apod.) K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentní zóna. Parkování (placené) je možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.