Objevte skryté dimenze za hranicemi vašeho běžného vnímání. 

Naučte se silnému nástroji pro poznání sama sebe a svého vědomí. Získejte pocit neohroženosti, vnitřní síly a důvěry v život.

Tato metodika vychází z vědeckého výzkumu a duchovních tradic, které vám pomohou orientovat se v tomto nezvyklém stavu, abyste se cítili bezpečně a mohli praktikovat i doma.

Při mimotělní zkušenosti (také známé jako astrální projekce či astrální cestování) máme pocit, že část našeho vědomí vychází z fyzického těla a dostáváme se do jiné úrovně reality. 

Můžeme se tam pohybovat a potkávat s lidmi, místy a událostmi, můžeme tam léčit, získávat znalosti a vedení.

Jade vás naučí, jak astrální cestování praktikovat. Bude s vámi sdílet své vlastní zkušenosti s mimotělními prožitky a jaké transformační účinky mají na její život. Máte jedinečnou možnost setkat se s člověkem, který astrální cestování dokáže vysvětlit a naučit zábavnou formou a na základě nových vědeckých poznatků.


Zkušenosti účastníků

Jade dává opravdu dobré praktické rady a tipy, a to vše s velkým smyslem pro humor!
Nicole
Jade má okouzlující přístup k tak komplexnímu a náročnému tématu. Její hloubka znalostí se navíc projevuje prostřednictvím její autenticity a laskavosti.
Ethan
Na Jade je skvělé to, že je nádherně uzemněná a skutečná.
Sally

Jsem zde, abych vás provázela k bezpečným, hlubokým a transformujícím mimotělním zkušenostem. Abyste mohli žít probuzený život osvobozený od zbytečných obav a strachů.

Můj přístup propojuje spirituální a vědecké pohledy, uznávám hodnotu a moudrost obou světů. Před několika lety jsem prožila hlubokou mimotělní zkušenost, která změnila mé vědomí, zpochybnila dosavadní vnímání světa a transformovala můj život.

V mém studiu transpersonální psychologie (studium vědomí, spirituality a psychologie) jsem si zvolila za téma mé diplomové práce právě mimotělní zkušenosti.

Opustila jsem svou vlastní firmu a dvanáctiletou kariéru v oblasti umění, abych pomáhala ostatním mít výjimečné mimotělní zážitky za účelem psychologických a spirituálních změn.

Na této cestě se držím osobními pokyny od tibetského buddhistického mistra Lámy Yeshe Losal Rinpočeho a mentorství od akademika OBE a autora Grahama Nichollse.

Mám to štěstí, že jsem mohla své znalosti prohlubovat ve známém Institutu Monroe, Sdružení Mindfulness, Mezinárodní asociace vědomí a Vědecké a lékařské sítě, kterých jsem členem.

Mé webové stránky najdete na adrese: http://jadeshaw.com

Jade Shaw

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.